מחזורים אחרי גרידה מאוחרת

natuzit

New member
מחזורים אחרי גרידה מאוחרת

היי בנות, אני עכשיו 3 מחזורים אחרי גרידה מאוחרת בשבוע 19 (הריון ראשון). מחזור ראשון הופיע לאחר חודש והיה ממש טפטוף חלשלוש. מחזור שני לאחר שלושה שבועות המשיך 5 ימים והרגיש תקין לגמרי, עכשיו נמצאת במחזור שלישי שהחל תקין לחלוטין והחל מהיום ה-5 למחזור נחלש ואז פתאום ביום ה-6 המחזור חזר בעוצמה חזקה יותר ושוב היום שזה כבר היום השביעי? אני רק אציין שניסינו להכנס להריון בזמן הזה ולא הצליח... קרה למישהי מחזור כזה שהיה נראה שנגמר ופתאום חזר?? ביום ה6 וה7... זה גורם לי לחשוש שמשהו לא תקין...

שירהד1

Member
מנהל
מחזורים אחרי גרידה-

המחזורים אכן יכולים להשתנות- להיות ארוכים יותר, קצרים יותר, עם דימומים כאלו ואחרים, בעוצמות משתנות, כך שאני רוצה להרגיע לגבי התיאור שלך.
חשוב לי לשאול האם עברת בדיקת אולטרסאונד והאם ראו שהרחם נקייה, הרירית בסדר וכן הלאה. אם עברת את הבדיקה והכל תקין- לא רואה סיבה לחשש.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז
09-7749028

natuzit

New member
עברתי

תודה על תשובתך שירה, אכן עברתי אולטרסאונד בו נראה שהכל בסדר... אך מצד שני עדין לא הצלחתי להכנס להריון חדש...

שירהד1

Member
מנהל
יופי שעברת בדיקה ושהכל בסדר,

לגבי כניסה להריון חדש- כתבת שהיו לך 3 מחזורים. אני מניחה שהתחלת לנסות לאחר קבלת המחזור הראשון,כלומר- בסך הכל ניסיתם חודשיים, שזה כלום זמן.
חצי שנה זה הזמן הממוצע להיקלטות להריון. זה הממוצע. כלומר- לפעמים גם לוקח עד שנה...וזה עדיין נחשב תקין.
אני יודעת שכל מחזור שמגיע שורף בנשמה ועושה את הדברים עוד יותר קשים להתמודדות, אבל לטבע זמן משלו. אם נכנסת להריון ההוא ללא קושי, ולא ידועים דברים לא תקינים- הייתי אומרת לך לשוב ולנסות- עד שיהיה הריון:)

שירה דוד
09-7749028

natuzit

New member
נכון...

את צודקת מאד שירה... וזה אכן המצב. ניסינו פעמיים. משום מה כל הזמן יש לי את החשש שאולי משהו עוד לא מאה אחוז...

תמי1100

New member
כמוני כמוך

גם אצלי המחזורים לא סדירים מאז הגרידה.
פעם מקדים בכמעט שבוע, פעם מאחר בכמעט שבוע. האחרון היה באורך כמו פעם, לפניו היו קצרים.
הרופא אמר לי שמחזור בטווח של עד 35 ימים זה תקין/סדיר.
עוד דבר- לי אמרו להתחיל לנסות רק 3 חודשים אחרי הגרידה.

שירהד1

Member
מנהל
החשש ברור. אגב, אני לא מכירה אף אישה,

שלא חוששת מקושי להיכנס להריון, גם אם היא צעירה, וגם אם לא עברה אובדן הריון.
זה משהו ששייך לעולם האמוציונאלי שלנו, הנשים.
אז שימי את החשש במקומו, קצת יותר בצד, ותני מקום לאופטימיות.

שירה דוד
09-7749028

למעלה