איך מתחילים מחדש?

איך מתחילים מחדש?

אז אני עדיין לא שם, אבל מתחילה את ההתחלה..נפגשת עם הרופא בivf לקבל פרוטוקול חדש. מרגישה שהחצי שנה האחרונה התבזבזה ועכשיו חזרתי לנקודת האפס, שוב שאיבה, שוב בתקווה החזרה (במידה ויהיו עוברים בריאים) ושוב ההמתנה המייגעת. חטשבת לפעמי למה ישנם כל כך קשיים, גם גנטית וגם קושי חדש
מסתבר להחזיק היריון. לפעמים תוהה אם הנס בן השנתיים בבית הוא חד פעמי או שאזכה לעוד ניסים..

amuna100

New member

גם אני חזרתי להזרעות אחרי הפלה נוספת..
לא שאלתי איך..(כי ברגע שהייתי שואלת..לא הייתי מתחילה עם ההורמונים שוב....) פשוט מתחילים..לצערי:/
והנס הזה שיש לך בבית, הגיע כדי להזכיר לך שאת יכולה ושזה יקרה שוב:)
מאחלת תקופה קלה וטובה..ושמחה:)!!

שירהד1

Member
מנהל
מנסה להתייחס-

קראתי אחורנית ונזכרתי בסיפור המורכב שלך.
האם אתם תמשיכו תהליך של PGD? האם עשיתם כבר בדיקת קריוטיפ הורי? (הזכרנו זאת בהתכתבות הקודמת שלנו).
יש לך גם עניין ידוע של קרישיות יתר. האם את יודעת כבר איזה טיפול מומלץ לנושא זה, מה המינון וממתי?
אני שואלת כל זאת, כי לפני שמתחילים- צריכים קודם כל להיות מכוסים עד כמה שניתן בהיבט הטיפול הרפואי.

לגבי איך מתחילים מחדש בהיבט הרגשי- כתבת שאת מטופלת רגשית, אז זה מעולה, וצריך לדבר על הדברים הללו גם בטיפול.
יכולה לספר לך שאני התחלתי כל פעם מחדש עם המון המון המון חששות, אבל גם עם תקווה בלב. זה היה עד הניסיון עם מעיין. אז כבר התחלתי עם המון חרדות, ועם זרזיף עלוב ביותר של תקווה, שנראתה לי פתאטית לחלוטין.
לא היתה לי תקווה להריון נוסף, ולא היתה לי בכלל תקווה לכך שההריון יסתיים בידיים מלאות.
ובכל זאת- משהו חזק ממני הוביל אותי לנסיון הנוסף, והפעם הגורל רצה אחרת, וזכיתי.

מרשה לעצמי מאז, להחזיק את התקווה עבור כולן פה. מאחלת לך שתזכי להריון תקין שיסתיים בידיים מלאות, ותוכלי לבוא לחזק את הבנות הנפלאות פה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון, תפוז.
09-7749028

היי שירה

תודה על התגובה. אנחנו כרגע ממשיכים בpgd זאת נראית לי בכל זאת האופציה הכי טובה. עשינו בדיקת קריוטיפ דרך מכבי, עדיין אין תשובות. לגבי הקרישיות, בתהש הרופא אמר שלדעתו המינון היה מספיק. בכל מקרה יש לי תור לקוםרמינץ, נשמע את דעתו ונחליט מה עושים. מה שכן הפעם אמרו לי להתחיל קלקסן כבר מההחזרה. מחכה כבר להתחיל מחדש ולקבל עוד פעם תקווה שהפעם ייגמר בטוב.

שירהד1

Member
מנהל
או. קיי- נשמעת לי תוכנית פעולה טובה,

ממליצה לך לחכות עד הגעת תוצאות בדיקת הקריוטיפ. אם כבר עשיתם, חכו עד להגעת התוצאות.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון, תפוז.
09-7749028

ממילא צריכה לחכות עוד חודש וחצי

עד שיגיע המחזור השני לאחר ההפלה, אז יש די הרבה זמן. הצפי הוא סוף נובמבר בתקווה שהמחזור יגיע בזמן.

למעלה