3 חודשים לאחר גרידה

• פותח הנושא 20161
  • פורסם בתאריך

20161

New member
3 חודשים לאחר גרידה

היי בנות
אני 3 חודשים לאחר גרידה כאשר נשארו שאריות, חודש אחרי עשיתי היסטרו ניתוחית, כלומר עברו חודשיים מאז ההיסטרו . מאז אני מרגישה תחושות מוזרות בבטן, כאילו יש אבן בפנים, תחושת מתיחה לפעמים במיוחד שאני שוכבת, תחושות ממש מוזרות שאני לא מצליחה להסביר, מישהי יודעת מזה? קרה למישהי? למה זה לא מפסיק? הייתי אצל הרופא נשים שלי אמר שהכל תקין, אז מה זה?

אני מציעה לך ללכת לרופא נוסף

כאבים ותחושות לא רגילות דורשים בירור רפואי. ייתכן שהרופא שלך לא אבחן משהו או שיש צורך בבדיקה כלשהי. מצטערת על האובדן שלך ועל כך שהצטרפת לפורום שלנו. ומזמינה אותך לבוא אלינו עם כל סוגי השאלות והרגשות. כולנו איבדנו הריונות והתאבלנו ועודנו מתאבלות עליהם.

20161

New member
תודה רבה

אבל את מדברת מניסיון? יש לך מושג מזה יכול להיות?

שירהד1

Member
מנהל
צר לי על אובדן ההריון

לא ציינת באיזה שבוע עברת את הגרידה.
בכל אופן, לא אמורות להיות תחושות כמו שאת מתארת. אני לא מכירה את זה מעצמי וגם לא כל כך זוכרת תיאורים שכאלו מבנות שעברו תהליך של הסטרוסקופיה ניתוחית ו/או גרידה.
האם הרופא שלך נתן לך איזשהו הסבר מניח את הדעת? אם לא- מציעה לך להיבדק בשנית, אולי אצל מי שעברת אצלו את ההסטרוסקופיה.
אל תישארי עם תחושות גופניות לא טובות ולא מוסברות. לחי להיבדק וקבלי עוד חוות דעת.

אודה לך אם תוכלי לעדכן אותנו בהמשך.
בהצלחה ותרגישי טוב,

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז
09-7749028

20161

New member
הייתי

הייתי גם אצל הרופא שעשה לי את ההיסטרו ד״ר סוריאנו, הוא עשה בדיקה ואגינלית ולא ראה משהו לא תקין, אני רואה באינטרנט דברים על אנדומיטריוזיס ועוד דברים שמאוד מפחידים, התחושות בבטן התחתונה לא עוזבות אותי במיוחד בלילה כשאני שוכבת, זה לא כאב בלתי נסבל אבל זה בהחלט מפחיד ואני לא מבינה מזה ואף אחד לא יודע להגיד לי מה זה.

קטי12345

New member
גם אני ממליצה ללכת להתייעץ עם עוד רופא

היי,
עברתי 4 פעמים היסטרו, ואף פעם לא הייתה לי תחושה של אבן בפנים. זה נישמע לי לא כלכך תקין ושווה לבדוק את זה.
המתיחות בבטן התחתונה זו תחושה שכן מוכרת לי בעיקר בימים הראשונים , זה נימשך אצלי בין שבוע לשבועיים אחרי הפעולה . אמרו לי שיכול לקרות, אולי זה בגלל כיווץ הרחם.
בכל אופן אף פעם לא צריך לתהות שאולי משהו לא בסדר, פשוט שווה ללכת לחוות דעת נוספת. שעוד רופא יבדוק ויגיד או לפנות לרופא שביצע את הפרוצזורה.

תרגישי טוב .

למעלה