שלום חברות יקרות

אורצ555

New member
שלום חברות יקרות

אני קוראת את מה שאתן כותבות וליבי איתכן. אני מאחלת לכולכן להיכנס להריון תקין וללדת ילד חי ובריא במהרה. עד שזה יקרה המשיכו להיות חזקות ולנסות ולנסות...

אם תוכלו לייעץ לי אני אשמח.
גם אני 8 חודשים אחרי הפלה (כביכול יזומה) כי היו מומים בעוברית. מאז היה מחזור סדיר עד לפני חודשיים (השתנה מ-30 ל-23 יום). גם ראיתי תופעות מוזרות כמו סימן חזק של ביוץ במקלון הביוץ יחד עם ווסת חזקה שקיבלתי באותו יום. וזה לא נשמע תקין נכון?
היו גם כאבים בנרתיק..
כמו שהבנתן מאז לא נכנסתי להריון.
אני רוצה לעשות היסטרוסקופיה אבחנתית.. מה הדרך הכי מהירה להגיע לבדיקה? למי צריך לפנות? על איזה רופא אתן ממליצות? תודה!!!

משתפת בצערך

לא יודעת להגיד לגבי בדיקות והמחזור.
רק דבר אחד, בדיקת ביוץ עם פס שני כהה יום לפני או ביום של המחזור זה כן יכול להיות תקין.
קשור לאיזה פרץ הורמונלי שמתרחש לפני הגעת הווסת.

שירהד1

Member
מנהל
משתתפת בצערך על אובדן ההריון

כל התופעות שאת מתארת- צריך לתאר אותן לרופא/ה שלך ולשאול לעצתו/ה.
אני עשיתי בזמנו את הבדיקה אצל ד"ר רון שינמן במדיקל סנטר, והוא היה מאוד מקצועי וגם נעים.
עדכני אותנו האם קבעת בדיקה, וגם מה היו התוצאות.

אגב, מקלוני הביוץ פעמים רבות לא אמינים. לא ממש ממליצה להסתמך רק עליהם.

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה לנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

תלוי אם את רוצה לעשות פרטי או דרך הקופה

מעולם לא ניסיתי לקבוע אבחנתית דרך הקופה, אבל אני משערת שברפואה הציבורית התורים יהיו ארוכים יחסית.

אני מאוד מרוצה מדר' חן גולדשמיט.
תיאום התור אליו הוא בטווח של כמה ימים עד שבוע וחצי לכל היותר (למרות שיכול להיות שחג הפסח הקרב יוביל לתורים ארוכים יותר). אני מרגישה שהוא מאוד מיומן בפרוצדורה.

יכולה להמליץ גם על רופא הנשים שלי: דר' גיא רופא.
פגשתי אותו לראשונה לפני כ-3 שנים כשהוא הוציא לי שארית בבי"ח ציבורי, ומאז אני מפקידה בידיו את הרחם שלי פעם אחר פעם.
בחרתי בו להיות הרופא שלי מפני שהוא מצליח להיות מקצועי ומיומן ובו זמנית גם רגיש ובעל לב זהב.

למעלה