הי, המלצות לפסיכולוג שמתמחה באובדן?

1hadasa1

New member
הי, המלצות לפסיכולוג שמתמחה באובדן?

עדיפות דרך מכבי, אבל רק אין בעיה גם עם פרטי.
תודה

1hadasa1

New member
ראשון לציון/נס ציונה/רחובות...

אבל לא אכפת לי גם להתרחק בשביל טיפול טוב

אני לא מהאזור, אבל מקוה שתקבלי כאן המלצות

בכל אופן לפני שנה נפתח כאן שרשור בנושא "רשימת המלצות על מטפלות שמתמחות באובדן הריון". יש מטפלות קרובות יחסית אליך.
בקישור הבא:
[URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/98/179772063/%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%97%D7%94/%D7%90%D7%95%D7%91%D7%93%D7%9F_%D7%94%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%9F_%D7%AA%D7%9E%D7%99%D7%9B%D7%94[/URL]
מאחלת לך, הדסה, שתמצאי את השלווה בכל דרך שלא תהיה ובינתיים שולחת לך חיבוק.

שירהד1

Member
מנהל
"כבשה פועה" כבר הפניתה אותך אל שרשור ההמלצות-

אז אני מאחלת לך שתמצאי את הטיפול המתאים לך.
בינתיים- את רוצה לעדכן אותנו בשלומך?

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון, תפוז
09-7749028

1hadasa1

New member
תודה לכולכן...

האמת היא ששלומי מאוד רע.
במאי האחרון היו לי תאומים שלא שרדו יותר מדי, והדופק הפסיק לראשון בשבוע 7 ולשני בשבוע 8. עברתי גרידה.
עכשיו אני שוב בהריון, מחר נכנסת לשבוע 16. ביום חמישי האחרון היתה הסקירה המוקדמת בה גילו מום בגפיים, בכולן. הן לא מתפתחות בכלל. הרופאים המליצו על הפסקת הריון כמובן...
ביום שלישי אגש לחוו"ד נוספת אצל מייזנר, אבל אני לא מצפה להרבה, המום נראה בבירור בא.סאונד וזה היה בכל הגפיים, לא באיזה 1 ואז אפשר לומר שאולי היתה תנוחה לא טובה..
בקושי התאוששתי מהגרידה הקודמת ומהפרידה מהעוברים, ועכשיו אני לא מצליחה להתמודד עם העובדה שאצטרך להפסיק את החיים של העוברית המתוקה שלי, שלא מפסיקה לזוז ולהזכיר לי שהיא שם.
אני לא מבינה איך זה קורה לי פעם אחר פעם....
ממש מרגישה אבודה

כ״כ מזדהה עם המחשבות האלה

למה אני? למה עוד פעם?
אין לי איך לנחם, רק לומר שקראתי את מה שכתבת ואני מבינה את התחושות הקשות ולשלוח חיבוק וירטואלי.

הייתי במצב מאוד דומה לשלך

איבדתי 2 הריונות בשבועות מוקדמים ולאחר מכן הריתי להריון שהחזיק מעמד, אבל עקב כל מיני מומים בעובר נאלצנו לפני חודש לעשות הפסקת הריון בשבוע 21.
אחד המומים שנצפו היה בידיים, מנח לא תקין של האצבעות (חלק פתוחות וחלק סגורות ללא פתיחה). באחת הסקירות אפילו עלה חשש שאין אצבעות בכלל.
בין שבוע 15 לשבוע 20 עברנו 3 סקירות (סקירה מוקדמת ו 2 סקירות מכוונות) ובכולן ראו משהו לא תקין בידיים.
המחשבה שהכי מעסיקה אותי מאז היא אך זה קורה לנו שוב ושוב. אך זה שיש נשים שעוברות כמה הריונות בלי הפלה אחת ואחרות חוות את זה שוב ושב. מתי כבר נזכה לחבק תינוק בריא?
אני יכולה רק להגיד לך שעכשיו, חודש אחרי הגרידה, המצב נהיה קצת יותר קל.
לי עזר לי לחזור לעבודה שבועיים אחרי הגרידה. כי כשהייתי בבית חשבתי רק על זה, חפרתי באינטרנט והרגשתי שאני שוקעת.
&nbsp
אם את צריכה אוזן קשבת, אנחנו פה...

שירהד1

Member
מנהל
אויש, אוי ואבוי

ממש בשורות קשות.
האם היית בשקיפות העורפית? לא ראו שם את המום? אמנם לא בודקים לעומק, אבל גפיים זה דבר שממש לא קשה לראות האם תקין או לא. האם כבר אז ראו משהו לא בסדר?
נורא נורא עצוב לקרוא.
כתבת שאת מרגישה את העוברית. לרוב, זה שלב מאוד מאוד מוקדם להרגיש את התנועות. בהחלט יש מצב שלא תנועות את מרגישה, אלא תנועות מערכת העיכול שלך. אולי זה טיפה יעזור לך איכשהו להתמודד, אם תביני שלא את העוברית את מרגישה.

מחר, אצל מייזנר, בין הדמעות והכאב, תספרי לו על ההסטוריה שלך, ותשאלי אותו האם הוא חושב שהמום בו מדובר הפעם הוא מקרי או חלילה משהו שיכול להיות גנטי.
בעיניי, לפי תיאור המום, עושה רושם שמדובר על משהו מקרי, אבל ממליצה לשאול אותו.

מבקשת שתעדכני אותנו אחרי הבדיקה מחר. אנחנו רוצות להיות שם בשבילך.

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון, תפוז
09-7749028

הדסה היקרה עצוב לי כל כך לפגוש אותך פה. שוב.

אני זוכרת היטב את הסיפור שלך ואת הלב השבור. שמחתי מאד על ההריון החדש וייחלתי לסיומו הטוב. עצוב מאד מאד. מאד.

מאחלת לך שתמצאי מטפל טוב שיעזור לך להחזיק מעמד בתקופה הקשה הזו. אובדן הוא דבר מכאיב מאד, צובע את החיים בצבעים קודרים, שואב המון כוחות להתמודדות עם הסערה. אז אובדן חוזר, בפרק זמן כל כך קצר.... פשוט מרסק.
מאחלת לך שהצד הפיזי יעבור בשלום ובמהירות בימים הקרובים.

אני מזמינה אותך אלינו בחום. כולנו איבדנו הריונות. חלקנו יותר מאחד. ואנחנו פה. תמיד. לכל דבר ועניין. והלוואי ובעתיד נלווה אותך גם בפורום השכן.
בינתיים שולחת לך חיבוק גדול וטישו וירטואלי לנגב את הדמעות. עצוב לי איתך.

ידי קסם

New member
גילי אגר מחולון...

במידה ומלאה תמליץ על תרפיסטית טובה אחרת המתמחה באובדן

למעלה