אין אריות כאלה ומרעישה בשקט...

רונית 294

New member
אין אריות כאלה ומרעישה בשקט...

מותיקות הפורום... אשמח לעדכון מכן. משתוקקת לראותכן בפורום השני. חושבת עליכן המון.

לא הולך.

חצי שנה לנסיונות.
בדרך הריון אחד כימי שהקפיץ את החלומות וקימט אותם בחזרה.
הגניקולוג שלי אומר שאני צריכה לברך על כל הפלה (בזכות הברירה הטבעית) ושאין לו כדור פלא להחזרת הזמן לאחור. טוען שכל עוד המחזור סדיר (טפו טפו) אנחנו רק צריכים ליפול על ביצית טובה. מאד מתנגד להורמונים וממליץ להמשיך לנסות טבעי.

מתחילה לחשוב שכבר לא אזכה לילד הזה. מאד עצוב לי.
מאד.

רונית 294

New member
אני מאמינה שאת

כן תזכי. לא יכולה להבטיח אבל מאמינה בזה. אם לא יילך טבעי אז יילך בטיפולים.

רונית תודה רבה על משאלת הלב החמה

אני לא יודעת אם ארחיק לכת עד טיפולים. הריתי 6 פעמים באופן טבעי.
הבעיה האמיתית שלי אחרת.
אני לא יודעת כמה שנים אני יכולה למשוך את 'אופק הילודה' שלי פתוח מבחינה נפשית. יש בזה משהו לא הוגן כלפי הילדים הקיימים שלי, כלפי בעלי וגם כלפי עצמי. בתוך הנסיונות משהו בי מתכנס פנימה.אני רוצה להיות נוכחת 100% בחיים שלי.
וכמו שאני כותבת תמיד - החיים שלי הם מה שהם כרגע, לא מה שאני רוצה שהם יהיו כרגע (חדר לידה סוף חודש תשיעי).

והרי יבוא יום שאקרא לו סוף הילודה. אולי היום הזה קרוב יותר משקיוויתי. גם שם דרושה השלמה וקבלה והפנמה ועבודה עצמית. אולי מוטב לי מוקדם מאשר מאוחר.

וכמובן, אף אחד לא מבטיח לי שום דבר. כניסה להריון היא רק תחילת המסע. כמו שכולנו פה בפורום יודעות היטב.

רונית 294

New member
מסכימה איתך...

אבל לפעמים טיפולים נשמע כמו משהו גדול, ארוך ומייגע. וזה לא תמיד ככה. יש לי מספר חברות שהרו ב ivf ראשון ואף בהזרעות. לקח חודש אחד בלבד להפוך אותן להריוניות והתמיכה שנותנים אחר כך עזרה להן לשמור על ההריון (ייתכן.. לא באמת ניתן לדעת)... ובכל מקרה, פוריות זו לא הבעיה שלך. האם ניסיתם לקחת תמיכה יומיים אחרי הביוץ בנרות? זה עזר לי להיקלט בניסיון ראשון.

מאחלת לך שתזכי לצאת בידיים מלאות בדרך הטבעית

אני מאוד מאמינה שאם אין בעיה ספיציפית שמצריכה התערבות עדיף להרות בצורה טבעית, ואם גם הרופא שלך תומך בזה אז בכלל...
באופן כללי, מאחלת לכולנו שיפתחו שערי שמיים וירד כבר גשם, יכבה את האש וישטוף את הכל, את האבק, הלכלוך וגם הצער והכאב.

תודה יקרה

נעים לדעת שאת חושבת עליי, זה מאוד מחזק.
מקווה ומייחלת להיות שייכת לפורום השני ולהגיע להודעת לידה.

אפשר להידחף????

אפשר גם קצת צומי?
סורי..... קיבלתי מחזור.

מנסים להיכנס להריון כבר 7 חודשים. (הפלה אחרונה לפני שנה וחודש)
הייתי 7 פעמים בהריון ואף פעם לא חיכיתי כ"כ הרבה זמן.
חשבתי שלפחות להיכנס להריון הולך לי (למרות מחזורים לא סדירים, 30-50 יום)
והנה

רונית 294

New member
אם היית בהריון 7 פעמים

אין לי ספק קלוש שתהיי שוב. אבל אני מאחלת לך שבפעם הבאה ייצא מזה ילד.

זה מה שהשכל אומר לי

אבל בגלל המחזורים הלא סדירים כל פעם אני חוששת מאוד שלא ילך......
או שייקח המון זמן....... ולא קל לחכות.

שיהיה לכולנו בהצלחה ובקלות (יחסית)!
ושההריונות יביאו ילדים בריאים!

למעלה