ציטוטק כשיש דימום

שירי1984

New member
ציטוטק כשיש דימום

היי בנות,
האם מישהי קיבלה ציטוטק דרך הנרתיק למרות שהיה לה דימום חזק?

קיבלתי עם דימום קל

אני תוהה האם דימום חזק לא עלול לפגוע בספיגה של החומר ו/או לגרום לפליטת הכדורים.
חייבת לציין שאצלי במנה הראשונה נפלט כדור אחד עוד בבית החולים וכדור נוסף בבית. נדמה לי שבמנה השניה נפלט כדור אחד בבית. בכל מנה הוחדרו 4 כדורים.
שבוע אחרי המנה השניה נבדקתי והרחם היה נקי.

שירי1984

New member
ממש ראית כדור שנפלט?

בעיקרון היה לי דימום כבד. חיכיתי בערך 4 שעות מהרגע שהכניסו את הכדורים ועד שעשיתי פיפי וכשנכנסתי לשירותים הרגשתי משהו נפלט אבל זה גם יכול להיות כריש דם כי במהלך הלילה כבר היו לי התכווצויות באופן טבעי ורוב מה שצאריך לצאת יצא.
עברו כבר 9 שעות מאז קבלת הכדורים ואין השפעה. אולי את החלק הקשה כבר עברתי בלילה.

כן

כאמור אחד יצא כבר בבית החולים והשני בבית.
השק יצא יום אחרי המנה השניה. הוא קפץ לשירותים אז בהתחלה לא הייתי בטוחה, אבל בדיעבד הבנתי שזה היה השק.
מקווה שהכדורים יסיימו את מה שהגוף התחיל לבד ושלא תצטרכי התערבויות נוספות.
מתי את אמורה ללכת לביקורת הבאה?

שירי1984

New member
ביום ראשון

פשוט מאז שהחדירו את הכדורים לא היו כיווצים ורק פעם אחת הרגשתי משהו נפלט אז הוא שזה היה שק ההריון או שהכדורים פשוט יצאו..

יותר סביר שזה השק

אני לא חושבת שניתן להרגיש את הכדורים נפלטים, הם ממש קטנים.
בתלות בפרוטוקול של ביה"ח, אם עדיין יהיו שאריות, אולי יחדירו לך מנה שניה של ציטוטק.

שירי1984

New member
זה לא בבית חולים

עשיתי את זה במרפאה של רופא.
בגלל שהרוב כבר יצא לא היתי צריכה להישאר להשגחה.
בכל מקרה הוא אמר לי לחזור יום ראשון ואם נשאר משהו אני מקבלת כדורים נוספים.
פשוט קיוויתי לסיים את זה בסופ"ש ולא הבנתי למה הוא בחר לתת לי את הכדורים באופן וגינלי כשיש דימום כל כך חזק.

עדיקו28

New member
הי שירי

אחרי החויה שלי עם ציטוטקים (לקחתי כמה סבבים)-
הם דווקא נספגים הכי טוב "על רטוב" (עם דימום)
אכן אפשר להרגיש ואף לראות אותם יוצאים (קרה לי)- אבל אם זה קורה אחרי בערך 3 שעות זה כבר בסדר כי החומר הפעיל נספג (אצלי זה יצא והשפיע...) וגם את יכולה להרגיש אם זה משפיע (אני מניחה שאת כבר יודעת).

ושלא תחווי יותר סבל מבינה לליבך

אמאלוסי

New member
אולי הכל יצא ?

אם יש לך דימום חזק, יתכן שהכל יצא ואת בכלל לא צריכה ציטוטק. (האמת זה התסריט הטוב ביותר). לי היה דימום חזק, אבל בכל זאת נשארה שארית אז הייתי צריכה לקחת.
קודם תבדקי האם נשאר משהו ורק אז תקחי ציטוטק.

שירי1984

New member
נשאר קצת

הייתי אצל הרופא בבוקר ונשאר עדיין שק הריון קטן מאוד. חוץ מזה הכל באמת יצא אז הוא נתן לי ארבעה כדורים ומאז אני לא מרגישה כלום והדימום מתחיל להיחלש

למעלה