בעיה חדשה בלמינריות אמרו שיש שליה נמוכה

goldgold1122

New member
בעיה חדשה בלמינריות אמרו שיש שליה נמוכה

באזור הצלקת . זה מסבך יותר אפילו. האם מישהי שמעה על זה. מה המשמעות? הרופאה הצעירה לא ידעה להסביר. אמרה שרק המנתח צריך לדעת על זה. חוץ מזה הלמינריות כאבו מאוד. 11 סהכ. הסבירו על כל הסכנות ועל מנות הדם שמכינים לי. לא יודעת מה לחשוב כבר.

שירהד1

Member
מנהל
לא יודעת לגבי השיליה הנמוכה-

אבל טוב שאת כבר אחרי הלמינריות. מקווה שאת לא סובלת עכשיו יותר מדי...
אם הרופאה אמרה שהמנתח צריך לדעת, אז שידע. כלומר- אני מתארת לעצמי שזה כתוב בתיק הרפואי שלך, אבל תדאגי להעברת האינפורמציה לרופא.

ממליצה לך לא להתעסק כעת בסכנות ובמנות הדם שמכינים לך. מתפקידם לידע אותך, כי מדובר בניתוח...ומתפקידך להגיע מחוזקת לקראת המשך הפרוצדורה.
מקווה שמחר תהיי כבר אחרי, ותראי שלא היה צורך בשום מנת דם.

היכן את עוברת את הפרוצדורה, והאם ביררת לגבי תל השומר? (כל אינפורמציה חשובה לי כמנהלת הפורום, כדי לסייע בעתיד לבנות אחרות).

חזקי ואימצי ותעדכני אותנו בכל דבר,

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכה של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

goldgold1122

New member
היי שירה

אני אחרי. עבר יחסית סביר. הבעיה העקרית זה הריקנות והדכאון שאחרי וגם החלב שלא מתייבש. בבית חולים אמרו שלא יהיה חלב בשבוע 21 ולא נותנים כדורים בגלל תופעות לוואי והאמנתי להם בתמימותי כי פעם קודמת בשבוע 16 לא היה. ועכשיו אני סובלת עם גודש, כרוב מרווה וכל אלה. אם יש למישהי עצה אשמח.

טוב לדעת שאת אחרי

לגבי החלב, גם לי נאמר שבשבוע 21 לא יהיה, אבל היה.
3 ימים אחרי הלידה השקטה דאגתי למרשם לדוסטינקס. אלו אותם הכדורים שניתנים למניעת ייצור החלב, אבל אופן הנטילה שונה (חצי כדור כל 12 שעות).
יש טענות מנוגדות לגבי ללבוש חזיות לוחצות או לא ללבוש חזיות בכלל.
אצלי כרוב לא עבד.

משתתפת בצערך על האובדן ועל הקושי הנלווה והמיותר כל כך של הגודש.

למעלה