קבוצת תמיכה לאחר לידה שקטה - ללא עלות

inballi1

New member
קבוצת תמיכה לאחר לידה שקטה - ללא עלות

בימים אלו נפתחת קבוצה ייחודית לנשים שחוו לידה שקטה.

קבוצת התמיכה תהיה מושתתת על תהליך בו נצטרף אל המסע האישי של כל אחת במקום בו היא נמצאת, תוך הקשבה עמוקה ונוכחות המאפשרת חיבור אנושי עמוק. במסע זה נסייע לנווט את המפגש עם הסבל ולהתמודד פנים אל פנים עם השאלות הקיומיות שהמצב מעורר, נגלה תחושות משמעות, עיבוד המקום האישי בתוך האבדן ומציאת את הדרך להמשיך קדימה.
אני מזמינה אתכן למסע שבו תספרו את סיפורכן בדרך עמוקה, ותחוו את סיפורן של אחרות, נחקור יחד את המהות העצמית, הזהות וערכי היסוד, הסבל, הלבטים ושאלות פתוחות.
בתוך כך נאפשר חיבור מחדש לתחושת העצמיות ומשמעות החיים דבר המעניק שלווה, מרגוע, תקווה ומשמעות בדרכנו הלאה.

הקבוצה תיפתח במהלך חודש מרץ 2018 ותימשך 8 מפגשים אחת לשבוע.
הקבוצה הינה אינטימית ומצומצמת – עד 10 משתתפות
ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום

להרשמה ופרטים נוספים : [email protected]

על המנחה :ענבל ליבר, עוסקת בליווי רוחני ותמיכה של אנשים בתהליכי התמודדות עם אבדן ושכול, מחלות קשות ותהליכי פרידה בבית החולים רמב"ם חיפה. בנוסף, ענבל הינה עו"ד בעלת תואר שני במשפטים (התמחות בזכויות ילדים בעלי צרכים מיוחדים, זכויות נכים ונזיקין).

שירהד1

Member
מנהל
היי ענבל, יש לי כמה שאלות-

ראשית, לפני פרסום שכזה, מומלץ לבקש ממני אישור על כך במערכת המסרים.
שנית- היכן הקבוצה תיפתח? האם בבית חולים רמב"ם? האם זה תלוי קופת חולים מסויימת שהאישה שייכת אליה?
ובכל זאת- כמה מילים אישיות- אשמח אם תציגי עצמך, מה הקשר שלך לנושא, היכן למדת את התחום החשוב והמשמעותי הזה, וכל דבר נוסף שאת רוצה לשתף אותנו בו שנראה לך רלוונטי.

תודה,
שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

inballi1

New member
קבוצת תמיכה - תשובות

ראשית, אני מתנצלת אם פרסמתי הודעה שלא על פי כללי הפורום, לצערי אינני בקיעה בכך ומקבלת את הערתך.

בכמה מילים אישיות - מזה כשנה וחצי אני מלווה ותומכת במטופלים בבית החולים רמב"ם המתמודדים עם מחלות מסכנות חיים ואובדן (מטופלים ובני משפחה כאחד) במסגרת מכללת רמב"ם, בבית החולים בחיפה. בנוסף, אני מלווה הורים לתינוקות במצבים קשים ולאחר אובדן בבית החולים ונושא לידות שקטות הינו התחום בו אני מתמקדת ומתעמקת מתוך הבנה כי אין מענה הולם למי שחוותה אובדן שכזה.

את רעיון הקבוצה הגיתי תוך רצון לסייע לאוכלוסייה יקרה זו ובכדי לתת מענה לצרכים המיוחדים וייחודיים לאובדן מסוג זה, הכול מתוך אידיולוגיה אישית ועל כן הקבוצה נעשית בהתנדבותי וההשתתפות בה אינה כרוכה בעלות.

בנוגע לשאר שאלותייך:
הקבוצה אינה מוגבלת לחברות בקופת חולים מסוימת.
עניין המיקום טרם נסגר וככל הנראה יהיה באיזור חיפה.

כולי תקווה כי נתתי מענה מקיף לשאלות, ניתן לפנות אלי במייל ולציין מספר טלפון ואדאג לחזור לכל אחת ואחת.

שירהד1

Member
מנהל
תודה על התשובות הנרחבות-

כעת הדברים מובנים יותר. אני מקווה שאכן קבוצת התמיכה תצא לפועל. אני יודעת שיש נשים רבות שזקוקות לכך.

שיהיה בהצלחה!
שירה.

שירה דוד

ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

למעלה