כמה קשה לשאת את הרחם הריקה והדוממת

כמה קשה לשאת את הרחם הריקה והדוממת

אחרי עוד הריון שלא צלח ושהעובר הורגש היטב כחודש לפני שההריון הופסק.
כמה קשה להתרגל ולקבל שוב את התאפסות השבועות ולהתחיל לחשב שוב ושוב מסלול מחדש, אבל הרחם הדוממת היא פשוט בלתי נסבלת.

שירהד1

Member
מנהל
נכון, זכור לי היטב

באמת נורא קשה. קשה ועצוב ובלתי נסבל.
מזדהה עם מה שכתבת ומחבקת אותך חיבוק וירטואלי עם רוח גבית.

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

עדיין עם כאבים

פחות אבל עדיין.
ממש לא מרגיש נורמלי.
הרופא עשה אולטרסאונד ואמר שהרחם מלאה בקרישי דם וגם קצת דם חופשי וזה בהחלט יתכן שגורם לכאבים והמליץ לנוח עד המחזר. ברור- בעבודה שלי ימותו על זה.
הרופא המליץ לא ללכת בשלב הזה להיסטרוסקופיה ניתוחים ולחכות לראות אם הרחם תנקה עצמה עם המחזור.
לא בטוחה איך אני מרגישה עם לחכות, כל הזמן לחכות ולא ממש ברור למה.
מנסה לנשום ולשרוד יום ביומו.
אין לי אנרגיה למעבר לזה.

שירהד1

Member
מנהל
אויש, כאילו לא מספיקים כאבי הלב,

אז יש גם כאבים גופניים?!
טוב שהלכת להיבדק ושאת יודעת מה מקור הכאבים. המלצתו של הרופא נשמעת לי הגיונית, על אף הבאסה של הצורך לחכות ולראות האם בכל זאת הרחם תתנקה במחזור הקרוב.
נורא נורא מבאס.
כתבת יפה: "מנסה לנשום ולשרוד יום ביומו. אין לי אנרגיה מעבר לזה". ממש מבינה אותך, וזו נשמעת לי אסטרטגיית פעולה מיטבית בהתחשב במצב הקשה.

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

היה לי משהו דומה

בהפלה השלישית שלי. גרידה בשבוע 13 עם שארית פעילה שהתגלתה והוצאה בהיסטרו ניתוחית שבועיים אחרי הגרידה.
גם אחרי ההיסטרו נשאר די הרבה דם חופשי בחלל הרחם עם קרישי דם (הגדול היה באורך של כמעט 3 ס"מ, היו עוד כמה קטנים), והיו לי כאבים ברחם עד לוסת. ביום הראשון של הוסת יצאו קרישי הדם והדם הישן, ביום השני יצא דם טרי.

אם לא נצפתה שארית פעילה שמחוברת לדופן הרחם, נראה לי שבהחלט כדאי להמתין לוסת ולקוות שהגוף שלך יעשה את העבודה בעצמו.
הלוואי שבביקורת שאחרי הוסת יתגלה שאכן כל התוכן יצא ויהיה אפשר לנשום בקלות רבה יותר.

ויקטור

חשבתי הרבה על ההתאפסות. על ההתאפסות של הגוף. של הנשמה. של ההריון שהיה ואינו עוד. על הריק שהחליף את המלאות. על המוות שהחליף את החיים. על הייאוש שהחליף את התקווה. על הדרך הכל כך ארוכה שלך. ארוכה ורוויית יסורים. חשבתי עלייך הרבה. רציתי לכתוב לך כל מיני דברים והגעתי למסקנה שאין לי נחמה להציע לך. הלוואי והיתה לי כזו עבורך.

snoopy96

New member
מזדהה

גם אחרי שנולדה הילדה מפונדקאות עדיין קשה לשאת את הרחם הריקה הדוממת והבוגדנית הזאת.
חיבוק גדול

למעלה