על הקצה

על הקצה

לא מצליחה לגייס יותר כוחות, סבלנות, אופטימיות.
רוצה לצרוח כבר.
וצורחת... הרבה (לצערי).
לא מצליחה כבר לנשום. אני נחנקת. עוד חודש, עוד ביוץ, עוד מחזור קצר מידי או ארוך מידי, עוד חודש שבן הזוג מאכזב כי לא תפקד מספיק טוב לפי דרישה (כן, יודעת, זה הורס את הרומנטיות וכל השיט הזה... אבל די. נגמרה לי האמפטיה כבר ! באמת שזה הקל שבקלים שהוא צריך לספוג בכל המערכת הזו של שנים של נסיונות ותפקוד לפי לוח השנה), עוד חברה שנכנסת להריון ועוד קרובת משפחה שיולדת, עוד קולגה ששואלת אם לא בא לי עוד אחד ?
עוד מעקב זקיקים, עוד ועוד זריקות, עוד בדיקה פולשנית ועוד ניתוח ועוד אחד ושלישי ועדיין כלום !
לא מצליחה כבר להכיל את האכזבה כל חודש.
גם כשברור לי שתגיע, כי לא היה יעיל מספיק החודש, עדיין אני מופתעת ועדיין קורסת ועדיין מתפרקת.
אין לי כוחות פיזיים ובעיקר נפשיים לעוד.
עוד נסיונות ועוד המתנות ועוד אכזבות ועוד המון סבל פיזי בדרך לשם.
נמאס לי ככ.
זה היה קשה גם לפני, אבל עכשיו זה משהו אחר.
נדמה לי שאני על הסף.
מרגישה על פי תהום, אוחזת באיזה ענף שברירי ומחליקה ממנו ולא יודעת כבר מה מפחיד יותר - לשחרר או להמשיך ככה.

הייתי בסדר (יחסית) עד אתמול ופתאום שוב שלילי והחג חונק וכולם חונקים ואין לאן לברוח כדי לבכות ולצרוח את התסכול הזה החוצה.

אמאלוסי

New member

1. חיבוק
2. כל כך מזדהה עם קטע של אכזבות מבן זוג שלא משתף פעולה
כשצריך. זה פשוט חירפן אותי. לא מבינה איך לא התגרשנו בכלל. הייתה עבורי כזאת הקלה כשעברנו ל IVF. לא צריכה טובות ופרצופים, יש לי זרע במבחנה !
3. אני יודעת שרצית לשפוך ולא עצות. אבל, בכל זאת. יש לכם עם מי להשאיר את הבן לכמה ימים ? פשוט תברחו. לא משנה לאן, לאיפה שכרטיסים הכי זולים. למקום שלא יהיו בו נשים הרות, שאלות חודרניות וכו'...

על פרשת דרכים

ויקטור היקרה, כל כך מחכה לפגוש אותך בפורום השני, לספור איתך שבועות, מייחלת לסוף עינויי הביניים, שלא הבנתי עד כמה הם קשים גם ברמה הפיזית. בטח עכשיו, בתוך המשפחתיות החונקת של החג, השלילי מכאיב יותר מהרגיל, לא שיש איזה חודש שזה 'סבבה', רק שעכשיו הוא ממוטט ממש. את אומרת שנדמה לך שאת על הסף ואני קוראת שאת מתקרבת לקצה. אבל עדיין לא ויתרת. מי שהחליטה מספרת על ההחלטה. את מספרת על הקושי ואת הקושי פוגשים כל עוד הולכים בדרך, לא כשיורדים ממנה. לבי לבי לך ולחתחתים בהם את פוסעת. הלוואי ויכולתי לומר לך שזה השלילי האחרון. ש-40 שבועות מעכשיו את יולדת. כי הפרוטוקול הבא יניב את ילד הקשת שלך. הלוואי שניתן היה לדעת עד מתי, ואז היה קל יותר להחליט אם בכלל. בגלל שאני לא יכולה להגיד לך את זה, ובגלל שאני מרגישה שלא חצית את הסף, אני צורחת איתך את התסכול הנורא של הביניים.

pezach2

New member

יואו, כמה בא לי לצרוח איתך ושכל הפחד והעצב והתסכול יתאדו לרסיסים.
ואח"כ נוכל לנשום את האוויר בתקווה מחודשת

הו, יקרה

עצוב כל כך לקרוא אותך, ואת כל כך צודקת.
הלוואי שהיו לי מילים מוצלחות לעודד בהן. זאת תקופה נורא קשה כרגע. מניחה שהדבר היחיד שמנחם במידת מה הוא קיומו של הבן שלך.
&nbsp
חיבוק גדול

שירהד1

Member
מנהל
אוי, אני נאנחת בקול רם...

נאנחת, וצורחת יחד איתך. הייתי שם, על פי התהום, אוחזת באיזה ענף שברירי ומחליקה ממנו ולא יודעת כבר מה מפחיד יותר- לשחרר או להמשיך ככה.
כתבת כל כך מדויק, הדימוי הזה דיבר אליי מאוד.
לא יודעת מה לכתוב. רק מחזקת אותך- בכל החלטה ובכל צעקה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

כואב כל כך

פי התהום הוא מקום מפחיד מאוד לעמוד בו. מקווה שבדרך נס יהיו לך כוחות נוספים שיביאו אותך להגשמת החלום.

קאליה

New member
תצרחי כאילו אפחד לא רואה אותך

לפעמים זה כל מה שאפשר לעשות, אני הייתי בוכה באוטו, מיבבת כמו חיה פצועה, וכשהגל של הכאב וחוסר האונים היה שוכך קצת, הייתי מנגבת את העינים האדומות, ומחייכת חיוך מפלסטיק
שונאת את המקומות האלה והזמנים האלה, שזה לא התחלה ולא ברור מתי יהיה הסוף, ואם הוא יהיה טוב שנאנח לרווחה ונגיד טוב אז היה שווה את זה, או כזה שפשוט מרימים בו ידיים ודי
הייתי שם והיום מכאן אני שולחת לך חיבוק חזק ומקווה איתך , שכל שתבקשי לו יהי

Didi197

New member
כאב לב

ליבי כואב איתך, אין אויר .. את לא לבד! כולנו כאן איתך חולקות את אותו כאב וממשיכות לנשום זה הדבר היחידי שאוכל לומר לך . פשוט לנשום...

למעלה