כמעט 24 שעות אחרי הלידה...

Grinitch

New member
כמעט 24 שעות אחרי הלידה...

עדיין מתקשה לעכל ולספר את החוויה הטרגית שעברנו בעלי ואני.. ומנסים להבין איך להמשיך מכאן... דבר אחד משמעותי שעולה לי מול העניים בשעות האחרונות הוא תגובת בעלי.. לאורך התהליך וקבלת ההחלטה הוא היה הגב שלי, ועכשיו..כשאנחנו אחרי הוא שבור לרסיסים לא פחות ממני.. אשמח לדעת אם מישהי מכן, יחד עם בעלה קיבלה טיפול ע"י עובד סוציאלי/פסיכולוג/קבוצת תמיכה? אני מרגישה שלא נותנים מקום לבעלים שלנו..ובעלי המדהים זקוק לתמיכה לא פחות ממני... אשמח לעצתכן...

לא מכירה

אבל אני רוצה שתדעי שאת מדהימה. מתוך הכאב הגדול את מצליחה לראות אותו ואת הצרכים שלו.

שולחת לך מלא חיבוקים

shira3121

New member
חיבוק גדול לשניכם

אני קיבלתי טיפול לבד כי בן הזוג לא היה בעניין. מניחה שאפשר להחחליט ללכת לטיפול ביחד, יש א]שרות לפסיכולוג ועובד סוציאלי דרך קופת החולים ואינסוף אפשרויות בפרטי. זה מקסים בעיניי שהוא מרשה לעצמו להביע רגשות ולא מדחיק

Grinitch

New member
פגשנו עובדת סוציאלית לפני השחרור הבייתה אתמול

וראיתי שהוא מאוד שיתף אותה ולכן אני מוצאת לנכון למצוא לנו מסגרת.. אבל היא אמרה משהו נכון שאולי למצוא מסגרת בה ניצן יהיה להיפגש לא רק יחד איתה אלא גם בנפרד.. לכןן אני מחפשת עובדת סוציאלית/פסיכולוגית שמטפלת במקרה כזה יחד ולחוד... איך מגיעים לעובדת סוציאלית בקופת חולים..?

shira3121

New member
בכללית אפשר למצוא דרך איתור שירות

מניחה שזה דומה בקופות האחרות ובטח אפשר לקבל מידע במוקד הטלפוני

שירהד1

Member
מנהל
ראשית, טוב שאת אחרי

ושנית- עניין הבעלים הוא מורכב. חלקם (לצערי) פחות מדברים, חלקם (לצערי) פחות מרשים לעצמם להחצין את הרגשות.
טוב שבעלך מודע לעובדה שהוא זקוק לתמיכה ולסיוע.
כתבת שכבר מצאת עובדת סוציאלית? אם כן- אודה לך אם תוכלי לכתוב כיצד מצאת.
רציתי גם לכתוב לך שאני לא יודעת לגבי מסגרות ציבוריות, אבל מטפלות פרטיות בוודאי תקבלנה את שניכם לטיפול- ביחד ולחוד. יש כתובת לטיפול, ויש אפשרות לתמוך גם בבעלים.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז
09-7749028

Grinitch

New member
מצאתי טלפון דרך הקופה..

אשמח אבל לקבל פרטים על יועצים / פסיכולוגים פרטיים שמתמחים בייעוץ במקרי אובדן..

שירהד1

Member
מנהל
יש שרשור בפורום שעוסק בזה-

ב-30.12.16 פתחתי שרשור שעוסק בנושא זה. או שתדפדפי אחורנית, או שתכתבי במילות החיפוש: "שרושר המלצות על מטפלות", ותגיעי אליו.

חזקי ואימצי!
שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז
09-7749028

למעלה