לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1312213,122 עוקבים אודות עסקים

פורום אובדן הריון תמיכה

ברוכים וברוכות הבאים לפורום אובדן הריון - תמיכה,אין צורך להכביר במילים על התחושה הקשה, ההלם, הבלבול ותחושת האובדן עימם מתמודדים כאשר מאבדים הריון.מעטים הם הפורומים באינטרנט בעברית או בכלל, המתמודדים עם נושא אבדן הריון.אכזבה... מדוע אף אחד לא מדבר על הנושא הכל כך חשוב הזה?!הפורום מהווה קבוצת תמיכה חמה ומשפחתית אשר עוסקת בכל ההיבטים הנפשיים הכואבים המלווים אחד או יותר מן האירועים הבאים: א. הפלה טבעית במהלך הריון.ב. הפסקת הריון עקב בעיה רפואית של האם/ עובר.ג. מות העובר מוות טבעי ברחם במהלך ההריון או הלידה.ד. מות התינוק/ת בסמוך או מספר חודשים לאחר הלידה.למי מיועד הפורום?ראשית, לנשים חד הוריות וזוגות אשר חוו לצערם בעבר הקרוב או הרחוק אחד מן האירועים שצוינו. בנוסף הפורום מיועד לבני משפחה (אבות, אמהות, אחים ואחיות וכו`) , חברים, מעסיקים, עובדים של נשים או בני זוגן אשר חוו אחד מן האירועים המצערים שצוינו קודם לכן.הפורום יעזור לכם לפנות אל הקרובים שלכם ולדבר איתם בצורה נכונה ותומכת. על ידי גלישה בפורום תבינו מה עובר על הקרובים שלכם ותקבלו עצות כיצד לשוחח עימם. מה להגיד ומה לא להגיד ? כיצד להתחבר אליהם בכאבם וכו`.הפורום מיועד גם לנשים וזוגות אשר חוו בעבר אבדן הריון, עברה תקופה, היום הם הורים, לא שוכחים את העבר ולכן מעונינים לתמוך רגשית באחרים החווים אבדן טרי.בפורום ניתן תמיכה ונחזק האחד את השני בין היתר על ידי עצות מעשיות להתמודדות עם השכול והאובדן. כיצד להתמודד עם המצב הלא צפוי והכואב? מה כדאי לעשות? איך להתמודד עם המשפחה,החברה, בעבודה?נחלוק את הסיפורים האישיים שלנו עם החברים בפורום (האינטרנט יקל עלינו מאד, כיוון שאין חובה להיחשף), ועל ידי תגובות החברים בפורום נקל במעט את תהליך ההתמודדות הקשה המלווה אותנו.מאמרים וכתבות:החומר המצוי בעברית בנושא הינו מועט ביותר, לכן נעדכן האחד את השני בחומר על הנושא ויחדיו נחבר בעצמנו ולעצמנו מאמרים וכתבות אישיות העוסקות בנושא בעברית , ועל ידי כך לא נצטרך לגלוש באתרים בשפות זרות, דבר שמקשה את ההתמודדות עקב קשיי תרבות ושפה שונים. הפורום עוסק במקרים של מות עובר או תינוק בלית ברירה ואין כוונת הפורום לדון בעד או נגד הפלות או שאלות מסוג זה שכן אוכלוסית החברים בפורום עשו כל שביכולתם כן להביא ילד בריא לעולם ולגדלו.תחושתנו היא כי אנו נבין הכי טוב את עצמנו... כלומר, קיימת בחברה נטיה לא לטפל בנושא של אבדן הריון מן ההיבט הנפשי והרגשי הן לאשה החווה טראומה מסוג זה והן לבן זוגה המלווה אותה בתהליך. אנו חשים כי הפורום יהווה מקום מפגש רציני, איכותי בו כולנו נמצא כל אחד את עצמו, ילמד על עצמו באמצעות שיחות הנפש (נאחל לעצמינו הרבה כאלה...) והתמיכה שכה חיונית לכל אחד מאיתנו.מילה על ולבני הזוג...חשוב להבין שגם בני הזוג חשים בעוצמה רבה את תהליך אבדן ההריון שהתרחש. אמנם לא חשים זאת מבחינה פיסית, אולם בכל שלבי ההריון בני הזוג חושבים על העובר הצומח ומתפתח בבטן , נקשרים אליו, מדמיינים איך הוא נראה ועוד....כאשר מתרחשת הפסקת הריון, שני בני הזוג מאבדים את היקר מכל, וזה כואב, כואב מאד...לכן חשוב לפנות אליכן הנשים החברות בפורום, נסו לשתף את בן הזוג, גם כן בפורום .כפי שכתב "תמיד איתנו" מייסד הפורום: "כבן זוג אני יודע עד כמה עז ומשמעותי האבדן מבחינה נפשית, ומשוכנע כי השתתפות פעילה של בני הזוג תתרום להם מבחינה רבה .ומילה לבנות הזוג, שתפו את בן זוגכן, ספרו לו מה אתן חשות ומרגישות ומה הייתן מצפות ממנו. אם לא תאמרו הוא לא ידע..."לסיום,ראשית ,השתדלו לספר עליו לזוגות שחוו אבדן הריון כלשהו, בכדי שידעו על קיום הפורום.שנית,אנו מקוות, כי הפורום ישיג עבור כל החברים בו את המטרות,ומאחלות לכולנו כי בעת השהות בפורום תרגישו תחושת נוחות , חום ושותפות אמיתית !יעל של עדי ונאשא

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אובדן הריון תמיכה

ברוכים וברוכות הבאים לפורום אובדן הריון - תמיכה,אין צורך להכביר במילים על התחושה הקשה, ההלם, הבלבול ותחושת האובדן עימם מתמודדים כאשר מאבדים הריון.מעטים הם הפורומים באינטרנט בעברית או בכלל, המתמודדים עם נושא אבדן הריון.אכזבה... מדוע אף אחד לא מדבר על הנושא הכל כך חשוב הזה?!הפורום מהווה קבוצת תמיכה חמה ומשפחתית אשר עוסקת בכל ההיבטים הנפשיים הכואבים המלווים אחד או יותר מן האירועים הבאים: א. הפלה טבעית במהלך הריון.ב. הפסקת הריון עקב בעיה רפואית של האם/ עובר.ג. מות העובר מוות טבעי ברחם במהלך ההריון או הלידה.ד. מות התינוק/ת בסמוך או מספר חודשים לאחר הלידה.למי מיועד הפורום?ראשית, לנשים חד הוריות וזוגות אשר חוו לצערם בעבר הקרוב או הרחוק אחד מן האירועים שצוינו. בנוסף הפורום מיועד לבני משפחה (אבות, אמהות, אחים ואחיות וכו`) , חברים, מעסיקים, עובדים של נשים או בני זוגן אשר חוו אחד מן האירועים המצערים שצוינו קודם לכן.הפורום יעזור לכם לפנות אל הקרובים שלכם ולדבר איתם בצורה נכונה ותומכת. על ידי גלישה בפורום תבינו מה עובר על הקרובים שלכם ותקבלו עצות כיצד לשוחח עימם. מה להגיד ומה לא להגיד ? כיצד להתחבר אליהם בכאבם וכו`.הפורום מיועד גם לנשים וזוגות אשר חוו בעבר אבדן הריון, עברה תקופה, היום הם הורים, לא שוכחים את העבר ולכן מעונינים לתמוך רגשית באחרים החווים אבדן טרי.בפורום ניתן תמיכה ונחזק האחד את השני בין היתר על ידי עצות מעשיות להתמודדות עם השכול והאובדן. כיצד להתמודד עם המצב הלא צפוי והכואב? מה כדאי לעשות? איך להתמודד עם המשפחה,החברה, בעבודה?נחלוק את הסיפורים האישיים שלנו עם החברים בפורום (האינטרנט יקל עלינו מאד, כיוון שאין חובה להיחשף), ועל ידי תגובות החברים בפורום נקל במעט את תהליך ההתמודדות הקשה המלווה אותנו.מאמרים וכתבות:החומר המצוי בעברית בנושא הינו מועט ביותר, לכן נעדכן האחד את השני בחומר על הנושא ויחדיו נחבר בעצמנו ולעצמנו מאמרים וכתבות אישיות העוסקות בנושא בעברית , ועל ידי כך לא נצטרך לגלוש באתרים בשפות זרות, דבר שמקשה את ההתמודדות עקב קשיי תרבות ושפה שונים. הפורום עוסק במקרים של מות עובר או תינוק בלית ברירה ואין כוונת הפורום לדון בעד או נגד הפלות או שאלות מסוג זה שכן אוכלוסית החברים בפורום עשו כל שביכולתם כן להביא ילד בריא לעולם ולגדלו.תחושתנו היא כי אנו נבין הכי טוב את עצמנו... כלומר, קיימת בחברה נטיה לא לטפל בנושא של אבדן הריון מן ההיבט הנפשי והרגשי הן לאשה החווה טראומה מסוג זה והן לבן זוגה המלווה אותה בתהליך. אנו חשים כי הפורום יהווה מקום מפגש רציני, איכותי בו כולנו נמצא כל אחד את עצמו, ילמד על עצמו באמצעות שיחות הנפש (נאחל לעצמינו הרבה כאלה...) והתמיכה שכה חיונית לכל אחד מאיתנו.מילה על ולבני הזוג...חשוב להבין שגם בני הזוג חשים בעוצמה רבה את תהליך אבדן ההריון שהתרחש. אמנם לא חשים זאת מבחינה פיסית, אולם בכל שלבי ההריון בני הזוג חושבים על העובר הצומח ומתפתח בבטן , נקשרים אליו, מדמיינים איך הוא נראה ועוד....כאשר מתרחשת הפסקת הריון, שני בני הזוג מאבדים את היקר מכל, וזה כואב, כואב מאד...לכן חשוב לפנות אליכן הנשים החברות בפורום, נסו לשתף את בן הזוג, גם כן בפורום .כפי שכתב "תמיד איתנו" מייסד הפורום: "כבן זוג אני יודע עד כמה עז ומשמעותי האבדן מבחינה נפשית, ומשוכנע כי השתתפות פעילה של בני הזוג תתרום להם מבחינה רבה .ומילה לבנות הזוג, שתפו את בן זוגכן, ספרו לו מה אתן חשות ומרגישות ומה הייתן מצפות ממנו. אם לא תאמרו הוא לא ידע..."לסיום,ראשית ,השתדלו לספר עליו לזוגות שחוו אבדן הריון כלשהו, בכדי שידעו על קיום הפורום.שנית,אנו מקוות, כי הפורום ישיג עבור כל החברים בו את המטרות,ומאחלות לכולנו כי בעת השהות בפורום תרגישו תחושת נוחות , חום ושותפות אמיתית !יעל של עדי ונאשא
x
הודעה מהנהלת הפורום
אנא קראו את תקנון הפורום לפני כתיבת הודעה חדשה
הודעת הריון ניתן לעדכן עד שלב הדופק בסימון מיוחד של אזהרה|זהירות| וזאת על מנת לכבד את אלה שקשה להן עם ההודעה  

המשך >>

לצפיה ב-'לידה שקטה'
לידה שקטה
<< ההודעה הנוכחית
18/11/2007 | 23:53
5
2160
שלום לכולם,
אני בשבוע 26 להריון ובעוד כ- 4 שבועות אני אמורה לעבור דיקור מי שפיר כדי לבדוק האם העובר שלי נדבק בחיידק ה- CMV.
במידה והעובר אכן נדבק ב- CMV נפסיק את ההריון.
רציתי לדעת מה התהליך של "לידה שקטה" בשבוע 30 מבחינת פרוצדורה רפואית ?
תודה
אובדן הריון תמיכה >>
לצפיה ב-'מיכל'
מיכל
19/11/2007 | 00:36
285
קודם כל אני מאוד מאוד מקווה ששאלתך תהיה לשווא והעובר בריא.
אבל אם לא
אז
את מגיעה להפסקת הריון אחרי שועדת על מאשרת אותו על סמך המלצות רפואיות
לליבו של העובר מוחדרת מחט (כמו בבדיקת מי שפיר) שדרכה מזריקים חומר רעיל העוצר את פעימות ליבו
יש לחקות כמה שעות להפסקת הדופק ואז מתחילים בזירוז הלידה
היות והגוף לא מוכן עדיין ללידה הזירוז יכול לקחת זמן רב.
בד"כ מדובר בהחדרת בלון שמרחיב את צוואר הרחם
או למינריות שעושות את אותה הפעולה.
כשצוואר הרחם התרחב מעט מתחילים בעצם פעולת הזירוז תוך מתן הורמונים לפעמים באינפוזיה ולפעמים בנרות לנרתיק.
בלידות שקטות לא חוסכים אפידורל וכל חומר מאלחש אחר.
הלידה היא למעשה לידה רגילה עם הצירים, צירי הלחץ וכל השאר.
אחרי הלידה לא לשכוח לדרוש כדור להפסקת החלב!
לידה שקטה שלי התנהלה קצת אחרת ואם תרצי את יכולה לקרוא איך זה היה במאמרי הפורום (גורן שלי)

זה קשה פיזית אבל נפשית זה בלתי נתפס לגמרי.
אני אישית הייתי ממליצה לבוא עם הבעל כמובן ואולי אף לקחת דולה או תומכת אחרת כדי שיהיו לידך. לי אישית היה מאוד מאוד חשוב לראות את התינוק ולהפרד ממנו, אבל יש נשים שמעדיפות לא לראות.
אני עד היום מצטערת שלא לקחתי אותו בידיים. זה קטע קורע לב ומצד שני יש בפרידה הזאת המון נחמה. את ילדת את ילדך, את אמא שלו מאותו יום והלאה, ויש לשניכם זכות לגעת אחד בשניה ולהפרד באהבה.

הלוואי הלוואי וכל מה שכתבתי יהיה לשווא!!!!!!!!!!
אובדן הריון תמיכה >>
לצפיה ב-'בדיקת מי שפיר ל CMV'
בדיקת מי שפיר ל CMV
19/11/2007 | 06:24
3
233
היי מיכל,
אני עשיתי בדיקה ל CMV  בשבוע 22. אצלי ידעו שההדבקות היתה לפני שנכנסתי להריון, אך לא ידעו כמה זמן לפני.  בסוף קיבלת תשובה שה CMV תקין, אך תשובה יש לעובר תסמונת אחרת ועברתי "לידה שקטה" בשבוע 25.
קחי בחשבון שאם חס וחלילה תצטרכי לעבור "לידה שקטה" (ואני מתפללת שהכל יהיה תקין), אז יש שלב שבו גם ממיתים את העובר ע"י זריקה ללב, שלב נוראי ביותר......
אני עברתי לידה לכל דבר, אפידורל, זירוז חדר לידה והכל.....

מקווה שאצלך יהיה הכל בסדר, ולא תצטרכי לעבור מה שעברנו......  בכל מקרה, תחזיקי מעמד

אני גם הלכתי למומחה לזיהומים שהסביר לי בדיוק לפי תוצאות הבדיקות שלי מה הסיכויים להדבקות.....

בהצלחה לכם
אובדן הריון תמיכה >>
לצפיה ב-'מחזיקה אצבעות '
מחזיקה אצבעות
19/11/2007 | 10:57
2
176
אני עברתי לידה שקטה עקב הדבקה הCMV ,זה עדיין מאוד טרי אבל התהליך הוא לא הכי נעים מבחינה פיזית ממיתים את העובר ע"י זריקה ואז מקבלים זרוז ע"י הכנסת בלון ופיטוצין בעירוי ,הלידה ארכה 40 שעות וכמובן שאין מה לדבר על הכאב הנפשי. מאחלת לך מכל הלב שהתשובה תהיה שלילית ,אני מבינה את הרצון שלך לשאוב מידע לפני ולדעת הכל אבל ממליצה לך בחום לעבור את הבדיקה בשקט ורוגע ובעזרת השם להיות מאושרת מהתוצאות .
אובדן הריון תמיכה >>
לצפיה ב-'לידה שקטה'
לידה שקטה
19/11/2007 | 11:21
1
254
גם אני עברתי לידה שקטה עקב הדבקה ב CMV, אני חודשיים אחרי, חזרתי לעבוד אחרי שבוע מהשאפוז בבית החולים. כיום אחרי חודשיים, פתאום בימים האחרונים אני לא מסוגלת לעבוד. ואני חושבת כל הזמן על מה שקרה. כאילו נפל לי איזה אסימון. ואני לא יודעת כיצד להתמודד עם זה, מאחר שכבר עבר זמן. רציתי לשאול אותך מה לעשות... אשמח אם תסייעי לי בכך. היום נשארתי בבית ולא הלכתי לעבודה. אפילו לא התקשרתי לבוס להודיע, אני בכלל לא יודעת מה להגיד לו... והאם להתקשר, כי אף אחד במשרד לא יודע  (התחלתי עבודה חדשה).
זקוקה נואשת לתשובה ממך.

תודה ויום נעים.
אובדן הריון תמיכה >>
לצפיה ב-'כל מה שאת עוברת (וגם אני) הוא נורמלי וטבעי'
כל מה שאת עוברת (וגם אני) הוא נורמלי וטבעי
19/11/2007 | 14:47
241
אני גם יכולה להעביר כמה ימים בצורה "נורמלית" ואז יש יום יומיים של בכי מכל דבר ומחשבות אין סופיות על מה שהיה,אני חושבת שכל אחת מתאבלת באופן שונה ,אי אפשר לשכוח את מה שקרה ואני בטוחה שגם עוד 30-40 שנה כשאני אחשוב על מה שקרה אז אני ארגיש כאילו זה היה אתמול.דעתי היא שמותר לבכות ולדבר על מה שהיה,אני לא חושבת שאספר במקום העבודה החדש על מה שהיה אז במיוחד בתקופה הזו שכולם חולים לא יקרה כלום אם גם מידי פעם תתקשרי ותודיעי שאת לא מרגישה טוב...
אובדן הריון תמיכה >>

הודעות אחרונות

17:24 | 14.11.18 קרן שמש מאוחרתת
10:13 | 14.11.18 אופטימית 123
13:00 | 11.11.18 לראות את האור 123
21:43 | 10.11.18 vichy86
10:41 | 10.11.18 ענבר234
07:23 | 09.11.18 שירהד1
07:22 | 09.11.18 שירהד1
07:21 | 09.11.18 שירהד1
18:06 | 28.10.18 ציטה 9

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ