הסיפור מסתבך ...

secondtime82

New member
הסיפור מסתבך ...

היי נשים יקרות כתבתי כאן בשבוע שעבר נאמר לי אז שכנראה קרתה הפלה טבעית בשבוע 6 היה מאד מאכזב וכואב ומאז לצערי הסיפור הולך ומסתבך ... ברביעי בבוקר עשיתי בדיקת בטא כדי לראות שהיא יורדת וגם הייתי בא״ס אצל הרופא שלי. הרופא גם אמר שלא רואה כלום ברחם ורק המליץ על כדורי מרג׳ין כדי לעזור לרחם להתנקות. ניגשתי לבית מרקחת אבל לא היה להם ואז בסופר פארם היה תור ארוך ומיהרתי לעבודה אז כבר אמרתי שאקנה בערב ... מפה לשם, בצהריים נזכרתי בבדיקת בטא ובדקתי את התוצאה, פתאום ראיתי שיש כמעט הכפלה. בלחץ גדול שמא מתפתח הריון חוץ רחמי קבעתי באותו אחה״צ תור לרופא נוסף, שרק אמר שרוצה להבין את המגמה, אם זו אכן עלייה ושאגש לבטא נוספת למחרת. למחרת הלכתי, היה יום מתוח ומורט עצבים, תוצאה רק ב 20:45 - הבטא ממשיכה לעלות. ראשון בבוקר, הלכתי לבטא נוספת. כמעט הכפלה. הבטא כבר מעל 2000. הרופא התקשר שאבוא הבוקר לבדיקה. התקווה כבר ניצתה מחדש ... והיום, בדיקה נוספת בבוקר. ״יש תוכן ברחם״, אבל זה לא הריון תקין, שוב שברון לב. ממליץ על גרידה. האיש שלי בחו״ל עד יום רביעי, אני עם קטנצ׳יק בבית. רגשות של כאב, עצב, חרדה ופחד מציפים אותי. כל כך קיוויתי להימנע מהליך של התערבות חיצונית. והנה זה מגיע. :(

גל 127

New member
מצטערת שאת שם לבד במצה הזה . תחשבי אולי בכיוון של ציטוטק

על חלק מהבנות זה עובד מצויין-נקווה שגם כך אצלך
חבל לבצע פרוצדורה ניתוחית אם לא חייבים.
ואם בכל זאת גרידה אז שתדעי כל אחת עוברת את זה אחרת אבל זה לא מאוד נורא -
(מניסיון שלי ממש מהתקופה האחרונה וגם לאחר שאריות)נפשית כואב יותר.
אבל בסוף שוכחים הכל לאחר תקופה וזה עובר-
המון כוחות מאחלת לך שתגיעי להחלטה הנכונה לך כרגע

secondtime82

New member
תודה יקירה, לגבי ציטוטק ...

מאחר ומה שהואה רואה זה רק קרישי דם כנראה, הסיבה שהוא ממליץ על גרידה היא כדי לבצע היסטולוגיה ולשלול לחלוטין הריון חוץ רחמי. בכל אופן, יש לי חוות דעת נוספת השבוע. נשמע מה דעתו בעניין.

יופי. אני מאד בעד חוות דעת נוספת במצבים עמומים

ואצלך המצב באמת הסתבך. כדאי שקודם תביני בדיוק מה המצב הרפואי שלך ורק אחר כך תבחרי בפרוצדורה שמתאימה לו.
אני מצטערת על מה שעובר עלייך. מקווה שבעלך איתך ברוחו ושיש לך סביבה תומכת.
וכמובן - אנחנו כאן. כל הזמן.

גל 127

New member
אני מבינה את הצורך בחוות דעת נוספת וזה אכן נחוץ -תעדכני

ותשדלי להמנע כמובן מהתערבות חיצונית כמנה שתוכלי.
בהצלחה

למעלה