אוף

אוף

בדרך כלל אני שומרת על אופטימיות, על תקווה.
היום אני מיואשת. היום אני אבודה. היום אין לי תקווה.
10 חודשים. 4 שאיבות. 2 החזרות. 4 חודשי הפסקה לנסיונות טבעיים.
0 הריונות.
היום עוד בטא שלילית מצטרפת לים השליליים שלי.
בעוד חודשיים אני מציינת שנתיים ללידה השקטה.
אני לא רוצה שההריון האחרון שלי יהיה זה שנגמר בגרידה לפני שנה וחודשיים.
אני לא רוצה שהבת שלי תהיה בת יחידה (צרות של עשירים, אני יודעת. לצערי זה פורום הבית שלי ולכן אני מרשה לעצמי לקטר פה).
אני רוצה עוד.
אני רוצה את התקווה שלי בחזרה.
ואני לא ממש יודעת איך להחזיר את התקווה.
ואין לי מושג האם אני רוצה להמשיך עם הPGD או לחזור להמר על נסיונות טבעיים.
אז היום אוף והרבה רחמים עצמיים.
האם מחר בבוקר האוף יילך והתקווה תחזור? אולי.

דניאל5000

New member
חיבוק

יש תמיד את רגעי המשבר, הנפילות בדרך למטרה ... מבינה כל כל את היאוש והאכזבה שלך ! לא יודעת מה להמליץ לך , טבעי או הפריה רק מאחלת לך מכל הלב המון המון הצלחה ושתזכי להריון בהקדם שיסתיים בידים מלאות . שיהיה חג שמח

אמאלוסי

New member
אוף...

שולחת לך חיבוק וירטואלי. זה יום מאוד מאוד קשה.
דווקא בגלל שאת כן בן אדם אופטימי ותמיד מודה על מה שיש (הבת המהממת שלך), אני בטוחה שיאוש יתחלף בקרוב לתקווה.
מה עזר לך בעבר לעבור מיאוש לתקווה ?
לגבי PGD/טבעי. מה הלב שלך אומר ?
כמובן, אני לא שואלת שתעני בפורום..
ואני ממש מקנאה ביכולת שלך לכתוב ביום שכזה. אני בימי הפלות לא הייתי מסוגלת לכתוב /להגיד מילה. קפאתי מבפנים...

שירהד1

Member
מנהל
ואו! זה באמת נורא קשה ומייאש

את בחברה טובה- לי היו כל כך הרבה רגשי יאוש. אוף! אין. לא האמנתי כבר. המשכתי כי לא מצאתי את הכוחות והאומץ להפסיק. היאוש הזה שאוכל מבפנים זכור לי היטב.
ומותר שיהיו גם ימים עם רחמים עצמיים. מה קרה? מגיע לך קצת גם לשקוע מדי פעם. זה הכי טבעי בעולם.
כתבת שעשית בטא ורציתי לשאול אותך למה- כלומר- אם אתם בנסיונות טבעיים, אז זה אומר שהיה איחור במחזור? האם עשית בדיקה ביתית ויצאה חיובית, ואז עשית בטא שיצאה שלילית? סליחה על השאלות הטכניות. פשוט לא כל כך הבנתי.

קבלי חיבוקי עידוד ממי שהיתה שם עמוק ביאוש, ובכל זאת זכתה בתקוות ענק. מאחלת לך אותו הדבר

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

אמאלוסי

New member
עונה במקום על שאלה טכנית

עונה על שאלה טכנית במקום מרעישה. כפי שהבנתי מהודעה של מרעישה, בוצעה החזרה ומס' ימים מסוים אחרי החזרה מקובל לעשות בטא.

מה שאמאלוסי כתבה

היינו בסבב החזרת מוקפאים ובדיקת הבטא נדרשת כדי לוודא אם יש צורך להמשיך תמיכה הורמונלית.
אני פשוט עייפה מהכל. אם הייתי צעירה יותר הייתי לוקחת פסק זמן מהנסיונות. אבל אני לא צעירה יותר ופסק זמן של כמה חודשים לא בא בחשבון.

עונה

פעם ראשונה שהיה לי סבב מוקפאים, אז הפעם לקחתי פרוגינובה מהיום השני או השלישי של המחזור. אחרי שבוע בערך הוסיפו לי גם נרות אנדומטרין.
כשהיתה החזרה אחרי שאיבה, לא קיבלתי תמיכה מעבר לאוביטרל שלקחתי יום לפני ההחזרה.

shira3121

New member
מקווה שאת כבר יותר טוב היום

ומה שאת מתארת זה ממש לא צרות של עשירים אלא מסע מאוד ארוך ומפרך אז תרגישי חופשי לקטר כאן. שולחת המון המון חיבוקים

למעלה