צריכה יעוץ ותמיכה

Jimbeamzamo

New member
צריכה יעוץ ותמיכה

תחילת חודש יוני עברתי הריון כימי שמיד אחריו נקלטתי להריון נוסף. שבוע שעבר בבדיקת אולטרסאונד לא נצפה דופק, אתמול בערב אחרי כמה ימים של דימום חלש החלטתע לפנות למיון שם ראו עובר שמתאים לשבוע 6+1 ללא דופק. לא רצו להגיד לי ב100% מכיוון שלא היו איתי תוצאות האולטסאונד הקודם להשוואה. אבל אני לא חושבת שיש פה הרבה מקום לספק. עכשיו אני צריכה להחליט מה הלאה. אני בת 26 ללא ילדים עדין , התקופה האחרונה היתה נוראית מבחינתי עם 2 אכזבות רצופות. הבנתי שהכדורים עדיפים מהבחינה שזה לא פולשני, אבל שהחוויה עצמה יכולה להיות לא נעימה וארוכה. אני רק רוצה להיות מאחורי זה אין לי כוחות להתמודד עם זה יותר. אבל מפחדת גם מגרידה והסיכונים שלה המטרה היא כן להכנס להריון שוב בתקווה שיהיה תקין ובריא

שירהד1

Member
מנהל
אני מנסה להבין-

מה אמור להיות גיל ההריון? אנא כתבי את תאריך קבלת הוסת האחרונה.
השאלה שלי היא האם את כבר צריכה להחליט, או שצריך לחכות ולראות מה יהיה, ובשביל זה אני צריכה להבין מה גיל ההריון המדויק (כתבת שראו שהעובר מתאים לשבוע 6+1, אבל לא כתבת מה אמור היה להיות גיל ההריון).

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

Jimbeamzamo

New member
ההריון נקלט ישר אחרי הריון כימי

לא היה וסת בין לבין. הדימום של ההריון הכימי התחיל ב1/6. אני לא יודעת מתי היה הביוץ ומה הגיל של ההריון. ב10/7 היה שק הריון בגודל 9 מ"מ אמרו שמתאים לסוף שבוע 4. לא הגיוני שזה רק 6 שבועות עכשיו

שירהד1

Member
מנהל
או. קיי- פתחתי את היומן וספרתי,

(התייחסתי לתאריך תחילת ההפלה הטבעית כתאריך תחילת הוסת), ואכן לא נראה טוב, אבל העניין הוא שבגלל שנקלטת מיד לאחר ההריון הכימי, אני לא סגורה על גיל ההריון. זה משהו שאת צריכה שוב לבדוק היטב בבדיקה נוספת שכדאי שתערכי. הרופאים צריכים לכוון אותך לגבי תקינות או אי תקינות ההריון, ולהיות בטוחים במה שהם אומרים.
אחר כך תתלבטי לגבי גרידה או ציטוטק, במידת הצורך.
אבל קודם כל- צריך להבין בדיוק את המצב הרפואי. אין פה מקום לספקות. את צריכה להיות בטוחה במאה אחוז שהעובר לא תקין.
חזרי והתייעצי רפואית.

שירה.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

Jimbeamzamo

New member
הייתי אמורה לחזור היום למיון

עם אולטרסאונד משבוע שעבר שיכלו להשוות. עכשיו בגלל שביתת הרופאים אני צריכה לחכות עד יום ראשון בכל מקרה.

Jimbeamzamo

New member
אתמול עברתי הפלה טבעית

אז בסוף ההריון נפל מעצמו. לא חוויה נעימה אבל לפחות זה קרה בלי התערבויות. שווה ללכת להבדק? אחרי הריון כימי והפלה רצופים? חשבנו לחכות חודש חודשיים ולנסות שוב, אבל ממש מפחדת לעבור את זה מחדש..

לא שזה ממש מנחם :(

משתתפת בצערך על האבדן.
חשוב שתגשי להבדק כדי לוודא שהרחם ריק וללא הדבקויות ושאר צרות, גם לטובת ההריון הבא אבל לא פחות למען הבריאות שלך.
מאחלת לך, החלמה מהירה ושההריון הבא יסתיים בידיים מלאות.

למעלה