משהי התנסתה עם כדור מטרגין 0.125

Shirleybh

New member
משהי התנסתה עם כדור מטרגין 0.125

ויכולה לספר לי עם עזר לה ומה היא הרגישה ועם הדימום היה מוגבר ?

Shirleybh

New member
כדור שמכווץ את הרחם משאריות

לפני התערבות של גרידה

Shirleybh

New member
זהו שאין לי מושג פעם ראשונה שלי איתו

אף פעם לא התנסתי עם ציטוטק

snoopy96

New member
אני קיבלתי אותו

עשה לי התכווצויות אבל השאריות לא יצאו :(

אני גם קיבלתי אותו

ואחלוק איתך את נסיוני.
הייתי אחרי הפלה טבעית של שק הריון ריק בשבוע 8.
נשארו שאריות שראו היטב באו"ס, עם זרימה.
הרופא שרשם לי את המטרג'ין לא היה הרופא המטפל אלא רופא תורן במרכז בריאות האישה שפניתי אליו לאחר סופ"ש בו הפלתי בבית.
&nbsp
לקחתי את הכדור - אם אני זוכרת נכון - במשך 3 סבבים, בכל פעם ל-5 ימים.
הדימום המשיך אבל לא בכמויות (כמו אמצע-סוף וסת כזה), לא זוכרת התכווצויות משמעותיות.
אחרי כל סבב כזה עשיתי או"ס ועדיין ראו את השארית.
&nbsp
בסופו של דבר הרופא קבע שצריך ללכת לפרוצדורה ניתוחית (ששאפתי להימנע ממנה ולכן "זרמתי" עם אותו רופא על הכדורים במשך תקופה כה ממושכת), הופנתי למחלקת נשים בבי"ח ושם קבעו לי תור להיסטרו' ניתוחית, תוך שהרופא שם מציין באזניי שלדעתו נעשתה טעות בבחירת הטיפול, ושהתרופה הזו "היא לא הבחירה הראשונה, או השנייה ואף לא הרביעית" בטיפול בשארית עם זרימה כמו שראו אצלי. ושלדעתו הייתי צריכה להגיע מייד עם אבחנת השארית ולעבור את ההיסטרו'.
&nbsp
אני בזמנו לא התרגשתי מהקביעה הזו כי רציתי להימנע כאמור מהתערבות כירורגית, אבל לתשומת ליבך ובחינת כל האפשרויות העומדות בפנייך.
&nbsp
אצלי אגב ההיסטרו עבר "בהצלחה רבה" כפי שהגדירה זאת הרופאה המבצעת, השארית הוסרה בלי בעיות.

לא קיבלתי מעולם

אבל בפעם הראשונה שהיתה לי שארית עם זרימה, הוצע לי כאפשרות חלופית להיסטרוסקופיה. כמו כן הוסבר לי שהסבירות הגבוהה היא שהשארית לא תצא ללא התערבות כירורגית, כך שבעצם ניתבו אותי לבחור בהיסטרו. בחירה שאני מאוד מרוצה ממנה ושלמה איתה.
בשארית הבאה (ללא זרימה) חיכיתי וסת אחת ואחריה היסטרו, ובשארית האחרונה (עם זרימה) עברתי גרידה 9 ימים אחרי הציטוטק.

Shirleybh

New member
תודה מרעישה בשקט על התשובה

לבנתיים מדובר בקרישי דם ורחם שמסרב להתכווץ ןאני מקווה שזה רק זה והכדורים יעבדו למה עם לא זה היסטרו.. עברתי גרידה לפני 3 שבועות והדימומים לא עוזבים אותי.. מקווה לבשורות טובות

למעלה