אז חשבתי שפעם שלישית גלידה:(

נינוש32

New member
אז חשבתי שפעם שלישית גלידה:(

חייבת לפרוק.חוזרת אליכן אחרי שבהפלה השניה בעיקר קראתי את מה שאתן כותבות והתיעצתי לגבי בדיקות. אז התוצאות חזרו וכולן תקינות, אחרי 2 החזרות עוברין בהפריה שאיבה נוספת והפעם חיובי, שמחה גדולה כי הבטא מעל 100 כשבהריונות הקודמים שלא צלחו היא הייתה מתחת לחמישים וההכפלות היו מעל פי 2. לצערי הדמחה הייתה קצרה ואחרי 2 הפסקות דופק בהפלה הזו התחילו דימומים. פעם ראשונה במיון ראו שק ברחם והכל נראה תקין ולאחר ארבעה ימים של שקט הדימום הפך לקרישי דם בבוקר במיון נצפה שק עם דופק ובערב הרחם כבר התרוקנה לגמרי. עצובה כאובה ומדממת מהלב השבור שלי. תודה למי שקראה עד פה

שירהד1

Member
מנהל
אויש, מאוד עצוב. משתתפת בצערך על אובדן ההריון הנוסף

מבינה את התסכול, הכאב, העצב והלב השבור והמדמם. הייתי שם, ואני זוכרת היטב את הקושי שבהתמודדות.
כנראה שאין מנוס מלהמשיך הלאה, עד שיגיע העובר התקין. כי ההפלות שלך נשמעות על רקע של עוברים לא תקינים, מה גם שכתבת שעשית את כל הבדיקות והכל תקין.
תזכירי לי בבקשה אם יש לך כבר ילדים, או שאת מחכה לילד הראשון.

שולחת חיבוקי נחמה וכוחות

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז
09-7749028

נינוש32

New member
תודה על התגובה

אני ללא ילדים עדיין. איך אפשר לדעת שהרקע הוא עוברים לא תקינים אם לא בוצעה בדיקה לעוברים? בנוסף אשמח לדעת אם את יודעת לגבי בדיקת הצלבה שכארפ רושם עליה באתר שלו. מי מפנה ואיפה נעשית הבדיקה

שירהד1

Member
מנהל
אם את רוצה- תכתבי פה את כל הפירוט-

של כל הריון והריון, כולל אילו בדיקות בדיוק עשית ומתי.
תכתבי את הגילאים שלך ושל בעלך ואם את מוכנה- גם את הרקע לטיפולי הפוריות (או לפחות האם זה משהו שקשור במצב ההורמונאלי שלך, למצב הרחמי וכדומה. כל מרכיב הוא חשוב).
ונעשה חשיבה ביחד.

שירה דוד
09-7749028

נינוש32

New member
כל ההריונות היו הריונות ivf

אני בת 35 בעלי 38 הפריות על רקע בלתי מוסברים פרופיל הורמונלי תקין, בוצעו צילום רחם,היסטרוסקופיה, קרישיות כולל אוטואימוני וקריוטיפ לשנינו כל הבדיקות תקינות. הריון ראשון ושני בטא נמוכה 24 ו48 בהתאמה הכפלות של 1.5 ליומיים הפסקת דופק בשבוע 6+5 הריון שלישי בטא גבוהה יותר והכפלות תקינות קיבלתי פרוגסטרון וקלקסן. בשבוע 5+3 דימום טרי שהפסיק לאחר כמה שעות וארבעה ימים אחרי קרישי דם והפלה

שירהד1

Member
מנהל
סליחה על שלקח לי כמה ימים...אני מקווה שאת פה-

תראי, את מתארת 3 הפלות מאותו הסוג. הפלות בסוף החודש הראשון להריון (משכו של החודש הראשון בהריון הוא 6 שבועות) או בראשית החודש השני.
את מספרת שעשית את כל הבדיקות האפשריות לבירור הפלות חוזרות והכל יצא תקין.
כלומר- לא מצאו שום גורם רפואי שיכול להסביר את ההפלות.
משום שרוב ההפלות בשליש הראשון נגרמות כתוצאה מבעיות כרומוזומאליות של העוברים, ומשום שכל הבדיקות הרפואיות יצאו תקינות, ומשום שבהריון השלישי אפילו קיבלת תמיכה וקלקסן- וזה לא עזר, ובגלל הגיל של שניכם- מכאן אני מגיעה למסקנה שהגעתי.
הפלות מסוג זה גם יכולות להתרחש כי משהו השתבש בתהליך החלוקה התאית או כל בעיה אחרת בראשית היווצרות העובר- ואין לנו איך להשפיע על כך.
זה נורא נורא מתסכל. אני יודעת. כי למעשה, אין משהו שאת יכולה לעשות כדי למנוע הפלה נוספת, או כדי להשיג סוף סוף עובר תקין.
צריך לחכות למזל. מזל. מזל. מזל.

לגבי שאלתך לגבי כארפ- אני לא מאמינה בו, לא מאמינה לו, לא מאמינה לבדיקה שהוא מבצע ולא מאמינה ב"טיפול" שהוא מציע (עירוי נוגדנים- מורכב, יקר, ולא מועיל). אגב, לרוב הוא מציע את הטיפול הזה אחרי 5 הפלות, ולא לפני...מאחלת לך כמובן שלא תגיעי בכלל למקום הזה.

מקווה שההריון הבא יגיע במהירה, והכי חשוב- שיסתיים בידיים מלאות. אמן. מאחלת לך מכל הלב.

שירה דוד
09-7749028

משתתפת בצערך על האובדנים

ממליצה להתייעץ גם בפורום פוריות, מאמינה שיהיו להן תובנות והצעות לגבי ההמשך.

מאחלת לך ששנת 2017 תהיה השנה שלך.

למעלה