מתגעגעת להיות בהיריון

דנה44442

New member
מתגעגעת להיות בהיריון

לפני כמה שבועות עברתי הפלה. הריון ראשון שחיכינו לו הרבה זמן. אני מתגעגעת לתחושה הזו שיהיה לנו ילד, לזה שאני בהיריון, שזה הצליח. וכולם בהיריון סביבי, או מתכננים היריון, או עם תינוקות, ואני? אני פוחדת מלהיכנס שוב להיריון וגם ממש רוצה... בטוחה שאתן מבינות

מבינה אותך מאוד

אני מכירה את התחושות האלה והן לגמרי לגיטימיות. עברת אובדן ואת עדיין מתאבלת, זה נורמלי ומוכר. נראה שזה לא משהו שמשתלט עלייך אלא נמצא שם לידך ובתוכך. אין הרבה מה לעשות, הזמן כן מרפא קצת את הפצע זה משתפר בהדרגה. לצד הכאב, הגעגוע וגם הקנאה (כן זה טבעי וגם אני מקנאה אפילו שיש לי ילד בבית) צריך לנסות לעשות דברים שאת אוהבת שעושים לך טוב, להיתמך בבן זוג או במשפחה, חברים מי שנוח לך איתו. מאחלת לך שאחרי העצב הגדול יבוא בקרוב משהו טוב וקסום שיאחה את הקרע שבפנים.

טומה1008

New member
אני חווה אותן תחושות

כל כך מבינה אותך. נורא קשה. אבל צריך להתמודד עם זה ולהמשיך הלאה...

שני25ר

New member
מזדהה

לפניי בדיוק חודש ילדתי בשבוע 23 תינוקת היא הייתה מהממת
הריון שחיכיתי לו המוןן המוון זמן משהו כמו 7 שנים
השבוע חזרתי לרופא פוריות חשבתי שיהיה לו מה להגיד על המהירות שבאתי אבל הוא היה רגיש.. יש בי חרדה איומה מזה שאני לא אצליח שוב להרות אבל הביקור נתן לי תקווה...

שירהד1

Member
מנהל
צר לי על אובדן ההריון

ברור שאני מבינה. הכי בעולם. זה באמת מאוד כואב ועצוב לאבד הריון כה רצוי.
גם הרגשת הגעגוע לתחושה הנפלאה הזו של התקווה שממלאת אותך לקראת העתיד הורוד- מוכרת לי היטב.
גם הקנאה בנשים שבסביבה שהן מהריון, או באלו המסתובבות עם העגלות המלאות- מוכרת לי היטב.
גם הפחד מלהיכנס שוב להריון- מוכר לי היטב.
בקיצור- את ממש נורמאלית...

באיזה שבוע היתה ההפלה, והאם היית זקוקה להתערבות כלשהי או שיצא לבד?
כתבת שחיכיתם להריון הרבה זמן. את מוכנה לכתוב כמה זמן? אולי מצריך התייעצות כלשהי ונוכל לנסות ולכוון אותך. בני כמה אתם?

את כמובן לא חייבת לענות על השאלות. מטרתן היא לעזור לנו לעזור לך.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
מדריכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון, תפוז.
09-7749028

amuna100

New member
מצטערת לשמוע..וכל כך מבינה..

התחושת "מלאות" הזו..
מאחלת שה"געגוע" יהיה קצר מהרגיל:)

Karyos

New member
מבינה אותך לגמרי

אומנם אצלי הכל ממש טרי מהשבוע האחרון על אובדן ההריון עקב פגם גינטי
היו לי קרוב ל 13 שבועות מדהימים עם אופטימיות רבה שיהיה טוב כמו הראשון שהיה ב 2012 אני מאוד אהבתי את התחושה ובגלל טיפולים בטח זה ייקח המון זמן עד שארגיש ככה
מקווה בשבילך שההריון הבא יסתיים בטוב עם ידיים מלאות

למעלה