שאלה דחופה למי שהציטוטק כאב לה מאוד...

צומבה1

New member
שאלה דחופה למי שהציטוטק כאב לה מאוד...

אז החדשות הטובות הן שמאמינה שהשק יצא. לקחתי בבוקר 4 כדורים בוקאלית. לא עשה כלום חוץ מבחילה ואז התחיל חם לעלות מהר . התחילה לכאוב הבטן ופתאום איזה עשר דקות כאבי תופת. כאבי גב תחתון. צירים לכל דבר. הרגשתי שחייבת לשבת בשירותים. יצא פרץ דם מטורף ואז הרגשתי גוש גדול נופל. לא הצלחתי לראות. מה שכן, כמו בלידה מיד הפסיק הכאב. אבל מאז הוא שוב מתחיל לעלות ולמרות משככי כאבים כואב מאוד. יוצאים עוד גושים ויש דימום אבל לא הסטרי..יש איזה צפי להתמתנות כאבי הבטן ? לא בטוחה כמה זמן אסבול את זה ....;(..

קשה לומר

קחי בחשבון שחוץ מהשק, צריכה לצאת גם הרבה רירית שמתקלפת (להלן הגושים).
איזה משככים את לוקחת? בזמנים רגילים אני לוקחת רק אקמול, אבל עם ציטוטק - אופטלגין נוזלי.

אני משערת שיש לך סידור לילדה, אז בעיניי אם הכאב ממש קשה ובלתי נסבל, כדאי לשקול פניה למיון.

מחזיקה אצבעות שהכל ייצא ולא תזדקקי לפרוצדורות נוספות.

צומבה1

New member
תודה

לא רואה סיבה להגיע למיון. זה נראה לי ״ כאב תקין״ אבל סיוטי ..מה יעשו במיון?? לקחתי 2 אקמול. מפחדת תמיד מאופטלגין כי זו תרופה עם הרבה תופעות קשות אבל יש מצב שאשבר...זה יכול להמשך כל הלילה ? מחר ?!?!....;(

לפני חצי שנה

כאב לי כל הלילה ובסוף לקחתי אופטלגין נוזלי. רק בבוקר הכאב והבחילה והרעידות נרגעו.

אולי מקלחת פושרת תעזור לך?
תקפידי לשתות הרבה כדי לחפות על הנוזלים שאת מאבדת.

צומבה1

New member
קודם שמתי בקבוק חם בגב וזה הקל מעט

כאב הבטן בלתי נסבל. נקט לי שולחת את בעלי להביא אופטלגין נוזלי. אנסה למשוך עוד טיפה ואקח לקראת הלילה ... תודה לך מרעישה. את מקסימה ;)

צריך להיזהר עם חימום

הוא עלול להגביר את הדימום.
מאמינה שאופטלגין נוזלי יעשה את העבודה יותר טוב מאקמול, חבל שלא חשבתי להמליץ לך לקנות מראש.

צומבה1

New member
תודה. יש לי סופרפארם מתחת לבית פתוח 24/7...

ואכן ניסיתי חימום בבטן והחמיר את הכאבים ...

אני לא הייתי מחכה עם המשככים

יש תופעות לאופטלגין נוזלי, אבל זו בסך הכל תרופה בטוחה לשימוש, ואין לך תוכנית להתמכר אליה או לקחת במינונים מוגזמים. לי אקמול לא עזר, לקחתי שילוב של אקמול ואופטלגין, בכמות מקסימלית, לאורך כל הלילה (לא הצלחתי לישון) וסף הכאב שלי בהחלט סביר. משככי כאבים נועדו להקל על הכאב - זה ממש הזמן להשתמש בהם. מאחלת לך שהכאבים הפיזיים ישככו עד הבוקר. מצטערת שגם החלק הזה קשה. מצטערת שאת פה בכלל.

צומבה1

New member
הדימום נחלש וגם לא יוצאים גושים יותר

מה אם לא יצאה הרירית ? אצטרך לעבור הסיוט הזה שוב ????????!?!.......היא לא יוצאת במחזור ? הרי זו רירית מעובה ואם השק יצא אז אין חומר הריוני , נכון?

קשה לומר 2

חוזרת שוב למה שהיה לי לפני חצי שנה.
אחרי הלילה הראשון, הדימום נרגע וחלה הטבה במצבי. 72 שעות אחרי הציטוטק החלו שוב צירים ודימום ואחרי כמה שעות נרגעו.
ושוב אחרי כ-72 או 96 שעות הטבה, צירים ודימום.
בשלב הזה חזרתי לביה"ח והוחלט על פרוצדורה להוצאת השארית.

אין לדעת כמה זמן תימשך ההטבה והאם הדימום יימשך או ייעצר.
אשמח אם תוכלי לעדכן אותנו בבוקר על מצבך ואיך עבר הלילה.
אם במהלך הלילה יש דימום כבד או כאב קיצוני, אל תתביישי לגשת לבי"ח.

צומבה1

New member
מלחיץ הסיפור שלך ............

מקווה שיהיה לילה שקט . זה נחשב תקין שיש ״ גלים ״ של כאב ודימום שנעלם וחוזר ?...אעדכן בבוקר ומתפללת לסיום הסאגה בטוב. תודה שוב יקירתי.

נראה לי תקין לגמרי

העניין של הגלים.
אצלי בכל פעם שהיה כאב, הוא הוביל לדימום. העוצמה של הכאב בימים שאחרי היתה שונה לחלוטין ופחותה בהרבה מזו של הלילה הראשון.
מזכירה לך גם את הציטוטק של ההריון הראשון שלי שבו השתמשתי באקמול בלבד והדימום היה ממש כמו מחזור.

קחי בחשבון שהמקרה שלי (בכללי. לא בהכרח מה שהיה לפני חצי שנה) מאוד חריג. אני לא חושבת שקראתי כאן על מישהי אחרת שחוותה שאריות ב-3 הפלות רצופות.
השתחררתי מהאשפוז של הלילה ההוא בידיעה שיש שארית עם זרימה (שארית פעילה) ועם החלטה שאני לא הולכת לגרידה מיידית תטך הבנה של ההשלכות והסיכונים. סביר להניח שאם לא הייתי משתחררת אלא הולכת לגרידה באותו הבוקר, היתה נחסכת ממני הדרמה של השבוע שאחרי.

צומבה1

New member
תודה. היות ואני למודת סבל משאריות אז בלחץ מזה ...

שוב תודה לך ואעדכן מחר ... לילה ושקט

שירהד1

Member
מנהל
אויש, סיוט!-

מקווה עבורך שרוב הסערה מאחורייך.
לי לקח שבועות ארוכים מאוד של דימומים מסוגים שונים ומשונים עד שהכל התנקה.
גם אצלי היו כאבי תופת ואז שק ההריון נפלט, ומלא דימומים, אבל בבדיקה הסתבר שיש עוד מלא קרישי דם ועניינים שצריכים להתנקות. לקחתי עוד מנה, והמשיכו הדימומים, וכך- כל כמה ימים הלכתי לרופאה לביקורת. כל פעם הסתבר שיש עוד.
אבל לקחתי רק שתי מנות. אחר כך הדימומים המשיכו לבד, חלשים יותר, חזקים יותר, מכל הבא ליד....רק אחרי למעלה מחודשיים הרחם היה נקי.

מאוד מאוד מקווה שאצלך זה ייגמר מהר.

עדכני אותנו.
שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

צומבה1

New member
מה זה כל מה שצריך להתנקות ולמה לא יוצא במחסור?

הרי בגרידא מוציאים את תוכן ההריון וזהו, לא? מבולבלת כבר לגמרי. אני מרגישה בסדר. כאבי הבטן והגב כמו צירים וחם נעלמו. נשאר דימום לא הסטרי בכלל אבל אין בו קרישי דם וחוששת שלפי מה שאתן אומרות לא מספיק שהשק יצא. מנה נוספת כאבה באותה צורה ? לא בא לי על הסיוט הזה שובבבבבבבב.... מקווה ש יגמר כבר. לא יכולה להיות בת 44 עד שהרחם יחליט להתנקות :(... אוף

שירהד1

Member
מנהל
נכון, היתרון בגרידה זה שמדובר בפרוצדורה קצרה

שבה מנקים את תוכן ההריון ואת קרישי הדם ואת כל מה שצריך וגומרים סיפור (לרוב. יש נשים שנשארות להן שאריות בכל זאת..).
זה ששק ההריון יצא זה מעולה, אבל צריך ללכת להיבדק ולראות מה קורה.
אצלי המנה הנוספת לא כאבה באותה מידה. לקחתי את שתי המנות ואגינאלית בבית בעזרתו האדיבה של בעלי
.
יש נשים שאצלן מתנקה תוך שבוע או פחות מזה אפילו.
תבדקי עם הרופא/ה שלך מתי את צריכה לבוא להיבדק.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז
09-7749028

צומבה1

New member
תודה...מעניין מה מוציאים באמת

כי למשל גרידא בשאיבה פשוט שואבים את השק....
יום ראשון אני נבדקת ונהיה חכמים יותר...

אצלי

4 ימים אחרי שהשק נפלט ראו רחם נקי בא"ס, הלוואי שביום ראשון תבשרי לנו שסיימת את העינוי הזה.

למעלה