מה עושים שכולם מסביב אומרים שאין להם תשובה בשבילי

מיקה118

New member
מה עושים שכולם מסביב אומרים שאין להם תשובה בשבילי

5 הפלות
הרופא אומר שכל התמיכות בכלל לא בטוח עוזרות והריון לא תקין או השתרשות לא תקינה ובגלל זה זה נופל
היו לי בעברי לידות תקינות
אין לי קרישיות
מרגישה חסרת אונים

שירהד1

Member
מנהל
אענה לך בקצרה-

לפעמים עדיף לומר: "אין לי תשובה בשבילך", כאשר זה המצב.
בזמנו, מאוד הערכתי את מי שאמר לי את זה, למרות שברור לך שישבתי ומררתי בבכי....
זה גם האני מאמין הטיפולי שלי. אני תמיד אומר את האמת המקצועית, מתוך הרבה כבוד לאחר, מתוך הרבה אמפטיה. אבל את האמת.

מעבר לכך- גם כתבתי לך מסר בחזרה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה לנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

בונה 365

New member
מבאס.. ומוכר

אני עם 3 ילדים ו6 הפלות (4 ברצף). אין הסבר ברור, יודעים בעיקר מה לא- זה לא קרישיות, זה לא משהו תורשתי, זה לא הפרעה מבנית ברחם וכו.
מה שכן את שני העוברים האחרונים הצלחנו לבדוק מבחינה גנטית לאחר הגרידה ושניהם לא היו תקינים מבחינה כרומוזומלית, כל אחד בעיה אחרת אבל המנגנון זהה. למה זה חוזר על עצמו אצל אישה צעירה? לזה אין תשובות. וגם לא פיתרון..
באיזה שבועות היו אובדני ההריון שלך? כמה הריונות תקינים היו לך לפני?

מיקה118

New member
מוסיפה שגם מרגישה אחרי ההפלה הזאת חוסר אונים

פשוט לא מצליחה להוציא מהראש את השאלה הגדולה למה???
למה ולמה
ולמה לאף אחד אין מה להגיד ולענות ולכוון
רוב הרופאים גם אומרים שהתמיכה זה אם לא מועיל לא מזיק או איך שאומרים את זה

בונה 365

New member
מוסיפה עוד שאלה..

האם היה דופק ופסק או שבכלל לא מגיעים לשלב של דופק? האם העוברים התאימו לגיל ההריון?

מיקה118

New member
מלווה הרופא נשים ששלח אותי לכל בדיקה אפשרית

חלק מההפלות זיהו דופק וא הפסיק
חלק נפל לבד
חלק הפלה בעזרת כדורים

בונה 365

New member
ממליצה ללכת לייעוץ אצל מומחה לנושא או

במרפאה להפלות חוזרות. יש בהרבה מהבתי חולים בארץ.
בלי לזלזל ברופא נשים שלך, במקרים כאלה צריך ללכת למי שמתמחה בזה. כמו שיש רופא שמומחה בפוריות ככה יש גם כאלה שהתמחו בנושא של הפלות חוזרות ואולי משם תבוא הישועה...

בונה 365

New member
בהנחה שעשית ברור הפלות מקיף

נשמע שרוב הסיכויים שהבעיה בעוברים. ל1-5٪ מהאוכלוסייה יש נטיה לייצר עוברים עם מומים כרומוזומליים חוזרים. הציעו לך מתישהו לבדוק גנטית את העובר?
אם חס וחלילה תהיה עוד אחת, ממליצה על המכון הגנטי בתל השומר. אצלי קופ"ח נתנה החזר כמעט מלא על הבדיקה..
והלוואי שיהיו רק בשורות טובות

אמאלוסי

New member
מנסה

הי , מיקה !
מצטערת על כל האובדנים שלך - 5 ברצף זה פשוט נורא. שולחת לך חיבוק.
אני מאמינה בגישה של לבדוק כל מה שאפשר. ב 50 אחוז מהפלות אפשר למצוא סיבה. אצלנו , למשל, סיבה עיקרית הייתה איכות הזרע. בנוסף הייתה לי בעיה של פרולקטין גבוה פלוס כלמידיות שה' יודע אם גם להם היה איזה תפקיד בהפלות או לא.
לכן אני שואלת - האם עשית בירור מקיף - זרע לבעל, קריוטיפ לשניכם, פרופיל הורמונלי אצלך, סוכר בצום, תרבית וגינלית ל STD, פרופיל קרישה ואוטואימוני ? היסטרוסקופיה ? (ראיתי רק שכתבת שקרישה תקינה. מקווה שעשית פרופיל מורחב כולל הכל). במידה ועשית את הכל (ולוקח זמן ולפעמים גם כסף) לעשות הכל, הייתי מגיעה עם התוצאות לרופא טוב, אחד עם המלצות וראש פתוח (ולא חייב עם title של מומחה להפלות. דווקא, להפך). אני תמיד ממליצה על הרופא שעלה על הבעיה אצלנו - פרופ ירון רבינוביץ משיבא. בנות בטח ימליצו לך על עוד רופאים. העיקר שיהיה רופא חושב. מאחלת לך המון בהצלחה !

מיקה118

New member
עשינו הכול הכול הכול

כולל היסטרוסקופיה
כל בדיקת דם אפשרית
בדיקות דם של קרישיות עשיתי פעמיים כולל המורחבת
קריוטיפ
חפרנו בזה בלי סוף
טיפלתי גם בקלקסן והורמונים לתמיכה

מאמא לוסי איך הגעץ לרבינוביץ ומה מיוחד בו?

אמאלוסי

New member
עונה

הגעתי אליו לפי המלצה של קולגה שלי שלבת שלה היו 8 הפלות בלי ילדים. הוא גילה אצלה חסר מולד של איזשהו הורמון, טיפל בה ונולדו לה 2 ילדים.
מיוחד בו, שהוא ישב איתנו שעה, בדק ושאל הכל וחשב.

שירהד1

Member
מנהל
את יודעת, זה מוזר,

כי בזמנו, אני ביקשתי מקולגה שלי שהיכירה היטב את רבינוביץ, לברר לי אצלו האם הוא יכול לעזור לי. היא כמובן ידעה את כל פרטי המקרה שלי ומסרה לו את תמצית הדברים. הוא אמר לה שאין לו איך לעזור לי ושהוא לא הכתובת...

אצל חברתך- כיצד גילה את החסר בהורמון (בדיקות דם? משהו אחר?) איזה הורמון היה חסר וכיצד טיפל בה? האם מדובר על הורמון מין או משהו אחר? ואיזה סוג טיפול?
אם את לא יודעת את הפרטים, זה כמובן בסדר גמור. אני פשוט מנסה לרדת לעומקם של הדברים ולהבין יותר לעומק.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה לנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

אמאלוסי

New member
גם לי זה מוזר

הי, שירה יקרה !
תראי, את סיפרת לי כמה פעמים, שרבינוביץ מסר דרך חברה שלך, שהוא לא יכול לטפל בך, שאין לא מה להציע לך. וזה תמיד היה לי מוזר. איך רופא מסכים ל"רפואת מסדרון " כזאת. הרי צריך לראות אישה לבדוק אותה. אני עובדת במקצוע פארארפואי ומרופאים שאני רואה מסביבי, קשה לי להאמין, שמישהו היה מסכים למסור איזשהו מידע דרך חברה. חייבים לדבר עם מטופל עצמו. בקיצור, זה תמיד היה לי מוזר, פשוט לא כתבתי לך את זה.

לגבי בת של קולגה - מוסרת את זה ממילים של האמא ולא של המטופלת, אז יכול להיות שיש איזשהו טלפון שבור. הוא חשד שחסר איזשהו הורמון ושלח אותה למכון גנטי לביצוע בדיקה ואכן הייתה לה מוטציה של חסר מוחלט בהורמון. לא יודעת באיזה הורמון מדובר. וגם לא יודעת איזה סוג של תמיכה קיבלה.

שירהד1

Member
מנהל
תודה רבה אמאלוסי על המידע והרצון לסייע

אמאלוסי

New member
את שואלת אותי ?

אם את שואלת אותי, אז לא עשינו מיון אצל ברטוב, כי היה לנו זרע קפוא. אם לא היהלנו קפוא, מאמינה שהיינו עושים מיון אצל ברטוב.

למעלה