עוד חוזר הניגון...

snoopy96

New member
עוד חוזר הניגון...

תקציר הפרקים הקודמים, הריון אחד תקין, הפרעת קרישיות גבולית, תפקודי כבד לא תקינים. הכל בגדר לא מוסבר.
הריון עשירי, בטא לא מכפילה, יחד עם פרגניל, דופסטון ותרופות לאיזון בלוטת התריס, אני לא צריכה רופא שיגיד לי לאן זה הולך....
לא יודעת כבר מה להרגיש,
בימים האחרונים חושבת על זה,
על הגבול הדק שבין אומץ וטמטום,
על הגבול הדק שבין עקשנות לדבקות במטרה.
על עד מתי אסכים להיות עכבר מעבדה,
על העובדה שסוף סוף למדתי להעריך ולהנות מהטוב שיש לי,
על כמה לחץ וכאב הנסיונות האלו הוסיפו לי
על שעברו כבר ארבע שנים
איך זה שאני עדיין באותו מקום לא ברור
מודה שאני חזקה יותר היום
אבל לא בטוחה שאני רוצה לבחון את זה
נלחמת חזק לשמור על השפיות הזאת שלי, על הבטחון העצמי
לא יודעת כמה עוד נשאר לי לתת
כמה ורידים, צלקות, טראומות ודם עוד אפשר להעניק

snoopy96

New member
בהחלט חולף במחשבותינו

ההחלטה בין לקבל עוד זריקות ואכזבות מול להתמודד עם ילד שגדל בבטן של מישהי אחרת היא החלטה לא קלה. אף אחת מהאופציות לא מדהימה

רונית 294

New member
תראי

זה מאוד מלחיץ עובר שגדל בבטן אחרת אבל זה גם מלחיץ עובר שגדל בבטן שלך (בתור מישהי שעברה הריון לאחר אובדן והיה מלחיץ ביותר אבל ב"ה עם תוצאה טובה)... בסופו של דבר גם בפונדקאות הילד גנטית הוא 100 אחוז שלכם. יש גם את עניין הכסף. תראי... מאמינה שאם תמשיכי לנסות בסוף כן יהיה את ההריון שיחזיק. השאלה נותרת זהה... כמה עוד אובדנים תוכלי לשאת.

פודקאות

היי סנופי
גם אנחנו עברנו הרבה... הפלות, הריון חות רחמי והשיא - לידה שקטה בסוף שבוע 24. היתה אמורה להיות לנו בת ... בת שנה ו-4 חודשים.
אחרי הלידה השקטה החלטנו ללכת במקביל על מסלול פונדקאות. בעיקר כי הלחץ לילד כל כך חזק, והכאב הוא נוראי. אנחנו לא צעירים, ורצינו 100% הצלחה, ולא לחכות כשיהיה מאוחר מידי.
נקלטנו בפעם השנייה. הבן הבכור שלנו נולד לפני 4 חודשים, בידיוק בתאריך בו הייתי אמורה ללדת את העוברית שלנו. הוא שלנו גנטית, ודומה לי שתי טיפות מים

התהליך מורכב מכל מידה אפשרית, אך נותנת פתרון למי שהתייאשה מהשאיבות, גרידות, הורמונים, ובעיקר - אכזבות.

אם תרצי מידע נוסף אשמח לסייע בפרטי

בהצלחה !!!

שירהד1

Member
מנהל
אוי, יקירתי

אני לא יודעת מה לכתוב. לא יודעת. בוכה איתך ועבורך.
כל כך מייאש. זה נורא. אני לא יודעת איך את עומדת בזה. להריון עם מעיין הגעתי כבר על הגחון הן בהיבט הגופני, ובעיקר בהיבט הנפשי. עברתי "בסך הכל" 7 הפלות, ו-6 ברצף, ובבית היו לי שני ילדים מקסימים. ואת...אלוהים. ילד אחד ו-9 הפלות.
כמה אפשר?!!!
אני סתם זועקת את זעקתך. אין אפילו למי לזעוק...

מכירה שתיים פה שפנו לנושא של פונדקאות. אחת זכתה במתנה הנפלאה, והשנייה- בדרך לזכות, בתקווה לסוף טוב גם שם.
פונדקאות היא דבר מורכב וקשה, ולא בהכרח מהווה פיתרון בכל המקרים של הפלות חוזרות כה מרובות. אבל אולי הגיע הרגע להתעניין בכך.
הגבול עובר במקום אחר עבור כל אחת ועבור כל זוג.
אצלי הוא עבר בנסיון האחרון ההוא, שלמרבה המזל צלח. אבל לא היינו מסוגלים ולא רצינו לפנות לתרומת ביצית (שזה מה שנאמר לנו בזמנו שיכול אולי לעזור).
אצל אחרת, הגבול יהיה שונה- במקום אחר, בנסיבות אחרות.
ההחלטות הן אך ורק שלך ושל בן הזוג. ולמען האמת, בסופו של דבר- את המחליטה הבלעדית על גופך ונפשך.

לפיכך, מוטלת עלייך אחריות גדולה. את אישה, את אמא, את בת זוג. ועוד המון המון דברים- נפלאים וחשובים.
שמרי על עצמך מכל משמר.

ליבי איתך. מקווה שתגיעי להחלטות הכי נכונות וטובות עבור עצמך.

כבד לי ורע לי בלב בשבילך. כל כך קיוויתי.
איתך בדרכך הקשה.
שירה.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

snoopy96

New member
הבלתי יאומן קרה

אחרי ימים של דכאון, מחכה רק לדימום הזה שיגיד לי שנגמר, שישחררו אותי מהכדורים והעייפות ויתנו לי לנפש הפצועה שלי לדמם בשקט ולנסות שוב בפעם המליון לאחות את עצמה.
הבדיקת בטא עלתה
היתהכנראה טעות במעבדה
טעות שקיצרה לי את החיים
שהראתה לי כמה כבר קשה לי לשאת את אי הודאות
כמה האובדנים האלו לוקחים את כולי, פיזית ונפשית
כמה כבר קשה לי בכלל להאמין שאני אי פעם אעבור הריון בשלמותו
כמה לא חשוב שאני אדע שיש לי סיכויים מזעריים, זה עדיין יהיה כואב לאבד את זה
&nbsp
תודה לכולכן על התמיכה, אני כמובן עוד כאן. לא יכולה להיות שייכת לאף פורום אחר.

שירהד1

Member
מנהל
שיואו!!! האם הבדיקה עלתה כהלכה?

כלומר, אני לא מבינה בערכים, אבל האם הערך נחשב תקין לשלב הזה?
הלוואי ואמן מליון פעם- שאכן היה מדובר בטעות של המעבדה. והלוואי ואמן מליון פעם שנלווה אותך עד הסוף המתוק.
בבקשה תעדכני אותנו פה.

יאללה- שיהיו לך בשורות טובות. הלוואי ותזכי בהריון העשירי שלך למתנה נפלאה ומופלאה, כמו שאני זכיתי בהריון העשירי שלי.
אין לי יותר מילים. רק תפילות.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

snoopy96

New member
עדכון

אכן כרגע הכל נראה בסדר. באמת באורח פלא, שבוע שעבר כבר חיכיתי שהכל יגמר.
הבדיקה הבאה היא בדיקת דופק, רק מלחשוב על זה כואב לי.
אני לא קונה זריקות ותרופות ליותר מהשבוע הקרוב, אני לא קובעת תוכניות כי אי אפשר לדעת, בגדול לא נושמת.
לא חושבת שאני אוכל אי פעם לעבור את זה שוב, באמת שזה כבר כל כך קשה, פיזית ונפשית, לחיות מיום ליום, מבדיקה לבדיקה, לזכור את כל האובדנים הקודמים, לא רוצה לדעת איזה שבוע ולא כלום, רוצה רק שהזמן יחלוף. זהו.
אני איתך שירה, רק מקווה.

מחזיקה אצבעות עבורך, סנופי

כל כך משמח לקרוא את העדכון, בתקוה שמתישהו תתחילי לעדכן בפורום הריון אחרי אבדן, ותצליחי לראות שבועיים וחודש קדימה, עד לסופו הטוב של ההריון הנוכחי.

למעלה