קרישיות יתר - המטולוג

febess

New member
קרישיות יתר - המטולוג

האם למישהי יש המלצה על המטולוג טוב ממכבי באזור המרכז והשרון?

שירהד1

Member
מנהל
לצערי אני לא מכירה-

האם ביררת עם הרופא/ה שלך? אפשר לשאול את רופא/ת המשפחה וגם את הרופא/ה הגניקולוג/ית. הרבה פעמים הם יודעים להמליץ על קולגות מעולים.

בהצלחה!
שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון, תפוז.
09-7749028

נויה131

New member
היי אני הלכתי להמטולוג פרטי ברחובות

הוא עובד עם הקופות, אני בכללית ושלמתי 120 עם השתתפות של הכללית.
הוא נתן לי הפניות ורופאת משפחה המירה לי אותם, ובצעתי את הבדיקות חלקם במרפאה וחלקם בבית החולים.
עשיתי שם את הבדיקות כדי לזרז תהליכים.
התורים אל ההמטולוג ארוכים מאוד.

נויה131

New member
ממליצה בהחלט.

אתן מוזמנות לקרוא עליו גם בגוגל.
פרופסור אלן ברבי יש לו מרפאה פרטית ברחובות.
הוא זמין ואנושי מאוד.
הגעתי אליו ממש מהיום למחר.
הוא נתן לי את ההפניןת לאחר בירור רקע והיסטוריה, ואמר שברגע שיהיה לי תשובות אשלח לו לווצאפ או לפקס והוא יפענח לי את הבדיקות ואין צורך להגיע אליו שוב.
זה חסך לי המוןן!! התור להמטולוג במרפאות חוץ היה אמור להיות לי רק השבוע ואני כבר עם תוצאות ביד.
וכל בדיקה שהייתה לי לא מובנת הוא ישר הגיב לי..
ממליצה בחום!! נסעתי אליו מאיזור באר שבע והיה שווה! המספר שלו0505417973

febess

New member
המטולוג...

אז זהו עקב התורים הענקיים לכל הרופאים שהמליצו עליהם פשוט החלטתי לראות למי יש תור הכי קרוב. מצאתי תור ממש לאותו היום לדר. גוטי חוסאם.

היה לי חשוד שיש לו תורים כל כך זמינים.
חיפשתי עליו קצת אינפורמציה וראיתי שבנות כתבו עליו פה דברים באמת טובים. שהוא נחמד מאד וקליל בנתינת בדיקות. בכל מקרה נתקלתי בכתבה עליו בעיתון הארץ שהוא באמת רופא מבטיח וטוב ושהוא פלסטיני.
לא יודעת אם זו הסיבה שהיו אליו תורים זמינים אבל לאחר שביקרתי אצלו אני חייבת באמת מכל הלב להמליץ עליו בחום. אחד הרופאים היותר נעימים ונחמדים שביקרתי אצלם מזה הרבה זמן. הלך לקראתי בהכל וכתב מכתב כמעט A4 שלם המלצות לרופאת נשים שלי להמשך טיפול.

אז אם לא בא לכן לחכות וכן לזכות ברופא טוב ומיקצועי... אני ממליצה.

למעלה