קצת משקשקת ופורקת...

Clair24

New member
קצת משקשקת ופורקת...

לקראת החדרת למינריות היום וגרידה מחר לאחר שהעוברית נמצאה ללא דופק :(
אני טכנית בשבוע 19 אבל גילינו שהיא הפסיקה לגדול בין שבוע 14 ל 15 למרות שבמי שפיר בשבוע 17 עדיין היה דופק.

אני ממש דואגת לקראת הלמינריות. נסיון עבר עם ציטוטק היה סיוט נוראי שכלל הקאות, 2 היסטרוסקופיות אבחנתיות שמאוד מאוד כאבו, בדיקת סיסי שליה נוראית שבסוף לא הצליחו לבצע, וצוואר רחם ארוך מאוד. דווקא יש לי סף כאב גבוה אבל הבדיקות האלו כאבו לי במיוחד.

אני מניחה שאין הרבה מה להגיד אבל הייתי חייבת לפרוק.
יש לי ילדונת מתוקה בבית ולכן אני מעדיפה לא להתאשפז.

Clair24

New member
למינריות

אני אחרי ההחדרה, וזה היה הרבה פחות נורא משחששתי. לא נעים וגם קצת כואב, אבל לגמרי נסבל ובינתיים לא התפתחו שום כאבים. לקחתי נרוסין שעה לפני ואופטלגין 15 דק לפני.

טוב לקרוא שההחדרה עברה בקלות יחסית

מאחלת שגם הגרידה תעבור בשלום וממתינה לעדכון של אחרי.

שמחה מאד לשמוע!

מקווה שהכל יעבור מחר בשלום. לפחות ההיבט הפיזי יהיה בקרוב מאחורייך.
אשמח אם תעדכני.

Clair24

New member
מעדכנת

אני אחרי. קודם כל אעדכן שאתמול דאגתי לקחת כדורים עד מתי שהייתי צריכה להיות בצום וזה מאוד עזר. לתפוס את הכאב לפני שהוא ממש מגיע. היו התכווצויות ואי נוחות אבל לגמרי נסבל. אני חושבת ששווה לקחת מראש מאשר לגלות בדיעבר שכואב.

ההליך היום עבר חלק, גם היום אני לוקחת כדורים אם כי פחות כי נראה לי שהכאבים סבירים. הצוות היה נחמד, 3 שעות ההתאוששות והביתה. (עדיין, הייתי שם משעה 7 ועד 14:00 ונכנסתי ראשונה). הגוף עייף מאוד וכאוב אבל זו הקלה גדולה שהחלק הפיזי מאחורי. עכשיו אוכל לפנות מקום לנפש...

מבחינה רגשית הייתי בסדר היום. אתמול ממש פחדתי אבל היום הייתי רגועה. ידעתי שאשן ולא ארגיש כלום. בעיקר אני מרגישה הקלה גדולה. ידענו שיש הסתברות מאוד גדולה לבעיות לפני 7 שבועות אחרי בדיקת השקיפות ועכשיו אני מתחילה בעיקר להרגיש את המתח שנשאתי כל השבועות האלו.
נראה מה יולידו הימים הקרובים.

תודה עמוקה ומכל הלב לכולכן על המילים החמות והעזרה להתכונן פיזית ונפשית.

תודה על העדכון

7 שבועות של חוסר ודאות מותירים משקע כבד בגוף ובנפש.
7 שבועות של טלטלות איומות.

מאחלת לך החלמה מהירה של הגוף, ושסערות הנפש לא ישברו אותך.
זכרי שאנחנו כאן ואת תמיד יכולה לכתוב לנו.

טוב שזה מאחורייך

שמחה שעבר תקין ובאופן נסבל.
עכשיו נותרה ההתמודדות הרגשית, שבטח תשנה את פניה לאורך הזמן.
חיבוק גדול

Clair24

New member
מעדכנת

שירה יקרה תודה על ההתעניינות. אני שבוע וקצת אחרי. פיזית ההתאוששות היתה קלה. רגשית זה מגיע בגלים ונע בין מתפקדת ממש בסדר לפורצת בבכי במסיבת חנוכה בגן, שזה גם בסדר מבחינתי. הרשיתי לעצמי לא ללכת לברית של בן של חברה כי היה לי יום קשה, והיא היתה מתוקה והבינה. מאוד קל לנסות לעבור הלאה אבל אני שמה לב לא לברוח מזה יותר מידי... תודה עמוקה לכולכן, עזרתן לי מאוד ????

מסיבות זה קשה

אני חושבת שכבר כתבתי את זה, אבל אני ממש מעריכה את המודעות שלך לתחושות, את היכולת להבין בראש את הטלטלות של הלב, ואף יותר מזה, את היכולת להעביר את המידע הזה לסביבה.
אין לי ספק שהחיבור בין הראש ללב, תורם להחלמה הנפשית שלך.

למעלה