הריון שלא צלח לאחר שנתיים של ניסיונות

LironB16

New member
הריון שלא צלח לאחר שנתיים של ניסיונות

היי ,
אנו זוג שמנסים להיכנס להיריון כבר שנתיים וחצי.
לפני כחמישה חודשים הצלחנו בדרך טבעית היריון שלא צלח .
לאחר שבועות של התרגשות לאחר כל כך הרבה זמן שהצלחנו להיכנס להיריון גילינו לצערנו שהעובר לא התפתח. אחרי שבועיים נפל בצורה טבעית.
השאלה איך ממשיכים מכאן? עובר הזמן וכלום לא קורה.
הרופאה אומרת שהכל בסדר ואין מה לעשות חוץ מלחכות ושהפעם ילך יותר מהר.
עוד מעט חצי שנה אחרי ההיריון הזה ואין לנו כוחות נפש לחכות לזה שוב אחרי תקופה כל כך ארוכה של ניסינות.
יש מה לעשות?
קרה לעוד זוגות כאן בפורום?
תודה לעונים

היי יקרה

חיבוק גדול על האובדן הכואב. את מוזמנת לשתף עוד בתחושותייך אם תרצי. האם אתם בריאים? בני כמה אתם? עשיתם את הבדיקות הגנטיות? בעניין ה"אין מה לעשות" יש הבדל גדול בין גניקולוגים לרופאי פריון. אם עייפתם מהנסיונות בבית, יש לרפואת הפריון לא מעט מה להציע. השאלה היא אם לכם מתאים להיכנס לטיפולים: מעקבים, הורמונים, בירוקרטיה, וגם סטטוס שונה. ובעיקר: האם מתאים לך. הם בעיקר נותנים דגימה בכוס, השאר אצלנו. לי זה התאים. המסקנה שלי היא שהטיפולים נותנים הרבה תקווה ותחושה של עשייה, אבל ההמתנה אורכת אותו זמן כמו בנסיונות בבית...

שירהד1

Member
מנהל
צר לי על אובדן ההריון

אני מנסה להבין ומצטרפת לשאלותיה של "אין אריות כאלה":
1. בני כמה אתם?
2. סליחה על השאלה, אבל האם הנסיונות במשך שנתיים וחצי היו ממש אדוקים?חודש בחודשו, מספר פעמים סביב הביוץ? (ההמלצה היא ימים 10-18, יום כן, יום לא....).
3. אם התשובה לשאלה 2 היא "כן", אז מה הרופאה שלך אומרת? איך היא מסבירה זאת, אם בכלל?
4. האם עברתם בדיקות כלשהן- את ובעלך כדי לדעת מה מצב הפוריות של שניכם? האם עברת בדיקה רחמית כלשהי?האם בעלך עבר בדיקת זרע? עשית בדיקה הורמונאלית? המחזור שלך סדיר?
5.כמה זמן עבר מההריון שהסתיים? כמה חודשים אתם מנסים מחדש?

אחרי שתעני על השאלות, אוכל להמשיך ולהתייחס.

שולחת חיבוקי נחמה עם כוחות להמשך

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

LironB16

New member
תודה

אני בת 26 וחצי ובעלי בן 29 עוד מעט .
במהלך כל זמן הנסיונות בערך כשנתיים עשינו את כל הדרכים האפשריות כל מה שקראנו ניסינו .. אם זה יום כן יום לא .
לפני ביוץ אחרי ביוץ ביום הביוץ... להוריד לחץ טסנו לחול פעמיים, חופשות באילת בים המלח בצפון. הכל!
רופאת נשים בהתחלה שללה כל דבר לבעיה כלשהי אמרה שהכל נראה תקין ולדעתה הכל בסדר .. לא עשינו שום בדיקות הריון חוץ מבדיקות גנטיות בדיקות דם למיניהן ואולטרסאונד שגרתי שלאחר כמה זמן התגלתה ציסטה נתנה גלולות למשך חודש והציסטה נעלמה והמשכנו לנסות כרגיל... לאחר תקופה יחסית גם ארוכה נקלטנו להריון.
אדגיש שהמחזור סדיר אבל מזה שנתיים ברגע שהפסקתי עם הגלולות המחזור לא כמו פעם.. הרבה פחות דימום הרבה כתמים חומים..אבל סדיר.סיפרתי זאת לרופאה והיא אומרת שזה בסדר ושזה קורה לגוף לפעמים ושמחזור משתנה עם הזמן.
עשיתי מקלות ביוץ יש ביוץ והכל תקין.
ההפלה הייתה בספטמבר וחזרנו לנסות אחרי חודש.. מה שאומר שאנחנו בערך מנסים שוב לאחר ההריון ההוא כבר כמעט חצי שנה.
תודה רבה על המענה!

שירהד1

Member
מנהל
תודה על הפירוט-

קראתי פעמיים, והגעתי למסקנה שאין לי מספיק ידע כדי לכוון אותך כך או אחרת.
יחד עם זאת, אני כן חושבת שאם שנתיים וחצי של נסיונות משמעותיים הניבו רק הריון אחד, כן כדאי להתייעץ עם רופא/ת פוריות. לקבוע פגישה, לגולל את הסיפור, להביא את המסמכים הרפואיים הרלוונטיים, ולחשוב ביחד איתו/ה מה עושים- האם יש טעם בבדיקות כלשהן, ואם כן- מהן. לקבל ההפניות, לעשות את הבדיקות ולחזור אליו/ה לצורך ניתוח הבדיקות.
יכולה להמליץ לך באיזור השרון על ד"ר עופר גונן המקסים.

אנא עדכני אותנו בהחלטות שתתקבלנה.
בהצלחה רבה!!!

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

shira3121

New member
צר לי על אובדן ההריון

אני חושבת שבמצבכם עדיף לזרז עניינים באמצעות טיפולי פוריות, אנחנו כרגע במצב של יכול לקרות טבעי אבל עשוי לקחת נצח אז עברנו להזרעות .

למעלה