כמה זמן אחרי ציטוטק מפסיקים לדמם ????

simsam1

New member
כמה זמן אחרי ציטוטק מפסיקים לדמם ????

וגם כמה זמן מגיע מחזור ??

זה משתנה

מאשה לאשה, וגם בין הפלה להפלה.
בהפלה הראשונה שלי עם ציטוטק, לקח כשבוע עד שהדימום פסק (גם כשהיה דימום, הוא לא היה נוראי. כמו מחזור).
בהפלה האחרונה, דימום כבד מאוד (הגעתי להחלפת תחבושת מלאה לחלוטין כל רבע שעה), פסק אחרי יומיים, חזר אחרי יום נוסף, פסק אחרי 3 ימים נוספים ואז חזר שוב. מכיוון שהיתה שארית עם זרימת דם, 9 ימים אחרי הציטוטק עברתי גרידה.

בהפלה הראשונה המחזור הגיע אחרי 32 ימים.
בהפלה האחרונה המחזור הגיע אחרי 35 ימים.

מה מצבך? כמה זמן את אחרי והאם הדימום כבד? האם עברת ביקורת לוודא שאין שאריות?

simsam1

New member
אחרי יומיים

הלכתי לביקורת ואמרו שהשק נפלט אני מקווה שזה אומר שזהו כן ??? כלומר שלא נשארו שאריות הכוונה נכון?? שבוע אחרי ....

לא בהכרח

זה מצוין שהשק נפלט, אבל לצערי זה לא מבטיח שלא יהיו שאריות.
מצד שני, אני מאמינה שאם היו שאריות ברורות, היו אומרים לך את זה בביקורת.

האם הדימום עדיין באותה עוצמה כמו בהתחלה? איך את מרגישה מבחינה פיזית? האם יש התכווצויות של הרחם? האם את מרגישה חולשה בגלל הדימום?
לו אני במקומך, אם הדימום כבד יחסית ונמשך באותה עוצמה כבר שבוע, הייתי הולכת מחר בבוקר לביקורת נוספת במרכז בריאות האישה או במיון נשים בבי"ח.

שירהד1

Member
מנהל
כפי שענו לך- זה משתנה

מאישה לאישה ומהפלה להפלה....
יש כאלו שמדממות ימים אחדים, יש כאלו ששבועיים, ויש כאלו ששלושה חודשים (כמוני). זה ששק ההריון יצא, עוד לא אומר שאין שאריות. אצלי היו דימומים מטורפים (!!!) ושק ההריון יצא, אך כל פעם נאמר לי שיש עוד המון קרישי דם.
אני מקווה שתהיי אחת מאלו שזה נגמר אצלן מהר יחסית.
מתי אמרו לך לבוא שוב לביקורת?
מחזור אמורים לקבל בין 4-6 שבועות מההפלה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז
09-7749028

קטי12345

New member
אצל כל אישה זה אחרת

היי,
כמו שכבר ציינו אצל כל אחת זה אחרת. אצלי היה דימום כבד כ3 ימים ולאחר מכן דימום קל שנימשך עוד כ 4-5 ימים.
הרופאים אומרים שהוסת צריכה להגיע עד 6 שבועות מההפלה.
שק הריון שנפלט לא מבטיח שאין שאריות של חומר הריוני ברחם, אבל זה משהו שרואים בבדיקת אולטראסאונד וכשתלכי לביקרות יגידו לך.
מאחלת לך לעבור את הכל בקלות ובמהירות.

אצלי

הדימום ארך 5 ימים,המחזור הגיע אחרי 8 שבועות.
מצטערת מאד שאת פה איתנו

את מוזמנת בחום לספר לנו את הסיפור שלך ולבוא להתייעץ איתנו בכל דבר ועניין. אנחנו פה בשבילך.

למעלה