פוסט עצוב... גרידה בסוף שבוע 8 עקב שק הריוני ריק

נונו6

New member
עדכון נוסף, נפרדנו

אז מסתבר שההריון וההפלה האיצו הרבה תהליכים (שהיו צריכים לקרות כבר מזמן). מסתבר ששנינו שמרנו בבטן כל מיני דברים, ומסתבר גם שהקשר הזה היה לי ממש ממש לא בריא ושאב אותי כך שלא תפקדתי במישורים אחרים. זה נורא עצוב לחשוב כך על עצמי ומקווה שלא לחזור על הטעות הזו.
זה מאוד סימבולי שהיתה לי מולה שבה הדנ"א האבהי משתכפל ואילו הדנ"א האמהי נעלם. כי מחקתי את עצמי, כמו הביצית...

בכל אופן, בדיעבד מזל שההריון לא התפתח. זה עצוב לומר אך גם שמח לאור השתלשלות העניינים...
רופאה אחת אמרה לי שמי שנפרד אחרי הפלה, עדיף להיפרד ממנו. אני יודעת שזה היה עדיף לי מהרבה בחינות. עכשיו חוזרת לעצמי ומנסה להתחזק. עדיין בוכה כשמספרת שהיתה לי הפלה, ובוכה עוד יותר כשמספרת שנפרדנו (זה מאוד טרי, רק שבועיים וחצי).

שירהד1

Member
מנהל
ואו, איזה עדכון

את רוצה לכתוב את זה בעמוד הראשי? כי ההודעה הצטרפה להודעה ישנה שלך, ולא יהיו בנות שיקראו זאת, וחבל.
בכל מקרה, בגלל שקראתי, אני מאחלת לך שתשכילי לפנות לסיוע שמתאים עבורך, ושתשקמי את הנפש והגוף, ולאחר מכן תוכלי לבנות את חייך מחדש, עם בן זוג שיעשה אותך מאושרת.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

נונו6

New member
תודה שירה

התלבטתי אם זה בסדר לכתוב על זה הודעה חדשה כי זו אולי סטייה מנושא הפורום... הגבתי בשרשור הישן פשוט כי זה בהמשך להודעות הישנות, לא הייתי בטוחה אם זה קופץ לעמוד הראשון או לא...

שירהד1

Member
מנהל
זו בכלל לא סטייה מנושא הפורום-

לאובדני הריון יש השפעה על הזוגיות:(
הודעות קופצות רק משהו כמו יומיים, וזהו.
את מוזמנת, בכל שלב שהוא, לכתוב בעמוד הראשי ולשתף במה שעובר עלייך.
בשביל זה אנחנו פה.

מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

meem8

New member
במקרה ניתקלתי כאן בעדכון..

אני בטוחה שהטלטלה המטורפת הזאת תפתח לך דרך חדשה טובה ונכונה לך הרבה יותר. זה נשמע כמו סיסמאות אבל זה ככ נכון.
שוב חיבוק גדול

meem8

New member
חיבוק גם ממני

גם אצלי, הריון ראשון שלא התפתח, הפלה טבעית לפני חודש בשבוע 8 ורק לפני כמה ימים התחלתי לחזור לעצמי.. זה כאב שאי אפשר להבין אותו עד שאת חווה אותו.
חיבוק
ובשורות טובות
אמן

נונו6

New member
אני מצטערת לשמוע, meem8

החדשות הטובות בשבילך הן שלפי מה שחברות סיפרו לי, הגוף מאוד פורה אחרי הפלה, הן סיפרו שהן נכנסו להריון ממש מהר אחרי כן, מניחה שזה נקודה חיובית. במקרה שלי אמתין לתוצאות מהרופאה, וגם מבחינה נפשית עוד לא רוצה לחזור לנסות. תודה ששיתפת אותי.
וכל כך דייקת, באמת כאב שאי אפשר להבין אותו עד שחווים אותו.

חיבוק ובשורות טובות גם לך!

נונו6

New member
ועוד שאלה יותר טכנית... וגם חדשות טובות

מצטערת אם אני מחזירה אתכן לזכרון שמנסות לשכוח. אבל אם במקרה זכור לכן או שאתן יודעות, האם זה תקין ששבוע אחרי עדיין יש דימום קל? מרגיש כמו מחזור קל, לעיתים עם כאבי מחזור מאוד קלים. אני מניחה שכן, אבל חשבתי לשאול ליתר בטחון...
בדרך כלל סובלת ממחזורים מאוד קשים, הלוואי שכל מחזור היה מרגיש כך :)
אגב, האם זה פרט שכדאי לספר לרופאת הנשים כשאני חוזרת אליה לביקורת בעוד שבוע?

החדשות הטובות הן שאני כבר מרגישה יותר טוב נפשית ופיזית! הבתא מתחיל לרדת (טפו טפו), אני צריכה להיות במעקב ולראות שזה מגיע ל-0 ונשאר כך במשך תקופה. עדיין מחכה לתוצאות הפתולוגיה. קצת במתח מזה אבל מקווה לטוב :)

תודה רבה לכולכן.

שירהד1

Member
מנהל
דימומים לאחר גרידה-

יכולים להיות דימומים ברמה סבירה במשך כשבועיים לאחר הגרידה.
אני בעד לשתף את הרופאה בכל דבר רפואי, גם אם הוא נחשב תקין.
אבל לשם הבהרה- מה שאת חווה עכשיו זה לא מחזור. זה דימום לאחר גרידה. זה משהו אחר.

מקווה עבורך לתוצאות פתולוגיה תקינות:)

מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

נונו6

New member
תודה רבה!

אני מבינה שזה לא מחזור, זו פשוט היתה הדרך שלי לתאר איך נראים הדימומים :) תודה על ההבהרה. וגם תודה רבה על ההכוונה, בהחלט אשתף את הרופאה בפגישה בעוד שבוע.

נונו6

New member
חדשות לא טובות... מולה מלאה

לצערי קיבלתי חדשות לא טובות, דיברתי עכשיו עם הרופאה בטלפון והיא אמרה שגילו מולה מלאה. אני לא חושבת שאמורים לספר כזה דבר בטלפון, אני ממש נבהלתי ונכנסתי קצת להיסטריה. מנסה להירגע ולהבין מה עושים עכשיו... :(

למעלה