שמות של רוסיים

Slim Jim

New member
שמות של רוסיים

שלום, אני וחברים מכינים סרט על מאפיה רוסית, ואנחנו צריכים רשימה של שמות רוסיים של גברים ונשים. בעיקרון יש לנו רשימה של שמות, אבל אנחנו מחפשים שמות פחות פופולריים בקרב הישראליים לפחות. משהו יותר אותנטי... מישהו יכול לתת רשימה בלי השמות הללו?: קיריל,סשה,סרגיי,אולג,יורי,אדווארד,ואדים,בוריס,יבגני,רומן,דימיטרי,ארטיום, איגור,לב,ארקדי,איליה. תודה מראש!

i v g y

New member
היני

גרירורי פיודור סטאס אלכסיי סטאניסלאב ואניה ומה עם שמות של בנות? איזה יש לכם כבר? אפשר להשתתף בסרט?

מארק

גשה פבל טימור מרט דימה מישה. בנות: נסטיה דשה לודה ז'נה ליקה. תשלחו את הסרט בדואר אחרי שתסיימו?

the freaky girl

New member
מממ... יש מצב אני אחזור על כמה שמות

תסתדרו..
בנות: אליסה, מרינה, אלסייה, ליודה, נסטיה/אנסטסיה [
], אלה, לנה, ריטה, מאשה/מריה, דאשה/דריה, איווה/איוונה, סוניה, רימה, אלבינה, אירה/אירנה, אניה/אנה/אנוטה, אילונה/אלונה, אניטה, יאנה, זויה, ניקה/ורוניקה, ויקי/ויקטוריה, טניה/טטיאנה, ברוניה [
], ולריה, אוקסנה, סופיה וכו'..:) בנים: אנטון/טוחה, גרגורי/גרג, פט'יה, ז'ניה, טוליק, מארק, איגר/איגור, דימה [
], אדיק, אנדריי, איוון, וווה/ולדימיר [
], אלברט, בוריה/באריס וכו'..:)

Slim Jim

New member
תודה לכולם!

הסרט עוד בחיתוליו. כרגע עסוקים בתסריט. לא יכול להבטיח כלום עדיין... תודה על עזרתכם!

Janem

New member
אע...

ולדימיר איגנאט גרגוריי גנדי מארק מיכאיל ... ... :)

נצל"ש-חזרתי לפני שעה וחצי מהופעה

של ולרי לאונטייב! הייתה הופעה ממש טובה כרגיל וזאת הפעם שלישית שאני בהופעה שלו=) הייתי עם ההורים,סבתא,דודה ועוד פגשנו שם את בת דודה(שמשוגעת עליו) ודודה אחרת שלי=) בקיצור הוא שר שעתיים בלי הפסקה לי זה ניראה קצת קצר אבל חפיף=) לזמר יש מלא אנרגייה(הוא בן 56
) ראיתי אותו משש קרוב כשה הוא יצא לקהל אז עמדתי לידו והוא הסתכל עליי במבט כזה רציני חחחחחחחחחח יש לי איזה שני תמונות שלו=\ אח המעצבן השאיר לי ממש קצת מקום לתמונות:( וגם לקראת הסוף שרציתי לצלם הסדרן כזה רץ אליי וכעס עליי למה אני מצלמת מניאק!!!
אמרו לי בכניסה שמותר לצלם בדגיטלי ואפילו לא פתחתי פלאש בעע... טוב לא משנה פעם הבאה....=) אגב הוא מזה מצחיק!!!!:) אחרי זה יצאנו החוצה וחכינו שהוא יצא:) ןהצטלמתי עם הרקדן החמוד שלו
בקיצור היה נחמד,נהנתי!!

i v g y

New member
נירא לי אני אלך פעם הבאה גם

תמיד אני רואה קונצרטים שלו בטלויזיה וזה פשוט מדהים הרקנים שלו מעולים והוא שר מעולה וגם צודקת האנרגיות שלו זה משהו מטורף. הכי אני רוצה ללכת להופעה של LAIMA אהובתי. הקונצרטים שלה גם מעולים. בכל מקרה שמח שנהנית ותודה על התמונות ששמת פה!

ממליצה בחום!!!!!

אם אתה אוהב אותו אז אתה חייב איזה פעם אחת לפחות ללכת להופעה=) בטח שנה הבאה הוא גם פה=) היינו בשורה 7 והיה מדהים=) רק שבאמצע הלכתי לשירותים חחחחחח הרקדים שלו באמת מעולים! כשה הוא הולך להחליף בגדים אז הם תמיד רוקדים! והבנים הרוקדים עשו איזה קטעים מצחיקים שמו כזה כובע אז הרבה אנשים רצו אליהם ושמו להם כסף
היה נחמד מאוד מאוד!

the freaky girl

New member
כןןןןןןןן...!!!!!!!!!!

גם אצלי זה היה ככה......
והם רקדו ונצמדו לאחת ששמה להם כסף... חחח.. היה מצחיק כזה

כן גם שנה שעברה היה ככה חחחחחחח

זה בטח הייתה בת דודה שלי.. שנה שעברה הרקדן עם השיער הארוך חיבק אותה ונתן לה נשיקה
והשנה לאונטייב עשה את זה=)

למעלה