דווקא עכשיו יותר קשה

polycarbonate

New member
דווקא עכשיו יותר קשה

שבוע ויום אחרי הגרידה, חזרתי אתמול לעבודה והחזקתי בקושי חצי יום... הבוקר התעוררתי עם 'אורי' של רחל מתנגן לי בראש ובכיתי חצי בוקר. לא יודעת מה לעשות עם עצמי.

shira3121

New member
גם לי נהיה יותר קשה כשחזרתי לעבודה

ועד היום הזה השהות בעבודה דוקא מחמירה את מצבי

הדינמיקה של האבל

כמו רוב הדברים בחיים, לא מתנהלת בקו ישר. יש עליות ומורדות, רגעי מנוחה וצלילות פתאומיות מטה.
אני מתנצלת שלא זוכרת את הסיפור שלך, אבל מנסיון אישי וממרחק של 4.5 שנים מהאובדן הראשון (שנתיים מהשני ושנה מהשלישי), האבל הוא לתמיד.
וכמו בקלישאה הידועה, הזמן עושה את שלו.
לא מיד וכאמור לא בקו התקדמות אחיד, אבל הזמן מרכך את הזויות, ופתאום אפשר לנשום ואפילו לחייך, ואח"כ גם לצחוק צחוק אמיתי, מהלב, עם כל הגוף.

מאחלת לך שתצליחי לתת לאבל את המקום הראוי לו, ולהמשיך הלאה, ביחד איתו.

אמאלוסי

New member

שולחת לך חיבוק. עבר נורא מעט זמן. וכמו שכתבה מרעישה, את לא תרגישי ככה כל הזמן. יעבור עוד שבוע ועוד שבוע ותוכלי לחייך, אפילו לצחוק, יהיו לך ימים "זורמים".
בינתיים אין מה לעשות, אלא לבכות.
את יכולה לנסות לקחת משהו להרגעה , בסגנון "נרבן דרג'ה" או "רוגע פלוס".

שירהד1

Member
מנהל
אבל זה ברור לגמרי, והכי נורמלי

חזרתי אחורנית, וראיתי שכתבתי לך שדווקא אחרי שהגוף כבר אחרי, אז מגיע התור של הנפש. והנפש- קשה לה. קשה לה מאוד. והיא כועסת, ועצובה, וכואבת, ומדממת. אוף! מכירה את זה כל כך טוב, לצערי הרב, מעברי "העשיר" בתחום.

והנפש צריכה לעבור תהליכים מורכבים וקשים, לפעמים לבד, והרבה פעמים בסיוע של אשת מקצוע. ומי שמכירה אותי פה, יודעת שאני תמיד בעד ללכת לטיפול כדי לסייע לנפש להתמודד ולעבד את האובדן הכואב.

עברו כמה ימים מאז כתבת את ההודעה. האם בימים האחרונים כן הלכת לעבודה, או שנשארת בבית?
איך את עם שני הילדים? מצליחה לתפקד? איך עם בן הזוג?- מדברים על זה?
מוזמנת לשפוך פה חופשי את כל הלב. מה שבא לך.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

mayconet

New member
זמן

&nbsp
&nbsp
בוקר טוב,
אין סדר או לו"ז לתגובות שלנו בעקבות אבידה.
כל אחד/אחת מגיבים בצורה פרטית.
אני עובדת עם מישהי שחוותה אובדן ובוחרת בינתיים להתעסק רק בפרטים הטכניים, בלי להסתכל אחורה.
וזה בסדר. התהליכים הללו דורשים זמן.
בהצלחה רבה בהמשך.

למעלה