הודעת לידה של חברת פורום ותיקה- snoopy96

שירהד1

Member
מנהל
הודעת לידה של חברת פורום ותיקה- snoopy96

בהתרגשות גדולה, אני מעתיקה לפה את הודעת הלידה של סנופי, שעברה דרך יסורים של 11 הפלות, עד שבאה אליה ביתה השנייה- בסיוע אם פונדקאית.

ולהלן ההודעה-

"היא אצלנו :)
אנחנו בטביליסי, הלידה היתה ביום שני האחרון.
היא קטנטונת ממש שתיים וחצי קילו, מתוקה להפליא, נראית שתי טיפות מים אחותה, ככה שמבחינתי אפשר לדלג על הבדיקות הגנטיות.
הייתי בלידה, היה מאוד מורכב, כאב לי לראות את הקיסרי של הפונדקאית, לא האמנתי שאני סוף סוף פוגשת את הקטנה שלי, ושהיא בסדר, בוכה כמו שחיכיתי לראות.
בגלל שאני מניקה נתנו לי זמן אחרי הלידה שהיא עליי יונקת, נתתי לה קולוסטרום שקיבלתי בתרומה, אני יודעת שזה נשמע טריוויאלי, אבל זה ממש לא. בגלל ההנקה אפשרו לי גם להתאשפז ולהיות איתה בביות מלא. היה מהמם, בועה שלי ושלה.
היה לי זמן עם הפונדקאית לתת לה להחזיק אותה, לחבק אותה ולהודות לה על שהיא הצליחה לעשות את מה שאני לא.
אני מודה שהיו רגעים שהתחברו עם כל הטראומות, חדר ניתוח, רק הפעם אני בצד אחר, מקום לקבל את התינוק, רק הפעם תינוקת בוכה, נשים בהריון מסביבי, אבל אנחנו אחרי, אני יכולה עכשיו כמו הורה רגיל לדאוג לאם היא אכלה מספיק, או מתי עשתה קקי.

אני יודעת שהלכתי על הפתרון הכי קיצוני לבעית פוריות, אבל אני מאושרת על ההחלטה, לראות את הבת שלי עם אחותה הקטנה, את בעלי מחבק אותה, לתת לפיצית הזאת לנוק, להרדם עליי, לנשום אותה עמוק, כל זה נראה כמו חלום.
שנה טובה ומלאת שמחות לכולן פה ותודה על התמיכה לאורך כל הדרך הארוכה".

עד כאן דבריה של סנופי.

גם מכאן- אני מאחלת לך ולכם מזל טוב ענקי עם מלא נשיקות מהדודה שירה.
גדלו את הקטנטונת בבריאות, באושר ובנחת.

ממני באהבה,
שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

secondtime82

New member
וואו

לא מכירה את סנופי אבל איזה סיפור מרגש איזו התחלה נפלאה לחיים חדשים מזל טוב!

mick nik

New member
איזה מדהים לפתוח שנה בכזו הודעה משמח!!!!

סנופי יקרה,
המון מזל טוב !!!!
כל כך משמח לקרוא את ההודעה שלך. אין מתנה ראויה מזו לפתוח בה שנה חדשה.
מאחלת לך שמעתה המסע שלך יכלול רק חוויות טובות והנאה רבה
מהרגעים הקטנים של משפחה מתרחבת בראשית דרכה.
מדהים בעיני לקרוא שאת מניקה

&nbsp
מאחלת לך רק נחת , בריאות טובה ושעות שינה לרוב ושנזכה כאן לעוד הרבה הודעות מהסוג הזה מכל מי שמייחלת לכך

אמאלוסי

New member
המון מזל טוב !

סנופי יקרה !
אני מאושרת בשבילך !
תגדלו את הבנות בנחת !

snoopy96

New member
משהו חשוב שרציתי להוסיף

רציתי להבהיר את החשיבות שיש למעגל התמיכה שלכן לאורך הדרך, זה אחד הדברים שהכי החזיק אותי לאורך המסע הזה, זוגיות, טיפול פסיכולוגי, חברות קרובות, משפחה.
אל תשאו את המשא הזה לבד.
תודה לשירה, טוליתי ,קרן שמש מאוחרתת ו ititz9 שלא מפסיקות ללוות אותי אפילו היום.
&nbsp
אני הייתי צריכה לקבל את ההחלטה על הפונדקאות ואף רופא לא תמך בי, אני הייתי צריכה לדעת איפה הגבולות שלי עוברים, תהיו שם בשביל עצמכן.
&nbsp
חוץ מזה, כתבתי בלוג לנסות לחשוף קצת יותר את הפן הרגשי שעובר על אם מיועדת, מקווה שזה יעזור למישהי http://intendedmominisrael.blogspot.com/
&nbsp
חיבוק גדול לכולן

מרגשת

מרגשת זאת לא מילה.
קראתי גם את הפוסט האחרון שהעלית לבלוג, מקווה שתחזרו בשלום לארץ במהרה.
נשיקות.

למעלה