עדכון מצב - בהפלה טבעית בערך..

עדכון מצב - בהפלה טבעית בערך..

ליל שבת התעוררתי מכאבים והתחילו לי כתמים חומים. חיכיתי לראות מה יהיה וזה נרגע. הכתמים היו חלשים ונמשכו און-אוף עד הבוקר.. היום בבוקר תוך כדי הכנת עוגת יום הולדת לנסיך הייתה ירידת מים בבית. הגעתי למוקד ומצאו אותה עם דופק חלש וללא מים. לפי הרופאה מתחילה לי הפלה טבעית, היא ראתה קריש דם מתחיל לצאת.. הופנתי למיון ובחרתי בהר הצופים. נכנסת עכשו לאשפוז והכנה לניתוח. ובמבט חיובי (למרות שבא לי לבכות) - זה יהיה עכשו ולא ביום רביעי, הרופא שינתח אותי הוא אחד מהצוות שלנו בקופת חולים - שניהם טובים, והכי הזוי זה שאני מרגישה הקלה שאני לא זו שהפסקתי לה את הדופק.. מפחדת.. מחכה כבר להיות אחרי..

וואו- מטורף איך שזה התגלגל!

שיעבור מהר, שתהיי אחרי.
יצא בהחלט ״טוב״ שזה עכשיו ולא ברביעי ויהיה לך יותר זמן להחלים לפני פסח.
המסר נעלם בתהום תפוז. לא מצליחה גם לשלוח מחדש.
תתני לעצמך את הזמן להחלים אחרי הניתוח ואל תאמצי את עצמך יותר מדי בנקיונות..
שולחת לך אנרגיות טובות וחיבוק.

מחכה לשמוע שאת אחרי .

ההקלה מובנת לגמרי

ההקלה שזה יקרה עכשיו ושההליך הפיזי יהיה כבר מאחוריך, מובנת לגמרי!
ועוד יותר מכך מובנת ההקלה שלא את היא שהפסקת לה את הדופק
במיוחד לאור הלחצים הפסיכולוגיים שהופעלו עליך במהלך השנים.
&nbsp
בהצלחה רבה!

וואו

טוב שאת מצליחה לראות גם את הזוית החיובית, וההקלה שלך לגמרי ברורה ומובנת.
אני שמחה שהדברים התגלגלו כך שהבחירה ניטלה ממך, כך שבלית ברירה התור שלך הואץ, שתהיה לך שהות להחלים פיזית לפני פסח (ובכל זאת מפצירה בך לא לטפל בנקיונות בעצמך).

ממתינה לעדכון הבא שלך.

שירהד1

Member
מנהל
ואו, בנסיבות העצובות הללו,

טוב שהחל הליך טבעי, ובוודאי שטוב עבורך שלא את החלטת, אלא הטבע החליט עבורך.
בתוך כל הטירוף הזה, אני לא יכולה שלא לחשוב על העוגה שהכנת ליום הולדתו של בנך....מקווה שתצליחו להתארגן על שינוי מועד יום ההולדת או על פיתרון יצירתי אחר.
מה שהכי חשוב כעת זה שתסיימי את הפרוצדורה בבריאות ובהצלחה.

עדכני אותנו.

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

ואני אחרי..

וואו לקח לי זמן להתעורר, עייפה כאילו חרשתי בשדות ומפוצצים אותי אנטיביוטיקה כי היה זיהום. בכל מקרה החלק הפיזי לא כאב למעט קצת צירים מהציטוטק אבל באמת שלא היה נורא.. רעדתי לפני ההרדמה אבל היה ממש בסדר, קצת הייתי בהלם להתעורר ולהבין שאני בעצם אחרי. גם נפשית יותר קל לי כמו שדיי הובן ברגע שהאחריות ירדה ממני. מניחה שזה עוד יחזור ובגדול אבל כרגע אני עייפה מדי לחשוב ומוקפת חברות תומכות, גם אם זה חפירות בוואטס אפ. הולכת לישון, ההרדמה ממש מתישה והדימום מגעיל אותי אוף.. תודה שאתן פה, הפורום הזה ממש תומך ומקל שיש מישהו שבאמת מבין את הכאב..

אמאלוסי

New member
איזה יופי שאת אחרי

מאחלת לך החלמה מהירה !
ממש הייתה לך השגחה פרטית, שהפלה התחילה לבד.

שירהד1

Member
מנהל
באמת טוב שאת אחרי...

נפלא שיש חברות שתומכות. את תזדקקי להן גם בהמשך.
שחררו אותך הביתה או שאת עוד בבית החולים? נתנו אנטיביוטיקה גם לימים הקרובים?
דימום צפוי עד שבועיים אחרי.
תחזיקי מעמד!
שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

עוד מעט משחררים אותי

השאירו אותי בגלל הזיהום, נתנו לי כמה מנות של אנטיביוטיקה לוריד.. ממשיכים בבית עם אוגמנטין דרך הפה ועוד יומיים אני צריכה להתקשר לבדוק את התרביות שלקחו לי מהשתן והרחם ואם יש חיידק אולי יצטרכו לשנות.. אני עמוסה באנטיביוטיקה כבר שבוע שלישי. אחרי שאני אתאושש קצת אני אתחיל גם שיקום לגוף - אוכל בריא ופרוביוטיקה לעוד חודש לפחות..

למעלה