השנתיים האחרונות שלי

אמאלוסי

New member
...

אני גם מאוד התרשמתי מבר טוב (בעל עשה שם בדיקת זרע נוספת וגם תרבית). אם היינו עושים עם זרע טרי, בטוח היינו עושים מיון אצלו. אבל נעשה עם קפוא מלפני הקרנות, אז בדיקה הייתה ממש טובה.

מעניין מה שאת אומרת..

אז מה בעצם צריך לבדוק כדי לדעת האם הזרע "איכותי?" ולא רק מזריע?
&nbsp
אני גם קניתי תרופות.. יושבות להם במקרר בהמתנה כי לא חשבתי שאכנס להריון מנסיון רגיל רק עם עזרה של זריקה לביוץ...
&nbsp
אז עכשיו אני ממתינה... שזה לא כיף. אבל אולי צריכה את זה.. קצת לנשום ולנקות את המחשבות.
&nbsp

קרפי8

New member
כן גם זרע לא תקין מזריע

במעבדה רגילה בוחרים את הזרעים לפי התנועה והצורה שלהם עם מיקרוסקופים רגילים.
במיון לפי שיטת ברטוב משתמשים במיקרוסקופים עם הגדולה גדולה יותר שבה ניתן לראות פגמים במבנה תא הזרע שלא רואים בהגדלה רגילה.

מעניין.. אשאל את הרופא שלי על זה

אצלי זה הפלות קצת שונות.. פשוט כל הניסים והנפלאות ככה שלא יודעת כמה זה קשור לזרע.. אבל אני מוכנה לבדוק הכל...
תודה

אמאלוסי

New member
...

אז מה בעצם צריך לבדוק כדי לדעת האם הזרע "איכותי?" ולא רק מזריע? - נראה לי שצריך פשוט לעשות בדיקת זרע ולראות מה המורפולוגיה.

אני אשאל ביום שני את הרופא ואעדכן!! מקווה שיהיו לי

בשורות טובות...
&nbsp
המון בהצלחה!

שירהד1

Member
מנהל
משתתפת בצערך על אובדני ההריון

נשמע שעברת כל כך הרבה. אלוהים. לעבור את הסיוטים הללו בלי שעדיין יש ילד/ים בבית...ליבי איתך, יקירתי.
קודם כל חשוב לי להבין מה קורה עם ההריון הנוכחי. גילו הריון מחוץ לרחם. מה עושים עם זה? את צריכה לעבור ניתוח? מתי ואיפה?

ומדוע מדברים על טיפולי פוריות? בגלל ההריון החוץ רחמי?...

יש פה את "לראות את האור"- שבאמת זכתה לראות את האור רק לאחרונה, עת נולד לה תינוק בריא, לאחר אובדני הריון רבים, כולל הריון חוץ רחמי (ואולי אפילו יותר מאחד. סליחה. לא זוכרת במדויק).

כתבי איך את בהיבט הנפשי. איך הבעל? איך אתם מתמודדים?

שולחת חיבוקי נחמה עם המון תקווה וכוחות

שירה.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

תודה

כן.. חושבת שאם היה ילד אז היה קל יותר.. זה ברור..
אחרי שיהיה אחד.. אני מאמינה שאלחם פחות.

בקשר להריון מחוץ לרחם- קיבלתי טיפול שזו זריקה כימיוטרפית ולכן כבר במצב שכיבה למעלה משבוע, כרגע עושים מעקבי בטא לראות שזה יורד.. עד שיגיע ל-0 .

טיפולי פוריות- האמת שגם הרופא שלי המליץ לי.. כדי שיהיו יותר סיכויים וינסו לפחות לבטל חלק מהסיכונים של הישנות הבעיות שחויתי. והאמת שאני גם רוצה.. ההתעסקות הזאת כבר קשה לי.. אני רוצה שיקחו ממני את השליטה, יבחרו את הביצית הכי טובה ואת הזרע הכי טוב ואז יחזירו את זה לרחם כשהוא במצב האופטימאלי. אני משום מה יותר אופטימית בדרך הזו מאשר להמשיך לנסות טבעי ולראות מה הטבע "יחולל" לי בפעם הבאה.

בכל מקרה.. עכשיו שלושה חודשים לא יכולה להיכנס להריון בגלל הטיפול.. אז בינתיים נעשה בדיקות וכל מה שצריך לקראת הפריות. יש משהו שאת ממליצה?

אני אנסה לאתר את "לראות את האור", אולי תוכל לעודד אותי קצת:).

בהיבט הנפשי... אנחנו בסדר.. משתדלים... יום נשברים.. יום מתחזקים.. הוא הצד האופטימי ותומך בכל מה שאחליט.. שלפחות זה עוזר. אפילו שלפעמים הייתי רוצה שהוא יעבור את זה קצת במקומי להבין מה התחושה השורפת מבפנים שרק מי שעבר את זה יוכל להסביר.

חיבוקים ותודה

שירהד1

Member
מנהל
המשך התייחסות-

אני מבינה שאת באיזשהו טיפול כעת, כדי לראות שההריון אכן מסתיים. מקווה שזה יסייע, ושלא תזדקקי לניתוח. איך גילית שמדובר בהריון חוץ רחמי, ובאיזה שלב של ההריון זה היה, כלומר- באיזה שבוע?

שאלת אותי לגבי בדיקות וכל מה שצריך לקראת הפריות- אני לא מבינה בתחום הפוריות, ולכן לא יודעת לסייע. אני רוצה לקוות שאת נמצאת בידיים רפואיות טובות, נאמנות ומקצועיות.

"לראות את האור"- שם המשתמש המדוייק שלה: "לראות את האור 123". את יכולה לעשות בחיפוש למעלה מצד שמאל. לפני מספר שבועות היא כתבה פה את הודעת הלידה שלה. הסיפור שלה הוא מטורף לגמרי, אבל עם סיום טוב:)

מקווה שתזכי בקרוב להיות אמא, ובעלך- אבא.
אנחנו פה, לכל דבר ועניין שתזדקקי.

חיבוקים בחזרה,
שירה.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

תודה שירה

האמת שכשהתחילו לי כאבים בצד אחד של הגוף ישר הבנתי, אחרי כל מה שעברתי, נהייתי מאוד רגישה לגוף שלי.
פעם ראשונה הלכתי למיון נשים של מכבי והם פספסו את זה...
אח"כ כשראיתי שזה ממשיך ומחריף הלכתי לרופא שלי, לפרופסור שולמן.. הוא ראה את זה מיד ושלח אותי לבדיקות מיון וכו.. זה היה בשבוע 6+6.

גם אני מקווה כבר שכל הסיפור הזה יהיה מאחוריי ושאזכה גם לא לישון בלילה מהסיבות הטובות.
תודה לך על הכל

liroya

New member
וואו... זה ממש הסיפור שלי!

היי מאחלת לטוב,

אני פשוט בהלם. את ממש מספרת את הסיפור שלי... אצלי רק הסדר הפוך, קודם הפלה בשבוע 8 ואחר כך המולה בשבוע 10, ועכשיו גם החוץ רחמי.
לצערי אין לי סיפור אופטימי ומעורר השראה לספר לך... בעצמי קיוויתי שבפעם הבאה שאני אכתוב בפורום הזה, אלו יהיו בשורות טובות.
אני רוצה לחזק אותך ולאחל לך (וגם לעצמי) המון כוח להתמודד עם המצב, ושההריון הבא יסתיים בידיים מלאות!

שאלה אם אפשר - נאמר לך על קשר אפשרי בין כל הדברים הללו? לי אמרו שזה פשוט חוסר מזל אחד אחרי השני וזהו... ושאין לרפואה ממש מה להציע לי, ושצריך להמשיך לנסות...

שולחת חיבוק

היייי

לא מאמינה לך... אני קצת מופתעת שיש עוד מישהי שעברה כמוני!!!
אם את רוצה אפשר לעבור לטלפון:).
זה קצת מעודד לשמוע שאני לא לבד בסיפור הרע הזה.. ואנחנו גם בנות אותו גיל ..
&nbsp
אצלי הכל קרה בתקופה של כ- שנתיים, אפילו קצת פחות. וכמובן שאמרו לי שזה מזל רע
ואין לזה תשובה.
&nbsp
אבל יחד עם זאת, ההחלטה עכשיו היא לא לנסות יותר לבד- ולעבור לטיפולים.
מסיבות שונות-אני אשמח לתת לך את כל המידע שלי יש בכל אחד מהנושאים..
&nbsp
תיהי חזקה ובסוף גם לנו זה יקרה.. זה פשוט לוקח לנו קצת יותר זמן
וכמו שבעלי אומר "אנחנו הולכים בבוץ" :)
&nbsp
אני זמינה לכל שאלה/מחשבה וכו'..
&nbsp
חיבוקים

למעלה