IVF ראשון שבוע 12 סקירת מערכות אין דופק.....

neta1201

New member
IVF ראשון שבוע 12 סקירת מערכות אין דופק.....

הי לכם. אני בת 36 נשואה פלוס 2.
מנסה להביא את השלישי ללא הצלחה שנתיים.

פשוט לאחר הילד השני עשיתי הטעות של חיי !!!!שמתי התקן תוך רחמי כדי לחכות קצת... הוא גרם להריון חוץ רחמי, שגרם לחסימה בחצוצרה שמאל.

עברתי ביולי האחרון לפרוסקופיה להוצאת חצוצרת שמאל.
צד ימין אצלי לא מבייץ בכלל אולי אחת לשנה, גם ב IVF צד שמאל בייץ...

התחלתי לפני חודשיים שלושה טיפולי IVF. יש לי 2 בנים שהגיעו ספונטנית בלידות רגילות.

נקלטנו לשעה טובה להריון עם עובר אחד.

נראה דופק בשבוע 6, 8, 10,

.עשיתי הרבה אולטרסאונדים כי התברר שיש לי סכרת הריון התחלתי אינסולין לפני 10 ימים.

אתמול הגעתי בשבוע 12 לעשות שקיפות. לצערי לא ראו דופק בעובר. למרות ששבוע לפני היה דופק.
הלכתי לב"ח עשו לי שוב אולטרסאונד גם שם לא נראה דופק.
יש לי תור לגרידה ביום חמישי.

הלב שלי שבור, ברור לי שאיני היחידה שעוברת זאת אבל רק בוכה, יודעת שריאלית זה לטובה כנראה הריון לא מתפתח כמו שצריך אבל אין ממשיכים מפה??
האם יש סיכוי לנס עם דופק? איך ממשיכים מפה?
ככ התרגשו אתמול מהשקיפות ויצאנו עם בשורת איוב.

אוף, קשה כל כך.

אני ממש יכולה להרגיש מה את עוברת.
אין לי מילים כרגע, רק שולחת חיבוקים

משתתפת בצערך

מתחילה דווקא מסוף ההודעה שלך - מהרגע שהדופק פסק אין סיכוי שהוא יחזור.
הלב שלך שבור וזה ממש לא משנה שאת לא היחידה שזה קרה לה, זה כואב נורא.
יש הבדל בין לקרוא או לשמוע על הפלות של אחרות, לבין רעידת האדמה כשזה קורה לך באופן אישי.

על אף שהשמיים נפלו עלייך ועל אף שזה מרגיש שכל עולמך חרב, את תצליחי לקום על הרגליים ולהמשיך.
שאלת איך ממשיכים מפה - התשובה היא שפשוט ממשיכים, עם האינרציה, עם השמש שזורחת ושוקעת ושוב זורחת.
את תצליחי כי אין ברירה אחרת.
וזה ייקח זמן, כי יש את זמן ההתאוששות של הגוף והשתוללות ההורמונים שתגיע אחרי הגרידה, ויש את ההתאוששות של הנפש וההבנה וההפנמה שאין לך שום שליטה על ההריון, אפילו שהוא מתקיים בתוך הגוף שלך.
והלוואי שההריון הבא יגיע במהרה. והוא יהיה הריון חרדתי כי ככה זה הריון אחרי הפלה, והלוואי שההריון הבא יהיה ארוך ויסתיים במועד ובידיים מלאות.

למעלה