תודה ושאלה?

תודה ושאלה?

שלום בנות יקרות!!!
אומנם לא מגיבה הרבה אבל קוראת את כל ההודעות ו״שמחה״ שאתן פה ומחזקות אותי.
מאחלת לכולנו לשנות סטטוס.
כבר הרגשתי יותר טוב וחברה טובה שלי ילדה,וכל כך שמחתי עבורה והלכתי לקנות מתנה לה ולתינוקת ואפילו זה היה בסדר.
היום שלחה לי תמונות של הקטנה ואני פשוט התפרקתי ולא יכולתי להפסיק לבכות.
כבר קיוותי שהתגברתי ואני בסדר עם הפנים קדימה ,אבל פשוט נשברתי.
תודה שאתן כאן.
ושאלה מתי צריך ללכת להבדק אחרי שלושה שבועות (למרות שסוגרת כבר ארבעה)או אחרי מחזור?

ולמה כל הזמן יש לי כאבים כמו לפני מחזור והוא לא מגיע!!!
חיבוק גדול.

דניאל5000

New member
אל תיהיי קשה עם עצמך

גם אם חשבת שהתגברת יש רגעי שבירה ... וזה בסדר וזה טבעי . כל הכבוד על היותך חברה טובה ושהצלחת לשמוח ולקנות מתנה ... זה לא קל ... כל יום טןב יותר מקודמו אך יש קטעים שבשניה ״ מורידים״ אותך וזה אני אומרת אחרי שעברה שנה מהפלה שלי . לגבי הרופא - מה ההנחיות שנתנו לך ? אני נגשתי להיבדק כשבועיים וחצי אחרי הגרידה המאוחרת שכבר לא היה לי דימום ולפני מחזור . יכול להיות שהכאבים שאת חשה הם הכאבים שלפני אבל אם מציק לך אז גשי לרופא נשים ושיערוך בדיקה . שיהיו בשורות טובות בעתיד הקרוב ושתרגישי טוב !

תודה...

הי דניאל!
תודה על התשובה,כן זה לא פשוט היום אחת מהחברות שלי פרסמה בפייס סרטון ״שקרי שמדמה הפלה״ ושוב נשברתי כם לנוכח חוסר הרגישות שלה.כל כך הרבה מאיתנו לא בוחרות את זה וכל כך רוצות הריון תקין אך אדם כל כך קרוב מפרסם כזה סרטון.
ושוב זה מפיל.
ולשאלה הרופא אמר לבוא אחרי מחזור אבל כל הבנות מסביבי אומרות שהולכים שבועיים שלושה אחרי אז קצת מבולבלת.
מה עוד שלא מפסיקים להיות לי כאבים עזים של לפני מחזור (ממש קשים)כבר למעלה משבוע וחצי ואין סימן לכזה.

נראה לי ארבע תור וזהו.
ככה לפחות אהיה שקטה.
תודה על האמפתיה!!!

דניאל5000

New member
שולחת לך חיבוק

תקבעי תור לרופא - אל תסבלי במקרה הכי גרוע יבקש ממך גם לבוא שוב אחרי המחזור ! לצערי את תתקלי בהרבה חוסר רגישות מהסביבה גם מהקרובים אבל שתדע שברוב המקרים זה מחוסר מודעות , הבנה של מה שאת עברת . יש תגובות שזכיתי להן מאנשים חכמים וקרובים שפשוט לא מבינים את גודל האובדן ! מאחלת לך שכל יום שעובר יהיה לך קל יותר , ממליצה בחום לפרוק כאן בפורום או לדבר עם מי שמאוד קרוב ומוכן ויכול להכיל את הכאב ... שמרי על עצמך ותרגישי טוב ושיהיה ערב נעים :)

שירהד1

Member
מנהל
אויש, נשמע נורא הסרטון הזה

למה היא פרסמה את זה?! אלוהים אדירים! גם בלי קשר אלייך...למה למישהי לפרסם דבר כזה נוראי בפייסבוק שלה?!

לגבי נושא הבדיקה- אין פה ממש חוקים. ניתן לבוא לבדיקה אחרי כשלושה שבועות מהגרידה או אחרי המחזור. בגלל שיש לך כאבים קשים, הייתי ממליצה לך ללכת לבדיקה בהקדם.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

שושי291

New member
אויש ראיתי את הסרטון הדפוק הזה

ראיתי אותו גם, בעיתוי נפלא, דקה אחרי שגיליתי שלעובר שלי אין דופק ואני צריכה לעבור הפלה... מי המטומטם שמעלה סרטון כזה מפגר????

ושוב תודה

תודה לכן בנות יקרות על העידוד!!!
וכן נוראי הסרטון הזה ושנשים עושות עליו לייק ,זה מגעיל אותי.
אוף אנשים מעצבנים!!!

שירהד1

Member
מנהל
כפי שכתבתי לך לפני זמן קצר,

יש נפילות, וצריך לקבל אותן בהבנה. זה טבעי ונורמאלי. מותר להתקדם הלאה, ובד בד מותר גם להישבר. ככה זה. לנפש מותר גם לשמוח בשמחת האחר, וגם בו בזמן להמשיך ולהתאבל על האובדן שלנו. קשה לנו לפעמים עם הדואליות הזו, אבל אפשר וניתן להרגיש בו זמנית רגשות סותרים האחד לשני.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

למעלה