היסטרוסקופיה ניתוחית להידבקויות - התייעצות

היסטרוסקופיה ניתוחית להידבקויות - התייעצות

אחזור ממש בקצרה על ההיסטוריה שלי (למי שלא מכירה או לא זוכרת) - הריון ראשון הסתיים בלידה שקטה בשבוע 20, הריון שני הפסקה דופק בשבוע 10 וגרידה, הריון שלישי היה בסיכון מוגבר ומעקב צמוד והמון המון תרופות והסתיים לשמחתי עם ילד מתוק (היום בן שנה ושבעה חודשים). בדרך אובחנתי עם קרישיות יתר, יתר לחץ דם נוראי, סכרת הריון, רעלת קשה ועברתי קיסרי חירום.
עכשיו שנה של נסיונות כושלים ומס' הפלות מאד מוקדמות, הובילו לאיבחון של הידבקויות רציניות (אחת מהן יצרה ממש מחיצה שחוצה את הרחם לשניים) הגורמות ככל הנראה לאי פריון מכאני.
נשלחתי להיסטרוסקופיה ניתוחית להסרתן.
אני חוששת מאד, אצלנו כל עכבר נוטה להפוך להר ולהסתבך קשות ואני מאד מפחדת חלילה מסיבוך שיצור איזה זיהום רציני או חלילה חור ברחם ומשם יסתיים הסיפור שלנו סופית (קרובה מאד לגיל 40, כך שממילא אני קרובה לסוף).

מי עברה היסטרו ניתוחית להידבקויות והסרת מחיצה (נחשב לגורמים המסובכים ועם סיכון מוגבר יותר לסיבוך) ויכולה להמליץ על מישהו ממש טוב, מקצועי, נעים (כי קשה לי כבר ממש עם כל הפוצים המגעילים האלו) ולא פחות חשוב - זמין מבחינת קביעת התור ?

תודה !

ממליצה על הרופא שלי

בשנתיים וחצי האחרונות עברתי 4 הפלות. ב-3 היו שאריות שהצריכו היסטרו ניתוחית (אחרי גרידה) או גרידה (אחרי ציטוטק). ההפלה האחרונה היתה גרידה יזומה בשבוע 13, ובבדיקה שבועיים אחרי הגרידה, הטכנאית אמרה שאין שאריות.

את כל הפרוצדורות להוצאת השאריות ואת הגרידה האחרונה ביצע רופא שהוא קודם כל בן אדם. רופא שרואה את המטופלת, רגיש, קשוב ואמפתי.
פגשתי אותו לראשונה לפני שנתיים וחצי בבי"ח ציבורי ובגלל שהוא כל כך נדיר, עכשיו אני מטופלת שלו באופן פרטי.
אני מטופלת שלו בחיפה, אבל יודעת שהוא מקבל גם בתל אביב.
שמו דר' גיא רופא ואין מספיק סופרלטיבים כדי להביע את דעתי עליו.

אם לא מסתדר לך איתו, קראתי המון דברים טובים על דר' חן גולדשמיט, אבל מעולם לא טופלתי על ידו, כך שאני לא יכולה להעיד באופן אישי על ההתנהלות שלו.

מתוסכלת איתך על ההידבקויות
מרגיש כאילו כל הצרות מתמגנטות אלייך.

תודה !

לצערי לא מצאתי איפה הוא מקבל בת"א, היה אזכור לפרטי איפשהו, אבל זה לא הוביל למרפאה מסוימת וביחוד לא כזו שגם מבצעת ניתוחים.

מתה להיות אחרי כל הסאגה הזו כבר...

לפני חודשיים ביררתי איתו בשביל מישהי אחרת

הוא כתב לי אז שהוא עושה בדרך כלל במדיקל סנטר בגלל הזמינות. אם תבחרי בו, ואם יש בעיית זמינות בתל אביב, ואם את מוכנה להצפין עד חיפה, הוא יכול לעשות לך באלישע - שם יש לו יכולת לתאם בהתראה קצרה באופן מפתיע.
בדצמבר האחרון דיברתי איתו בטלפון ב09:30 בבוקר, ו-8 שעות אח"כ כבר הייתי על המיטה בחדר הניתוח.
לפני חודש דיברתי איתו בחמישי בצהריים והגרידה היתה בראשון בערב.

אני יודעת שאין בכך נחמה, אבל את גיבורת על ואני חושבת עלייך הרבה.
הלוואי הלוואי הלוואי שהרופא שתבחרי יצליח במלאכתו ותוכלי לשוב לנסיונות.

*שולחת לך גם מסר פרטי.

שירהד1

Member
מנהל
אויש
כמה דברים הגוף והנשמה יכולים לספוג?!

קיבלת המלצות מעולות. אני מוסיפה עוד המלצה- על ד"ר רון שינמן, שעשה לי בזמנו את ההסטרוסקופיה האבחנתית. הוא עושה גם ניתוחיות עד כמה שידוע לי. היה מאוד מקצועי ואמפטי.
054-8119887. בזמנו קיבל אותי במדיקל סנטר בתל אביב.

שיהיה בהצלחה, ותעדכני אותנו בבקשה אחרי.

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז
09-7749028

מסתבר שיש יכולת ספיגה

מעבר למה שאנחנו חושבות.
בערך.
אני על אוטומט כבר ולא באמת מתנהלת בנעימים בחיי חלק מהזמן כרגע, אבל מקווה לטוב.

יולי אוגוסט זו לא תקופה טובה מסתבר, רופאים גם חופשים כמו כולנו ונראה שקשה עד בלתי אפשרי לקבוע תור.
בפרטי.
שזה די הזוי.

אליסקה

New member
גולדשמידט

היי, מצטערת לשמוע על מה שאת עוברת.
אמנם לא עברתי אצלו ניתוחית (רק שתי אבחנתיות), אבל ד"ר חן גולדשמידט הוא איש עדין ומקצועי, ואם תגגלי תמצאי עליו הרבה חוות דעת חיוביות. המרפאה שלו נמצאת ברמת גן, אבל אני לא יודעת איפה הוא עושה את הניתוחיות.
מאחלת לך בהצלחה רבה.

גולדשמידט

גם את הניתוחיות הוא עושה באותה מרפאה בר"ג, מה שגורם לי לתהות קצת איך ?
יודעת שיש שם חדרי ניתוח, אבל המרפאה רחוקה מלהיות בי"ח או אסותא ודומיו.
ממש רוצה שזה יהיה בהרדמה כללית, הספיקו לי טראומות לכל החיים כבר ואני סובלת מכאבי גב קשים לחודשים אחרי הרדמה ספינאלית ותוהה אם יש להם שם אופציה לכללית בכלל....

אליסקה

New member
עשיתי פעם היסטריוסקופיה ניתוחית להוצאת שארית

זה אמנם לא היה אצלו (אצל ד"ר פיינשטיין - לא ממליצה), אבל אני זוכרת שזו פעולה שנעשית בהרדמה, כמו גרידה או שאיבת ביציות. אם אני זוכרת נכון זה היה באחד המרכזים הרפואיים ברמת החי"ל.
האם דיברת עם המרפאה? אולי הם יודעים להסביר. בכל מקרה, זו לא פעולה שנעשית בהרדמה ספינאלית. את אשכרה ישנה.

shiransh4

New member
היסטרו אבחנתית

היי
אני עשיתי שלושה פעמיים היסטרו אבחנתית ופעם אחת ניתוחית
יש שני רופאים מאוד ממולצים דר גולדשמיט
ודר מרדכי גולדנברג
אם את רוצה טלפונים תשלחי לי מסר ואשלח לך בפרטי את הטלפונים של המזכירות
גולדשמיט יותר זמין ועשה לי גם את הניתוחית

למעלה