הפלה בציטוטק

הפלה בציטוטק

שלום לכולם, אתמול עברתי הפלה (בשבוע 6 לפי גודל העובר) בציטוטק שמבחינתי היה פשוט בלתי נסבל מרוב הכאב. סבלתי במשך 7 שעות ללא כל דימום ורק אחרי זה היה דימום כמו במחזור, לא משהו מיוחד. יש לי הרגשה שלא באמת יצא שק ההריון ואני ממש מבואסת והשאלה היא האם לנסות לעבור את זה שוב לאחר שבוע או ללכת ישר לגרידה?

דניאל5000

New member
הי

אני ממליצה לגשת לרופא שיבצע בדיקה ואולטרסאונד ויראה אם הרחם נקי - במידה ולא הוא כבר ינחה אותך. מאחלת לך בריאות ושבעתיד הקרוב נשמע ממך בשורות טובות

אמאלוסי

New member
דעתי

הי !
מצטערת שהיית צריכה לעבור את זה.
את כותבת שהיה לך מאוד כואב. לא לקחת כלום ?
מתי יש לך תור לרופא ? יש מצב שכן הכל יצא, הרי מדובר בשלב מוקדם. במידה ולא - אני אישית הייתי מעדיפה לנסות עוד פעם ציטוטק. ואם באמת יהיה צורך לקחת עוד פעם ציטוטק - תקחי גם משכך. אדקס/נרוסין/מה שעובד אליך.
זה לא שגרידה זה משהו נורא, אבל אם אפשר בלי, עדיף בלי..

מסכימה עם אמאלוסי

אצלי שק ההריון יצא יום אחרי המנה השניה של הציטוטק (48 שעות בין המנות, לא שבוע כמו שאני מתרשמת שהוצע לך).
בהחלט מומלץ לקחת משכך כאבים, אבל רק את יודעת האם אלו כאבים שתוכלי לעמוד בהם או לא.
גרידה היא הליך די פשוט, אבל עם יותר סכנות ביחס לציטוטק. לדעתי בשבוע כזה עדיף להימנע מגרידה אם זה אפשרי.
צר לי על האובדן שלך

שירהד1

Member
מנהל
אני ממליצה לך ללכת להיבדק,

ולראות מה קורה ברחם. אם יש עוד שאריות, ממליצה להתייעץ עם הרופא.
כמה כדורים לקחת? האם 2 או 4? האם סבב אחד או שני סבבים?
כי בדרך כלל צריך 4 כדורים (שני סבבים),וגם אז- הדימומים יכולים להיות במצב הטוב יותר- שבוע-שבועיים, ובמצב היותר גרוע (כמו אצלי)- להימשך חודשים!!!

בקיצור- צריך ללכת להיבדק ולהתייעץ עם הרופא/ה שלך מה הלאה.

אנא עדכני במצבך.
שירה.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

תודה לכולם

בביקורת אמרו לי שלא נשאר כלום. אבל אני עדיין בסוג של מחזור קליל... אמרו לי ללכת לרופא שלי בעוד חודש. מקווה שיהיה בסדר. מאחלת לכולנו בעתיד הקרוב הריון קל והרבה תקווה וסבלנות

למעלה