מחקר בנושא אובדן עובר/תינוק

הילה3211

New member
מחקר בנושא אובדן עובר/תינוק

בנות יקרות ואהובות,
אני ממשיכה לפרסם את מחקרי, פרסמתי כאן כבר מספר פעמים אך ההודעה מתיישנת אז אני מחדשת אותה מכיוון שהיא עדיין רלוונטית מאוד...
במסגרת התואר השני שלי ללימודי פסיכולוגיה קלינית חינוכית אני עורכת מחקר העוסק באובדן עובר/תינוק.
אני מחפשת נשים אשר חוו לידה שקטה (בין השבוע 22 להריון ואילך) וכן נשים אשר איבדו תינוק רך עד גיל 12 חודשים אשר מעוניינות להשתתף במחקר.

שוב אני רוצה להודות לכל המשתתפות היקרות מאוד שמילאו עד כה את השאלונים, זה כל כך לא מובן מאליו עבורי...
אני ערה לרגישות הכרוכה בנושא כואב זה והקושי לדבר על האובדן, ואני מבינה שההחלטה להשתתף איננה פשוטה. יחד עם זאת, ישנה חשיבות רבה להבנת התהליכים שעוברת האישה בעקבות אובדן עובר/תינוק וההשפעות הנלוות לכך על חייה. לכן, אעריך מאוד נשים אשר תסכמנה לשתף בחלק מהחוויות הנוגעות בתחום זה ובכך לסייע לנשים אחרות שיצטרכו להתמודד עם אובדן דומה.
המחקר קיבל אישור של ועדת האתיקה. ההשתתפות במחקר כוללת מילוי של מספר שאלונים באינטרנט, וראיון אישי למספר משתתפות אשר תסכמנה לכך.
ניתן לוותר על ההשתתפות במחקר בכל שלב והפסקת ההשתתפות לא תגרור שום סנקציה שלילית או תוצאה שלילית אחרת.
חשוב להדגיש כי השאלונים הינם אנונימיים, וכל מידע שיינתן ישמר בסודיות מירבית, ללא פרטים מזהים.
עוד חשוב לי להדגיש כי משתתפת אשר בוחרת למלא את השאלונים
אינה חייבת למלא הכל אך צריכה להגיע עד הדף האחרון וללחוץ על שלח.
במידה ואת מעוניינת להשתתף במחקר את מוזמנת להיכנס לכתובת:
http://hevra.haifa.ac.il/limesurvey/index.php/2378...
לפרטים נוספים ניתן תמיד לפנות למייל שלי: הילה - [email protected]/ 0528318675

תודה רבה, הילה

למעלה