וסת אחרי הפסקת הריון

yabas1

New member
וסת אחרי הפסקת הריון

שלום לכולם,
עברתי הפסקת הריון ע״י ציטוטק לפני חודשיים בשבוע 9. לאחר 5 שבועות הגעתי לביקורת בה היה נראה שהכל תקין ורירית הרחם היתה בעובי 6.8 (אין לי מושג אם זה אומר משהו וכמה היתה לפני ההריון :) )
עברו חודשיים מאז ההפלה אבל המחזור עדיין לא הגיע (וגם לא עושה סימנים שמתקרב).
האם זה תקין? אנחנו טסים לחול בשבוע הבא ונחזור רק אחרי סוכות. האם כדאי לנסות לראות רופא לפניכן?
תודה רבה!

שירהד1

Member
מנהל
צר לי על אובדן ההריון

מחזור אחרי הפלה אכן אמור להגיע בין 4-6 שבועות מההפלה, וגם עד 8 שבועות נחשב תקין. יחד עם זאת, יש גם מקרים שבהם המחזור טיפה מתאחר יותר, וזה עדיין בסדר.
משום שאת טסה ורוצה להיות רגועה לגבי העניין, הייתי ממליצה לך להתייעץ עם הרופא/ה שלך. האם יש לך דרכי התקשרות איתו/ה, כמו מייל או הודעה קולית או SMS?

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
מדריכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון, תפוז.
09-7749028

yabas1

New member
תודה רבה :)

אני אשת קבע, לצערי הסיכוי שאוכל לפגוש רופא בשבועיים הקרובים קלוש (אלא אם כן אפנה למיון).
לחכות? כמה עוד?
&nbsp
אני די טרודה בקשר לניסיון הבא שלנו (זה היה הראשון).
קודם כל - האם המחזור יחזור להיות סדיר?
בנוסף, בביקורת האחרונה הרופאה ציינה את עובי רירית הרחם (6.8), עשיתי טעות כנראה וחיפשתי בגוגל, שם מצאתי שהעובי הזה גבולי לכניסה להריון ספונטני. האם צפויים קשיים? יכול להיות שההפלה גרמה לזה?
&nbsp
שוב תודה!

amuna100

New member
לי אחרי ציטוטק לקח לקבל מחזור חודשיים ושבועיים..

אני גם אחרי חודשיים הייתי מודאגת והרופא אמר שיכול לקחת גם 3 או 4 חודשים..תלוי בגוף.
אז כן, להתייעץ עם הרופא זה תמיד טוב!:)
אבל אם אין לך כאבים או דימומים שונים ומשונים מניחה שזה יגיע בקרוב..(דרך טובה לראות זה ע"י בדיקות דם לראות האם הבטא התאפס..)
מאחלת שיגיע בקרוב וטוב!
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

yabas1

New member
תודה על התגובה :)

אני חושבת שאחכה.
אפשר לשאול כמה זמן ארך המחזור בפעם שלאחר מכן? חזר למצב הרגיל?

amuna100

New member
בטח, יכולה לשאול הכל:)

המחזור חזר להיות רגיל(5 ימים) , הוא היה גם חזק..
דרך אגב בתקופת המתנה הזו עשיתי דיקור שעזר לי מאוד..

yabas1

New member
תודה :)

דיקור מיוחד? מישהו שמתמחה בזה?
התכוונתי לזמנים בין הוסתות- עד היום המחזור שלי היה כל 37-39 ימים, זה יחזור להיות ככה או צפוי להשתנות?

amuna100

New member
דיקור לחיזוק הדם, ואיזון הגוף הורמונלית,

לי חזר להיות בדיוק כמו שהיה..30 יום,
מניחה שגם אצלך יכול לחזור למה שהיה, לדעתי לא ישתנה עד כדי כך..אבל כבר תחכי ותראי:)
בכל אופן, מבינה אותך את הדאגה ביחד עם הציפיה(והעצבים) לקבל כבר מחזור ושהגוף יחזור לעצמו!
&nbsp

למעלה