היי,
, האם יש פה בנות שניסו דיקור סיני?

היי,
, האם יש פה בנות שניסו דיקור סיני?

התחלתי במכבי טבעי כדי להרגיע את הגוף והנפש לקראת הריון חדש רק שיהיה הריון בריא ועובר או עוברית בריאים בעזרת השם.
קראתי גם על רפלקסולוגיה. אבל כרגע אני בדיקור קשה להתפזר על יותר מידי דברים.
האם התנסיתן ואתן יכולות להמליץ על דיקור להרגיע את הנפש ולהכין את הגוף להריון? אני קצת סקפטית. מקווה שבחרתי טוב בדיקור ולא רפלקוסלוגיה?

שירהד1

Member
מנהל
לא התנסיתי,

ואני חושבת שזה מאוד אישי...אני חושבת שמי שמאמינה שזה יעזור לה- זה באמת יעזור לה בהיבט הרגשי, ומי שלא מאמינה שזה יעזור לה- אז זה לא יעזור לה.
אם את סקפטית- אז כנראה שזה לא בשבילך. אם רפלקסולוגיה יותר מדבר אלייך- אז למה לא לעשות את זה?
בקיצור- את צריכה לעשות מה שעושה לך טוב ומה שאת מאמינה בו.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

קטי12345

New member
דיקור סיני ורפלקסולוגיה זה שילוב נהדר

היי,
מתוך נסיון אישי וגם בגלל שאני באה מהתחום אני חושבת שבחרת לעשות משהו מאד טוב עבור עצמך. אם את מרגישה שהטיפול עושה לך טוב ומרגיע אותך סימן שבחרת את הטיפול שמתאים לך.
כל טיפול ברפואה משלימה יוצא מנקודת הנחה של נפש בריאה - גוף בריא. שני הטיפולים גם הדיקור וגם הרפלקסולוגיה מתאימים להרגעה, חיזוק הרחם, חיזוק מערכת הורמונלית ועוד. השאלה היא רק למה את מתחברת יותר.
אין בעיה גם לשלב בין רפלקסולוגיה והדיקור ביחד. מומלץ אבל שיהיה רווח של יומיים- שלושה בין הטיפולים.
הרפלקסולוגיה הוא טיפול מגע נורא נעים ומרגיע. מדובר בעיסוי ולחיצות בכפות הרגליים כשהנחת היסוד היא שהרגליים מהוות מפה של הגוף ולכל איבר בגוף יש נקודה ששייכת אליה בכף הרגל. ע"י הלחיצות והעיסוי מאזנים את הגוף במקום שהוא חלש בו כרגע ( נפשית או פיזית ) ובכך מעודדים את הכוחות הריפוי הפנימיים שמצויים בנו לחזק את המקום הזה.
על הדיקור אני לא אפרט כי כבר התנסת, השיטה שונה אבל נוגעת באותם הדברים. לאזן את הגוף, להזרים אנרגיה למקום חלש וכו.
מעבר לזה כמו שציינתי יש לי נסיון חיובי עם 2 הטיפולים בתור מטופלת. גם כן סביב נושא הפוריות ולא רק.
מקווה שעזרתי.

snoopy96

New member
ניסיתי דיקור

עשה לי מאוד טוב, מרגיע ואופטימי. לצערי לא עזר לי עם הפלות חוזרות מסיבה לא ידועה.
ניסיתי גם רפלקסולוגיה אבל פחות התחברתי.
נראה לי שהכי טוב שתקשיבי לעצמך ותרגישי מה עושה לך טוב
בהצלחה

למעלה