7 בום

7 בום

אחרי שבוע וחצי שנמשך נצח, התשובה של הצ'יפ הגיעה.
גם הפעם הסטטיסטיקה מכה בנו, ולמרות סיכוי של 50% הורשה בכל הריון, זה הריון 3 ברצף (לא כולל הפסקות דופק) שבו מופיע הממצא.
הריון מספר 7 יסתיים בשבוע הבא בגרידה בשבוע 13.
עצוב לי ופשוט נגמרו לי המילים.

שירהד1

Member
מנהל
אוי, ממי שלי

גם לי עצוב וגם לי נגמרו המילים.
למדתי, שלפעמים, כשאין מה לומר, עדיף לשתוק.
אז אני שותקת יחד איתך, ועצובה יחד איתך ובוכה יחד איתך.
אם יש משהו שאני יכולה לעשות למענך- כתבי לי.

שירה.

אני בוכה איתך, מרעישה

כל כך קיוויתי עבורך, עבור כולכם.
אין מלים לנחם אותך.

מרעישה היקרה לי מאד מאד

וואו איזה בום.
איזה בום.
איזה בום !

אני מכירה את ההסטוריה שלך, אני יודעת את הסטטיסטיקות. הראש מבין הכל וזוכר. אבל הלב. הלב לא הסכים להאמין שכך יסתיים הריון מספר 7. הלב הרשה לעצמו לטפח את התקווה. עם כל בדיקה. עם כל ריצה למוקד. עם כל דאגה שבאה והקדירה את השמיים וחלפה לה.
הלב הרשה לעצמו לחלום על דצמבר. על המשפחה המורחבת. על האחאות. על התיקון. על המבט לאחור על שנות המאבק הקשות שיהיה כל כך שונה, כל כך שונה, בידיים מלאות. הלב הרשה לעצמו להתמסר לחלום, להתמכר לתקווה, לטפח את הציפיה.

הלב שלי שבור עכשיו. אני בוכה איתך. בדמעות ממש.
הלוואי שהיה אחרת.

snoopy96

New member
מצטערת כל כך כל כך לשמוע

אוף, כל כך קיויתי שהדרך הארוכה שלך תגיע לסוף המיוחל, מפחות הנפש האלו וניפוץ חוזר של הנפש והגוף הם קשים מנשוא. גם השלב שבו נגמרות המילים הוא נוראי בעיני כי תמיד הרגשתי זה גם השלב שבו הייאוש תופס מקום. סטטיסטיקה ארורה וכואבת.
ליבי דואב איתך, מחבקת אותך מרחוק, עצובה איתך כל כך.
זה פשוט נורא, נורא, נורא

mick nik

New member
כל כך רוצה להציע לך נחמה ולא מוצאת מילים....

כואבת איתך, יקירה. באמת שהעזתי לקוות עבורך שהפעם זה יהיה אחרת.
חבקי את ביתך ונסי לשאוב ממנה מעט כוחות. מי כמוך יודעת כמה תזדקקי להם כדי לאסוף (שוב) את השברים.
כולנו כאן בשבילך

אני פשוט לא מאמינה

זה פשוט דפוק, כל כך לא הוגן. כל כך קיוויתי שזה ייגמר אחרת, שתנצחי את הסטטיסטיקה הנוראית הזאת.
לעזאזל.
שולחת לך חיבוק ענקי מרחוק.

צומבה1

New member
וואו מרעישה יקרה אין לי מילים

עוקבת אחרי הסיפור שלך וחשבתי לעצמי איזו אמיצה את וכמה עברת והרשיתי לעצמי לקוות שהפעם באמת יהיה בסדר. בוכה יחד איתך באמת. הלוואי שהיה אחרת. לא הגיוני בשום צורה הסיוט הזה. אין לי מילים.

nn0aa

New member
נשבר הלב..

יקרה.. קראתי בצהריים, ולא ידעתי מה לעשות עם עצמי
כל כך עצוב לי לשמוע, וגם בכיתי קצת וגם אני בוכה קצת שוב.. כל כך קיוויתי בשבילך שיהיה טוב הפעם..
זה יום עצוב מאוד בשבילי
שולחת לך את אהבתי
דואגת לך

פנלאופה

New member
לא, לא יכול להיות

מרעישה היקרה כל כך, אני כואבת איתך את הבשורה הנוראית הזו, איזו תהום עמוקה ומהלומה אכזרית. אין לי מילים, אבל ממש. חושבת עלייך.

מרעישה יקרה

אני כל כך מצטערת בשבילך,ובשבילכם.
אין לי כל כך הרבה מה לכתוב,חוץ מזה שאני כבר הפסקתי להאמין שאצלי לפחות,הריון עוד איכשהו יצליח ויהיה בסדר.מבחינתי המשחק הזה הוא לא הוגן,ובכלל נס,שכןף מצליח.
אני מאחלת לך שתדעי ימים טובים יותר,וחשה עצבות וגם כעס.ממש מאכזב.:(

שירהד1

Member
מנהל
למרעישה היקרה-

אני מתרגשת לקרוא את תשובותייך לבנות. טוב שאת אחרי. מאחלת החלמה גופנית מלאה ומהירה, ללא שאריות וסיבוכים.
לגבי הנפש- סומכת עלייך שתדעי לדאוג לעצמך.
אנחנו פה. את יודעת את זה. מה שתרצי. עד חצי המלכות.

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז
09-7749028

מהאיתי8

New member
מרעישה יקרה.. בוכה איתך

נכנסתי לפורום המקביל, בעיקר כדי לעקוב אחריך, אחרי ששמעתי על ההריון האחרון. כל כך שמחתי לשמוע שעברת את השקיפות ושהיה עוד דופק..;( כל כך מצטערת לשמוע על התוצאות.. כל כל מבינה את ההרגשה הנוראית הזו, של שוב ושוב ליפול בסטטיסטיקה.. כואב לי ועצוב לי איתך! כל כך מכירה את האינרציה המעיקה של האובדן. ההיערכות, הפרוצדורה, החזרה לעבודה, השגרע שאחרי, הניתוק מכולם, אפילו החופש שאחרי.. מכירה כל כך... חיבוק חזק גם ממני אהובה חושבת עליך ומאחלת לך שתמצאי את שביקשה נפשך, אמן.

למעלה