מחזור אחרי הפלה טבעית

roz47

New member
מחזור אחרי הפלה טבעית

אני חמישה שבועות אחרי הפלה, וטרם קיבלתי מחזור. האם זה שכיח?
מה כדאי לעשות? רפואה משלימה?

מנסה לעזור

הוסת שאחרי הפלה עשויה להופיע 4-6 שבועות אחרי ההפלה. לדעתי גם 8 שבועות נחשב בטווח התקין.
האם ההריון נפל בעצמו או שהיה צורך בציטוטק/גרידה?
האם נבדקת מאז ההפלה?

חייבת לציין שאצלי אחרי הפלה אחת, הוסת הראשונה הגיעה בזמן, אבל דווקא השניה היתה באיחור של שבוע.
אם את רוצה לפנות לכיוון של רפואה משלימה, אני לא חושבת שזה יכול להזיק.
בלי קשר לרפואה משלימה, את יכולה לעשות בדיקת פרופיל הורמונלי. עפ"י רמות ההורמונים בדם, ניתן בדרך כלל להבין האם כבר היה ביוץ.

roz47

New member
הפלה טבעית מה כדאי לעשות?

קודם כל תודה לך על התגובה שממש עוזרת לי.
ההריון נפל בעצמו אחרי 5-6 שבועות, נבדקתי אצל רופא נשים ועשיתי בדיקת דם פעמיים בהנחייתו כדי לאושש שאני לא בהריון ועכשיו אני ממש לא מבינה למה בעצם המחזור לא מגיע ומה אני בעצם צריכה לעשות בתקופה הזאת כדי לשפר עמדות ולכן אני חושבת על רפואה משלימה, אם יש לך המלצות אשמח.

לגבי בדיקת פרופיל הורמונלי אני מבינה שהיא ניתנת לביצוע רק במהלך המחזור? ובעצם דרכה מבינים אם יש בעיה הורמונלית.בדיקה כזאת עושים אצל רופא נשים או מומחה לפריון?

שירהד1

Member
מנהל
משתתפת בצערך על אובדן ההריון

אכן, כפי שנאמר כאן, המחזור אמור להגיע בין 4-6 שבועות מההפלה, וגם עד 8 שבועות נחשב משהו תקין. כך שאת בהחלט נמצאת בטווח המתאים.
בעיניי, אם קודם קיבלת מחזורים סדירים, אין טעם לפנות לרפואה משלימה. הגוף יעשה את שלו בכל מקרה.

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכה של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

roz47

New member
הפלה טבעית שאלות

תודה על התמיכה, למה בעצם לוקח לגוף את הזמן הזה? כי אם הייתה הפלה טבעית והגוף דחה את ההריון לא ברור לי למה ההמשך הזה ואיך מקדמים את הופעת המחזור ואיך אני משפרת עמדות, כדי שאוכל לנסות בשנית להכנס להריון? מה כדאי לעשות?

שירהד1

Member
מנהל
רוצה להרגיע-

לגוף לוקח זמן, כי המערכת ההורמונאלית לך צריכה להתאזן מחדש.
הגוף צריך לעשות ריסטארט למערכת.
את לא צריכה לקדם את הופעת המחזור.
את לא צריכה לשפר עמדות.
לא כדאי לעשות כלום.
את צריכה להבין שלטבע כללים משלו.
את צריכה לתת זמן לגוף.
מדובר בעוד שבוע- שלושה שבועות עד שתקבלי את המחזור.
אני בהחלט מבינה את הלחץ ואת הרצון לקבל כבר את המחזור, כדי להתחיל בניסיונות להיקלט להריון, אבל עם כל הכבוד לרצון- הוא לא זה שקובע הפעם...

חכי בסבלנות.

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכה של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

למעלה