כמה מילות עידוד מחברה לשעבר

• פותח הנושא sael
  • פורסם בתאריך

sael

New member
כמה מילות עידוד מחברה לשעבר

אני מניחה שרובכם לא ממש זוכרים אותי כי עבר זמן רב מאז שכתבתי פה לאחרונה. ב-11/3/02 עברתי הפלה ולאחר מכן השתתפתי בפורום הזה עד שנכנסתי שוב להריון. כשגיליתי שאני בהריון השני החלטתי שיותר אני לא נכנסת לכאן אפילו לקרוא בגלל איזושהי אמונה טפלה שלי. תמיד עודד אותי לקרוא כאן על בנות שחוו אובדן הריון ולאחר מכן נכנסו שוב להריון שהתפתח בצורה תקינה וילדו תינוקות בריאים, אז החלטתי שאחרי שאלד אני אכנס לכאן לעדכן כי אולי זה ייתן תקווה ועידוד לאלה מכם שמחכים להריון נוסף. אז הנה אני כאן כאמא לתינוקת בת שבועיים. ההריון הראשון שלי הסתיים בשבוע 8 לאחר שבאולטרסאונד נצפה עובר ללא דופק שהתפתחותו פסקה כבר בשבוע 5. נאלצתי לעבור גרידה והייתי ממש שבורה ולא יכולתי לחכות כבר להיכנס שוב להריון. 4.5 חודשים לאחר מכן נכנסתי להריון ומיותר לציין שהשבועות הראשונים עברו לי בחרדות נוראיות בגלל מה שעברתי. אבל לשמחתי הרבה הכל התפתח והלך כמו שצריך ולפני שבועיים ילדתי את בתי הבכרה בלידה קלה ומהירה. אז קיימתי את ההבטחה שהבטחתי לעצמי להיכנס לכאן ולעדכן ושתדעו שאסור להתייאש. אני מאחלת לכולם כאן הריון מהיר ותקין שיסתיים בלידה של תינוקות בריאים. ותדעו שזה נורמלי להיות בלחץ ובחרדות בהריון החדש אבל העיקר זה לא לאבד את התקווה ואת האמונה שיהיה טוב.

חניתושה

New member
לאמא של עמית

בס"ד קודם כל מזל טוב ענקי להולדת ביתך עמית, אני מחלת לך רק אושר ושלווה בגידולה. שנית כל הכבוד לך שלא שכחת אותנו וכתבת לנו שאכן ממשיכים הלאה לאחר אובדן, כאן להרבה מאוד נשים כמעט אבדה התקווה ויום אחר יום אנו חוות את הפחד מהמחשבה של האם נהיה אימהות. תודה רבה לך ושוב מזל טוב.

זוכרים גם זוכרים ו ../images/Emo49.gif

זוכרים אותך בהחלט, במיוחד הוותיקים. איזה יופי, ומזל טוב. ממש כיף לשמוע ועוד יותר כיף שחשבת עלינו ונכנסת לספר ולעודד. אני מאחלת לך המון אושר עם עמית ובכלל. שתגדלו אותה בכיף, הנאה, בריאות ובכלל - רק טוב. באמת מזל טוב מכל ה
יעל

../images/Emo39.gifלאמא של עמית...../images/Emo140.gif

אמא, מילה קצרה כל כך, שהציפיה להגיע למצב בו תיקראי "אמא" לוקח לעיתים תקופה כה ארוכה ולעיתים כואבת... כה שמח בשמחתך, ומבין השורות ניתן לקרוא עד כמה את מאושרת בימים אלו עם עמית ושאר בני המשפחה. מאחל לך ולעמית מזל טוב, בריאות (הכי חשוב!) וכל טוב. בנוסף, תיארת בסוף הודעתך את העובדה כי "ושתדעו שאסור להתייאש". זה לדעתי מאד מאד חשוב כאן בפורום, ואודה לך אם מדי פעם תיכנסי אלינו לעודד ולהעביר את המסר הכה חשוב הזה, שחברות וחברי הפורום כה זקוקים לו ולשמוע אותו ממך זה לבטח יעודד! ממני, תמיד איתנו

chapling

New member
תודה!!!!

זה בהחלט מעודד לקרוא על סיפורים שמחים וכמובן המון מזל טוב!

למעלה