היום......

היום......

זהו. התל"מ הגיע.
ר"ח אייר, 9/5 הגיע.
יש דברים שלא מתרגלים אליהם.
פעם הרביעית שאני 'זוכה' להגיע לתאריך שהיה אמור להביא איתו כ"כ הרבה אור ושמחה...וקשה לי יותר. הרבה יותר.
ובשבוע הבא יהיה התאריך לידה משוער של ההפלה הראשונה. ובשבוע שעבר חגגתי יום הולדת. ולפני שבועיים היה התל"מ של ההפלה השלישית.

קשה לי!!!
לא מצליחה להירדם.....
האם אצליח להשתחרר מהחלומות על בטן ענקית, וצירים, וכאב מרגש?
ולידה. הו לידה.

ותינוק.

מימי175

New member
זה גם התל"מ שלי היום....

כל כך פחדתי מהיום הזה..
היום הייתי צריכה להיות במקום אחר... עם 2 סלקלים וורודים..
מאחלת לך התמודדות מהירה וקלה עד כמה שאפשר... מבחינתי זה יהיה כמו יום זיכרון כל שנה.. עצוב, כואב אבל חייבים להמשיך הלאה.. ובמקרה שלנו- לעבר המטרה.
מחבקת אותך....

אמאלוסי

New member
המון המון חיבוקים

הו, יקירה. אני כל כך מבינה לליבך...
שולחת לך חיבוק ענק.
למזלי אני לא זוכרת תלמים של שתי הפלות ראשונות, אבל את השלישית אני כן זוכרת . השלישי היה אמור להיות ביומולדת של סבתא ז"ל וחשבתי שזה כל כך סמלי ומרגש ובטוח זה סימן טוב....
אני השבוע התחלתי לקחת תרופה פסיכיאטרית (במינון מאוד מאוד נמוך). מאוד לא שלמה אם זה, אבל מי יודע, אולי זה כן יעזור לי להיות קצת אופטימית. את לוקחת משהו ?

הייתי רוצה לשכוח.....

תאריכים אני זוכרת טוב....
ובפרט שלחלקם היו סימנים טובים,
כמו ההפלה השניה שהתל"מ בדיוק ביום הולדת של בני הקטן!!!!!! (היה אמור להיות כשנהייה בן 3)
כמו ההפלה השלישית שהתל"מ בדיוק ביום שבעלי הציע לי נישואים....... בזמנו זה היה נראה הכי ורוד שאפשר.

תרופה- אני לא לוקחת, אפילו לא בכיוון. למה החלטת לקחת? התיפקוד שלי הכל כרגיל. בבית, עם הילדים ובעבודה.... מוציאה ופורקת בעיקר כאן, עם בעלי ועם עוד 3 שנים. אחות, גיסה וחברה- שהיא בעצמה עברה כמה אובדנים.

אמאלוסי

New member
...

ואני ממש טובה בשמות וגרועה בתאריכים. מזמן שמתי לב לזה...
לגבי תרופה. גם תפקוד שלי, ברוך ה' תקין. (אולי הררי כביסה יותר גבוהים מהרגיל, אבל לא בהרבה).
באתי לרופאה לבקש משהו להרגעה למקרה שאהיה עוד פעם בהריון והיא טענה שבעצם תרופה נגד דכאון תעזור גם להרגעה ושאני קצת אובססיבית עם כל הנושא הזה של ילודה.
התחלתי לקחת רק 4 ימים וגם חצי מינון ממה שהיא נתנה לי. מאוד לא שלמה עם זה. אבל מי יודע, אולי פעם הבא שאני אראה מישהי בהריון זה לא יקלקל לי מצב רוח ליום שלם ?

mayconet

New member
קשה באמת

&nbsp
אכן לא פשוט מה שאת מתארת.
אבל למה את רוצה להשתחרר מחלום על בטן הריונית ולידה?
תחלמי וזה יקרה!!! חייב להיות! כי מגיע לך...
בהצלחה רבה. אל יאוש.
נכון שיותר קל להגיד מליישם, אבל אני בהחלט יודעת מהו יאוש בהקשר זה...

חלילה!!!

החלום על הבטן והלידה קיים גם קיים. מאמינה שגם יקרה.
התכוונתי על ההכרה שבאמת באמת אני לא הולכת ללדת. לפעמים יש לי חלומות שפשוט לא היתה ההפלה ואני מדמיינת שעכשיו בחודש חמישי/שביעי/תשיעי..... ועוד מעט אתעורר מחלום רע.
התכוונתי שאחרי התל"מ אני נפרדת מהחלום על הבטן שהייתה אמורה להיות עכשיו.

תודה על התקווה!

shira3121

New member
שולחת המון חיבוקים

יום התלמ הוא יום קשה, מקווה שאחריו יהיה יותר קל

למעלה