וסת לאחר הפלה

together7

New member
וסת לאחר הפלה

שלום לכולן,
לצערי עברתי הפלה לפני כ- 5 שבועות בשבוע 7. ההפלה החלה טבעי ואח"כ סיימתי אותה באמצעות ציטוטק. בבדיקה שביצעתי אח"כ ראו שהשק יצא ושיש מעט שאריות שהרופא אמר שיצאו עם המחזור הבא. הבטא ירדה לאיטה והיא עמדה נכון ללפני יומיים על 28. שלשום התחילו לי הפרשות חומות ואתמול זה אפילו התגבר קצת לדימום. הבנתי שקיבלתי מחזור. הבעיה היא שאני מרגישה שהדימום לא יוצא החוצה כמו בכל מחזור רגיל. הדימום לא מתגבר. יש לי מעט דימום על התחתוניות כל פעם ורק בניגוב רואים ממש דימום. קצת תחושה של "מחזור בכאילו". מצטערת על התיאורים זה פשוט מאוד מלחיץ אותי שמשהו תקוע שם...
הייתה לי כבר הפלה לפני כשנתיים ואז עשיתי גרידה והמחזור שאח"כ היה חזק כרגיל. למישהי זה קרה ויכולות להיות לה תובנות? אשמח לעיצה/עידוד או כל דבר...
תודה מראש!

אמאלוסי

New member
אולי זה שאריות ?

הי !
מצטערת שעברת הפלה.
יכול להיות שזה עדיין לא מחזור, אלא שאריות שהצטברו ויוצאות החוצה. ואז עוד מעט יהיה מחזור "אמיתי".
ברור שזה מלחיץ אותך. אולי תלכי עוד פעם לרופא שיראה שלא נשאר כלום ורחם נקיה ?

שירהד1

Member
מנהל
קצת קשה לדעת מה זה בדיוק...

ממליצה ללכת שוב לרופא ולבדוק.
לי קרה פעם אחת לאחר גרידה, שהיו לי כאבי מחזור קשים (מה שלא מאפיין אותי), ולא יצא דימום. לאחר שלא קיבלתי מחזור 8 שבועות מיום הגרידה, הלכתי להיבדק, והסתבר שאכן קיבלתי מחזור, אך צוואר הרחם התכווץ בעקבות הגרידה, ולא נתן לדם הויסתי לצאת...כך שהוא נשאר ברחם...זה לא היה מצב מסוכן, והרופא אמר לי לחכות עוד חודש, עד המחזור הבא, ושעד אז, סביר להניח שצוואר הרחם יתרפה שוב, ויתן לדם לצאת. ואכן כך היה.

אבל אצלך הסיפור הוא אחר, כי לא עברת גרידה, אלא הפלה עם ציטוטק.
בקיצור- התייעצי עם הרופא שלך. תארי לו בדיוק מה היה, ותשאלי האם יש צורך להיבדק, או לחכות עוד קצת.

אנא עדכני אותנו.
שירה.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

למעלה