בוקר של בכי. לא הכואב עוד לא עבר...

טומה1008

New member
בוקר של בכי. לא הכואב עוד לא עבר...

פותחת טלפון ורואה בקבוצת ואטסאפ הודאת לידה של ידידה מעבודה..והרבה איחולים... עם הרבה מאמץ גם אני כתבתי איחולים... אבל למה ככה אלוהים למה אני לא הולכת ללדת בעוד שבועיים??? ומחר אם אני מקבלת תוצאה שלילית של בטא אחרי החזרת העובר מוקפא אני פשוט לא רוצה לחשוב מה יהיה לי... והשבוע צריכה לחזור לעבוד אבל אני לא מוכנה. הייתי חייבת לכתוב פה את הדברים...כי התשובה של בעלי--- אני יודע...וזהו.

רונית 294

New member
מה פתאום תשובה שלילית!

מחר את מצטרפת לפורום השני. חסר לך שלא! שמעת???? ואני זוכרת את התקופה הנוראית הזאת. זה קשה! קשה! קשה! אין לי איך לנחם.

שירהד1

Member
מנהל
אוי, זה באמת נורא כואב

הזעקה שלך נשמעת פה היטב, ומאוד מאוד מובנת. כמובן שאין לי תשובות, ואין לי מענה עליה, אבל טוב שיש לך איפה לזעוק את הכאב, וטוב שהוצאת את הכאב החוצה במילים.
כמובן שאינני יודעת מה התוצאה שתאמר לך מחר, אך אני מקווה שתהיה תוצאה חיובית.
בבקשה עדכני אותנו- נהיה פה בשביל לברך אותך בברכת דרך צליחה, אם התוצאה חיובית, וגם כדי להיות מתוסכלות יחד איתך- אם התוצאה תהיה חלילה שלילית.

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון, תפוז
09-7749028

טוב שכתבת

בואי לכתוב לנו עוד, אנחנו מוכנות לשמוע הכל, ה-כ-ל, ויש לנו המון מילים במקלדת (לא רק "אני יודע" או "יהיה בסדר"), כמובן עדכני (מחזיקה לך אצבעות לבטא יפה מחר!!!!) ואם תהיה שלילית (מקווה מאד שלא) - נעזור לך לעבור גם את זה.
בקיצור, אנחנו פה. כל הזמן. לכל דבר.

כל כך מובן

אצלי אותו דבר. כולן מסביבי יולדות, כבר שלוש ששמעתי רק ביומיים האחרונים (מי יותר ומי פחות קרובה).
ואני אפילו לא בדרך להריון חדש, בכלל לא פועלת לקראת זה עדיין. רק קיבלתי ווסת הבוקר, שעוד יותר מזכירה לי איפה אני לעומת האחרות...
מחזיקה לך אצבעות לתשובה חיובית מחר!

&nbsp

mimi831

New member
מחזיקה אצבעות לבשורות טובות

גם אני שומעת על הריונות, ונכון, זה צובט בלב, אבל נאחל לכל אחת ואחת וכמובן גם לנו הריון תקין וידיים מלאות
מחזקת אותך

קטי12345

New member
חיבוק גדול||

לפעמים הגברים נהיים חסרי אונים בסיטואציות כמו אלו ולא מוצאים את המילים המתאימות לעידוד.
אני מאחלת לך להיות חזקה במהרה!
רציתי להוסיף שאני מאד מאד מבינה אותך, אם זה מנחם לרובינו קשה להכיל הריונות של נשים אחרות וזה די ברור ומובן למה. תנסי לא לשקוע לתוך התיסכול, תעסיקי את עצמך במשהו שעושה לך טוב. מנסיון זה עוזר מאד להיות עסוקה במשהו אחר.
חיבוק ענק.

למעלה