מחר הביקורת שלי

מחר הביקורת שלי

כל כך מקווה לא להצטרך עוד הליך פולשני.... בכלל לא רוצה ללכת
לביקורת הזאת. מתחשק לי פשוט לעשות בת יענה ולהדחיק.
רק המחשבה על עוד חיטוט שם עושה לי בררררררררר

שירהד1

Member
מנהל
כן, מוכר מאוד
מחזיקה אצבעות לביקורת תקינה.

תודה רבה!

הביקורת היתה תקינה. לפחות נותן תקווה ששאריות יכולות לצאת.
כשחזרתי בעלי שאל אם עכשיו אני שמחה... לא ידעתי איך בכלל להתחיל להסביר לו שאני ממש לא שמחה. כל כך קשה לראות רחם ריקה. כל כך קשה להתחיל את המסע מההתחלה. מרגישה היום ממש הפוך משמחה.

אוי, הביטוי המצמרר הזה "הרחם ריק"

ורופא שאומר לך את זה בשמחה, "נראה מצוין, הכל תקין הרחם ריק". מה מצוין פה ומה תקין בזה? מה??? אני תמיד אומרת לעצמי ואללה מה הוא יגיד? הרחם באמת ריק. זה לא אשמתו. הבנזוג לא מבין ואין לו מושג לאיזה מקומות זה מגיע אצלי ואני לא מנסה אפילו להסביר לו אבל אני ממש לא יכולה לסבול את צירוף המלים הזה והתמונות האלה באולטרה סאונד. מסתכלת הצידה ורק שיגידו לי שסיימנו. ריק ברחם, ריק בידיים. ריק.

היישר מפנטאון הביטויים הפוצעים

ממש ככה. הרופאה אמרה בדיוק את המשפט הזה. בשמחה וחיוך ענק....
יש לי גם ביטוי מתחרה- ״את חייבת בת!״ משפט שבערך כל מי שפוגש אותי מרגיש צורך להגיד לי....
(יש לי שלושה בנים ואיבדתי עוברית). כנראה שזר לא יבין זאת ואין מה לעשות.
מקווה שיהיה לנו מלא בקרוב.

זה אחד המשפטים המטופשים שנאמרים לנשים

יש לו אח בדמות "את לא רוצה בת?", אותו שמעו כמה חברות שלי שהן כמובן אמהות לבנים בלבד. כאילו הרצון משנה וקובע ובעיקר כאילו זה עניינו של השואל. גם בלי אובדן ברקע משפט כזה חופר בפצע קיים והוא מהמטופשים שיש בפנתיאון לצד "את לא רוצה חבר/בן-זוג" (יש לאמר לרווקה לא צעירה), "אתם לא רוצים ילדים" (לזוג ותיק), "מה, הוא לא X/Y/Z" (להורים לילד בעל קשיים) וכמובן "לא טוב לילד לגדול לבד" או "את צריכה ילד שני/ שלישי".
&nbsp
הלוואי שהאנשים בסביבתכן יפגינו רגישות ויסננו, ובעיקר הלוואי שתזכו במה שהלב מבקש ובשלווה.

הלוואי שהיו שואלים אם אני לא רוצה עוד ילד

זה אומר שלפחות הם חושבים שאני עוד בגיל הרלוונטי לעשות עוד ילד. אף אחד לא שואל אותי את זה, ואף אחד לא חושב כבר שזה רלוונטי חוץ ממני. רק אני עוד לא התרגלתי לרעיון המזוויע הזה שלעולם לא יהיה לי עוד תינוק.

אני לגמרי חושבת שאת בגיל רלוונטי

מקווה איתך חזק חזק שיהיה לך עוד תינוק.
לא יודעת אם זה מעודד אבל בסביבתי יש נשים בגילך ואף מעט מבוגרות שבהריון ויולדות.

ורק שתראי שאני לא סתם אומרת

חברה מאוד טובה שלי , חגגה 43 חודש שעבר. נכנסה להריון שבועיים אחרי והיינו אמורות ללדת יחד. היא המשיכה תקין ותלד באוגוסט ואני לא... ואני בת 37. אז בהחלט יש סיכוי! אבל זה אכן מאתגר והיא עברה שתי הפלות בשבועות מוקדמים לפני ההריון הזה.

מקווה שזה מתוך אמפטיה ונסיון להתחשב

רוצה להאמין שאנשים לא שואלים אותך רק משום שהם מודעים לטרגדיה שלכם ולא רוצים לצער אותך, לא בגלל שום סיבה אחרת. אני בת גילך, ואיתי אנשים לא מהקרובים במיוחד כן מעלים את הנושא, סתם כי הם יכולים.
מאחלת לך את כל הטוב בעולם, הלוואי הלוואי הלוואי.

למעלה