פינת הממים

פינת הממים

פינת הממים עושה קאמבק, כי אני עצבנית על הסייעת בגן של הבת שלי וכי אין לי מקום אחר להוציא את המם הזה.

עשיתי קצת סדר בבית, ואני רוצה למסור עם המון אהבה כמה בגדים ונעליים לגננת הקודמת של הבת שלי (לא הפסקנו לנסות, פשוט דברים שאני לא רוצה לשמור).
הבוקר הסייעת קלטה את השקית ביד שלי וניסתה להבין למה אני מוסרת דברים ולא עושה עוד ילד, הכל באופן פומבי מול כל הילדים, כולל הילדה שלי.
ואחרי שאמרתי כמה פעמים "זה לא מתאים", היא אמרה באנגלית another one, רק שהבת שלי יודעת אנגלית

שירהד1

Member
מנהל
אלופה! - האמת היא שהקדמת אותי,

כי רציתי לכתוב לך מה קורה עם הפינה...אז אני רואה שהסייעת נתנה לך טריגר לכתיבת הפינה. ממש תודה לה
. אין. החוכמה של אנשים יכולה לגמור אותי לפעמים. מצטערת בשבילך שאת צריכה להתמודד עם חוסר הרגישות של אנשים.

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

אז המשך היום היה מפתיע

אחרי סיום העבודה היא התקשרה להתנצל, אמרה שלא היתה לה כוונה לפגוע.
אמרתי שברור לי שהכוונה היתה טובה ושהכל בסדר.

הופתעתי מאוד והתרגשתי.
כי לא חשבתי שהיא תבין מה היתה הבעיה.
כי לא ציפיתי שהיא תכיר בכך שהיא פגעה.
כי זה ממש קשה להתקשר ולהתנצל והיא שמה את האגו שלה בצד ועשתה את זה.

שמחה שזכיתי למצוא עוד נקודות אור באישה שרוב ההורים לא רואים בה אפילו דבר אחד חיובי.

האם יהיה עוד הריון?

מאז הגרידה האחרונה המחזורים שלי קצרים: 25-26 ימים וגם הדימום קצר ומועט, בקושי יום אחד של דימום שמצריך תחבושות.
החודש השתמשתי לראשונה בחיי בסטיקים לזיהוי ביוץ, הקו היה כהה בבוקר של יו"מ 10. למחרת ביו"מ 11, הקו כבר היה חלשלוש עד בלתי נראה.
אם החודש לא יהיה הריון, אעבור היסטרו אבחנתית אצל דר' גולדשמיט.

ענק!!!

קרעת אותי עכשיו, ממש צחקתי בקול רם!

ואוך לגבי הסייעת המטומטמת

לגבי המחזור - לפחות תשובת ערכת הביוץ מסתדרת עם אורך המחזור...

ייאי
אז הנה

למען האמת ה"שיחה" היתה בנקודה פחות רגישה בזמן, אבל יש לי תחושה שבקרוב היא תחזור על עצמה.

ועוד אחד

לא ממש מצחיק, אבל מתאר במדויק את איך שאני מרגישה.
-------
איך את משרשרת יפה את התמונות אחת מתחת לשניה? הסתבכתי עם זה.

אי אפשר לנצח את הכאב

lose lose situation

מבחינתי ממים לא תמיד חייבים להצחיק, הרבה מהממים שאני חושבת עליהם שנוגעים להפלות ולאובדן, הם ממים מרירים ושחורים מאוד.

לחיבור תמונות אני משתמשת ב-Collage Maker.
קישור - https://play.google.com/store/apps/details?id=photoeditor.layout.collagemaker

במם שפותח את השרשור עשיתי שני קולאג'ים שכל אחד מורכב משני ממים, חתכתי את השוליים (עליון ותחתון) באפליקציית התמונות בסלולרי, ואז חיברתי את 2 הקולאג'ים לאחד גדול. הבעיה העיקרית שלי היתה שאחת התמונות היתה ברוחב שונה מ-3 האחרות, ואז כשניסיתי ליצור אחידות ברוחב, חלק מהטקסט נחתך.
בדרך כלל אני משתדלת לחבר 2 או 3 תמונות לכל היותר, אחרת כבר קשה לראות את הטקסט בצורה ברורה, אבל הפעם הייתי חייבת 4 תמונות כדי לתאר את הסיטואציה בצורה מלאה.

למעלה