מחזור שני אחרי גרידה

מור288

New member
מחזור שני אחרי גרידה

היי בנות
אני אחרי גרידה. לא היה דופק בשבוע 12 :(
מחזור ראשון קיבלתי אחרי 5 שבועות ויומיים ועכשיו עברו כבר חמישה שבועות וארבעה ימים ועדיין אין זכר. עשיתי בדיקה ויצאה שלילי.
קרה למישהי? מה הדרך "לטפל" בזה? היום יש לי תור לרופא סתם סקרנית לדעת כי כבר מאוד רוצה לקבל מחזור ולנסות שוב...

אמאלוסי

New member
מנסה לחשוב

1-איך היו מחזורים שלך לפני גרידה - סדירים או לא ?
בתור בחורה צעירה היו לי מחזורים של 40 + יום. השאלה מה אופייני לגוף שלך.
2 - איזו בדיקה עשית ביתית או בדיקת דם ?
כי ביתיות לא הכי אמינות. שני הריונות תקינים שלי שהסתיימו בתינוקות, התחילו מבדיקה ביתית שלילית.
3 - היום רופא יוכל לראות באולטראסאונד מה שלום רירית ולהעריך מתי את צריכה לקבל ווסת. (כמובן מאחלת לך הריון). אני במקומך הייתי לוקחת ממנו בדיקות דם, כולל בטא ופרופיל הורמונלי.
בהצלחה !

מור288

New member
תודה ו..

1-הייתי על גלולות הרבה שנים ולפני ההריון קיבלתי פעמיים מחזור כל 34/35 יום... לאחר מכן הרופא טען שהשחלות טיפה פוליציסטיות ונתן לי כדור איקקלומין להסדיר את הביוץ ובפעם השניה נקלטתי...
2- בדיקה ביתית. עשיתי פעמיים אחת לפני כמה ימים והיום בבוקר שוב כדי שאוכל לאמר לרופא... באמת הביתיות יכולות ליהיות לא אמינות? לא ידעתי...

תודה :)

שירהד1

Member
מנהל
צר לי על אובדן ההריון

בדיקות ביתיות של הריון כן נחשבות מאוד אמינות. לעיתים נדירות הן מפספסות. אצלי הן מעולם לא פספסו (הייתי 10 פעמים בהריון, ותמיד גיליתי את ההריון באמצעותן).
ההמלצה שלי היא לשאול את הרופא שלך, וזה בדיוק מה שאת אמורה לעשות היום בפגישה איתו.
אנא עדכני אותנו מה הוא אמר.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

למעלה