עברו 6 שבועות מאז ההפלה

superme5

New member
עברו 6 שבועות מאז ההפלה

שלום לכולם,
לפני 6 שבועות עברתי שאיבה/גרידה בשבוע 9 (הריון ראשון, הפלה ראשונה)
ו2 דברים לא קרו מאז
-לא חזר לי המחזור
-והמכנסיים שלפני ההריון עדיין לא עולים עלי!

זה נורמלי ? טבעי? או לפנות לרופא?

snoopy96

New member
כן

לפעמים לוקח אפילו 8 שבועות עד שהמחזור חוזר
וכן, הגוף עובר הרבה שינויים, מקווה שיחזור לעצמו בקרוב

משתתפת בצערך

מסכימה עם סנופי, גם אני חושבת שזה הגיוני שלגוף לוקח זמן לחזור לעצמו.
ואכן מדברים על 4-6 שבועות עם אופציה ל-8 שבועות אחרי ההפלה כזמן סביר לחזרת הוסת.
אם אחרי 8 שבועות עדיין אין וסת, צריך להיבדק ולראות מה מצב הרחם. אם את מאוד מודאגת, אפשר לגשת להיבדק כבר עכשיו. את לא חייבת להיבדק אצל הרופא שלך, אלא יכולה לגשת למוקד לרפואת נשים במידה ולקופה שלך יש מוקד כזה.

איך את מתמודדת מבחינה נפשית?

superme5

New member
בעיקר מבואסת כי זה הריון ראשון אחרי ציפייה ארוכה

אבל מקבלת את זה, זה קורה ואני בסדר עם זה
רק שזה לא נגמר יש חששות, האם הכל יצא.. מתי אקבל מחזור, מתי אוכל לנסות שוב

גוגו 888

New member
הי מבינה לליבך

אני כרגע 5 שבועות אחרי הפלה בשבוע 7. אצלי זה היה הריון שני (ילדה בבית בבית שנה וחצי) ועדיין רצוי מאוד מאוד וכאב הלב גדול. אני הלכתי שבוע שעבר לביקורת (גם אמלי לא היה מחזור) וראו שאני מבייצת ולכן אמורה קלבל בעוד שבועיים (זה יהיה 7 שבועות מתחילת ההפלה או 6 שבועות מהסוף שלה). אצלי גם אין מחזור סדיר אז זה קצת מסובך.
מאמינה שהמחזור יגיע בשבועות הקרובים ובכל מקרה הייתי הולכת להיבדק - שיראו מה המצב.
שההריון הבר יגמר בידיים מלאות
לכולנו

שירהד1

Member
מנהל
צר לי על אובדן ההריון

האם המחזור כבר היגיע? (עבר שבוע נוסף מאז שכתבת...).
במידה וכן- יופי.
במידה ולא- חכי עוד שבוע, עד שיעברו 8 שבועות. אם יגיע- טוב. אם לא- תצרי קשר עם הרופא/ה שלך ותתייעצי.

אגב- שאלה חשובה- האם ניסית להיכנס להריון וקיימת יחסי מין לא מוגנים מאז הגרידה? כלומר- את שוללת לחלוטין אופציה שהמחזור לא הגיע כי יש הריון חדש?

לגבי המכנסיים- זה מאוד שונה מאישה לאישה. יש כאלו שיולדות לאחר 9 חודשי הריון ונכנסות בצי'ק למכנסיים שלפני ההריון, ויש כאלו שצריכות מכנסיים חדשות לחלוטין...יש כאלו שעוברות גרידה בשבוע 9 והמכנסיים עולות עליהן באותו היום של הגרידה, כי לא עלו במשקל, ויש כאלו- שלוקח זמן. הכל נורמאלי והכל טבעי.

עדכני לגבי המחזור, בתקווה שאכן כבר היגיע.

שולחת חיבוקי תנחומים וכוחות להמשך,

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז
09-7749028

superme5

New member
היי שירה תודה על התגובה והתעניינות

עברו 7 שבועות ועדיין אין מחזור - ביצעתי בדיקת הריון, אין הריון
דיברתי עם הרופא שלי הוא הפנה אותי לרופא שביצע את הגרידה, בטענה שמי שהתחיל צריך לסיים... כנראה לאור העובדה שנשארו שאריות דם.
השגתי את הטלפון של הרופא המבצע, דיברתי איתו הוא הרגיע אותי שזה יכול לקחת גם 8 שבועות, וקבענו שאני אהיה איתו בקשר שבוע הבא, מקווה שדברים יסתדרו בקרוב!!

שירהד1

Member
מנהל
או. קיי, אז בואי נקווה שעוד שבוע תקבלי-

קרה לי פעם אחת שקיבלתי מחזור אחרי למעלה מ-8 שבועות. מה שקרה במקרה הזה, הוא שלמעשה כן קיבלתי את הוסת בזמן, אבל הדם לא יצא החוצה, כי צוואר הרחם התכווץ ולא נתן לדם הויסתי לצאת. מסתבר שיש סיבוך כזה לפעמים של גרידות...הרגשתי כאבי בטן של מחזור ולא יצא דם, ולאחר 8 שבועות הלכתי להיבדק וזה מה שהרופא אמר לי לאחר בדיקה קפדנית. חיכיתי עד המחזור הבא, ואז כבר הכל הסתדר. הרופא אמר לי שלרוב זה מסתדר לבד, וכמו שצוואר הרחם התכווץ, כך הוא יתרחב מחדש.
אולי זה הסיפור גם אצלך, או שאכן יש שאריות, או שהכל בסדר ופשוט לוקח למערכת זמן לחזור לעצמה.
חכי עוד שבוע, ובמידה ולא יגיע המחזור- תתקשרי שוב לרופא ותתייעצי.

ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז
09-7749028

למעלה