כמה שלא תהיו "פטריוטים",

beatman

Member
כנראה שאתה גר על הירח ולא במדינת ישראל

beatman

Member
עוד פעם " הדתה "

זה כבר יותר עצוב מאשר מצחיק האמת, סוכה מסכנה מפריעה לך.

"מסכנים"! "לא מבינים"!

בהחלט מפריעה לי סוכה במקום שעד עכשיו היא לא היתה, במקום שנהגתי לבקר בו מאז הקמתו. תקים בחצר שלך, בשכונה שלך. אני הרי לא נוסע בשבת בשכונה שלך.

[קרה לי מקרה "מצחיק" לפני שנים, כשחזרתי ארצה, ולדברים רבים הייתי צריך להתרגל מחדש. מצאתי את עצמי נוסע בכביש גהה בכיוון ההפוך למה שהייתי צריך, וחיפשתי אפשרות לעשות את הפרסה. אז לא מצאנו דבר "מוצלח" יותר, ופנינו בגשר ל...בני ברק. כן, זה היה בדיוק בשבת. על הגשר פגשו אותנו שוטרים ואמרו לנו שכדאי לנו להימלט מהמקום. ואכן ראינו קבוצת בחורים רצה לקראתנו, פאותיהם מתבדרות ברוח, והם צועקים: שבת! יהודים! השוטרים שכנעו אותם: עיזבו! זה יהודים? ואנחנו הסתובבנו על הגשר ונמלטנו]

אתה צודק: ההדתה כבר ממש לא מצחיקה!

beatman

Member
אם סוכה בחג סוכות מפריעה לך, אני לא מוצא לזה הסבר אחר

מלבד אוטו-אנטישמיות...
&nbsp
ממתי רכבים נסעו בבני ברק בשבת, ממתי הפריעה למישהו סוכה בחג סוכות ?
ההנתקה והלחימה ביהדות בהחלט הרימה את ראשה ומקצינה מיום ליום, לא רק שזה לא מצחיק, אלא מסוכן.

אתה מקרה אבוד

אני מבלה עשרות שנים בפארק בלי סוכה, ואתה בא ודוחף לי לפארק את הסוכה שלך.
אין לך מקום בשכונה שלך? אני הרי לא לא בא לשכונה שלך להפריע לאורח החיים שלך.
למה שלא תתחשב בי, כפי שאני מתחשב בך? זו "התרבות" שלך?

beatman

Member
"שלך"

כאילו שסוכות לא נוגע אליך, סוכה קטנה בצד מפריעה לאורח החיים שלך שכנראה מתאפיין בביטול ודחיה של כל סממן יהודי.
&nbsp
אבל לרוע מזלך אתה חי במדינה יהודית ובישוב יהודי, והקמת סוכות בחג הסוכות היא חלק אינטגרלי מהזהות שלה

הפארק הוא לא השטח הפרטי שלך, הוא שטח ציבורי, בדיוק כפי שאדם יכול להחנות את רכבו בחניה ציבורית, כך גם בונים סוכות במקומות ציבוריים.
&nbsp
אני לא מתכחש לתרבות שלי, לעומתך.

מה לא נכון בזה, טלמונל'ה?

ראיתי עשרות תגובות של מצביעי ליברמן שבהחלט מזכירות את "דר שטירמר".

מי שמדבר על "דר שטירמר"

הפשיסט המוצהר פתאום מתנגד ל"דר שטירמר"

כן בטח, "ראיתי המון תגובות", אמר בוט סוג זי"ן

גם אני ראיתי המון תגובות של אספסוף פשיסטי מכל הסוגים ומכל הכיוונים.
אבל שנאה עצמית כזאת אני רואה בפעם הראשונה. נו טוב, כמעט בפעם הראשונה

oren399

New member
אני חושב שצריך להבדיל בין מתיחת ביקורת לאנטישמיות

זכותו של כל אדם למתוח ביקורת אם היא מבוססת מספיק. אנטישמיות בדרך כלל מבוססת על שקרים ודימויים לא מציאותיים. אם אתה אומר שהוא בטח גנב, כי הוא יהודי, זאת הקלאסיקה של האמירות האנטישמיות. אם אתה אומר שהמדינה שלנו גונבת כספים, זאת אמירה ביקורתית.

למעלה